Ремонт паливного насоса ПНВТ Mercedes (Мерседес)

16 товарів.
Відображення 1 - 16 з 16 товарів

Багато автомобілів німецького концерну Мерседес здійснюються з дизельними паливними системами. ПНВТ (ТНВД) в них відрізняються надійністю, проте навіть найдовговічніші модифікації агрегатів з часом піддаються дії зовнішніх чинників і виходять з ладу. Причинами поломки зазвичай стають:

  •         погана якість палива;
  •         механічні дії (вібрації, удари);
  •         використання літньої солярки зимою;
  •         установка деталей поганої якості при ремонті і інші чинники.

Щоб уникнути дорогого ремонту, рекомендується відновлювати ПНВТ при появі перших симптомів неполадок. Самостійно відновити агрегат досить складно, тому багато власників звертаються до фахівців. «ЧДА» пропонує виконати ремонт паливного насоса високого тиску Мерседеса за доступними цінами. Ми знаходимо недорогі способи відновлення насоса, надаючи гарантії якості на зроблені послуги. При необхідності ми виготовимо нові або реставруємо старі деталі, що заощадить ваш бюджет на купівлі запчастин.

Вартість ремонту ПНВТ від Mercedes

Паливні насоси високого тиску, вироблювані німецьким концерном самостійно, відрізняються високою ціною. Навіть найпростіші модифікації коштують близько 7-8 тисяч гривен. Щоб не витрачатися на купівлю нового насоса після тривалої експлуатації автомобіля, рекомендується проводити капітальний ремонт ПНВТ Mercedes. «ЧДА» виконує роботи будь-якої складності і об'єму за цінами в межах 4-6 тисяч гривен. Ми в найкоротші терміни повернемо агрегату первинні характеристики, що дозволить прослужити насосу тривалий час.

Чому вигідно звертатися в нашу компанію?

«ЧДА» спеціалізується на виробництві і ремонті дизельної апаратури. Великий досвід і висока кваліфікація співробітників компанії дозволяють вирішувати навіть нестандартні проблеми, знаходячи вигідні способи усунення неполадок. При цьому співпраця з нами дає клієнтам можливість:

  •         скоротити витрати на ремонті;
  •         отримати якісний результат в короткі терміни;
  •         придбати надійні запчастини дешевше, ніж у оригінальних виробників;
  •         сплатити роботу зручним способом і багато що інше.

Наша компанія приймаємо замовлення в Харкові, Черкасах, Песочине, Сумах і інших містах України. Після завершення робіт ми доставимо ПНВТ транспортними компаніями.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021