Ремонт паливного насоса ПНВТ Mercedes (Мерседес)

16 товарів.
Відображення 1 - 16 з 16 товарів

Багато автомобілів німецького концерну Мерседес здійснюються з дизельними паливними системами. ПНВТ (ТНВД) в них відрізняються надійністю, проте навіть найдовговічніші модифікації агрегатів з часом піддаються дії зовнішніх чинників і виходять з ладу. Причинами поломки зазвичай стають:

  •         погана якість палива;
  •         механічні дії (вібрації, удари);
  •         використання літньої солярки зимою;
  •         установка деталей поганої якості при ремонті і інші чинники.

Щоб уникнути дорогого ремонту, рекомендується відновлювати ПНВТ при появі перших симптомів неполадок. Самостійно відновити агрегат досить складно, тому багато власників звертаються до фахівців. «ЧДА» пропонує виконати ремонт паливного насоса високого тиску Мерседеса за доступними цінами. Ми знаходимо недорогі способи відновлення насоса, надаючи гарантії якості на зроблені послуги. При необхідності ми виготовимо нові або реставруємо старі деталі, що заощадить ваш бюджет на купівлі запчастин.

Вартість ремонту ПНВТ від Mercedes

Паливні насоси високого тиску, вироблювані німецьким концерном самостійно, відрізняються високою ціною. Навіть найпростіші модифікації коштують близько 7-8 тисяч гривен. Щоб не витрачатися на купівлю нового насоса після тривалої експлуатації автомобіля, рекомендується проводити капітальний ремонт ПНВТ Mercedes. «ЧДА» виконує роботи будь-якої складності і об'єму за цінами в межах 4-6 тисяч гривен. Ми в найкоротші терміни повернемо агрегату первинні характеристики, що дозволить прослужити насосу тривалий час.

Чому вигідно звертатися в нашу компанію?

«ЧДА» спеціалізується на виробництві і ремонті дизельної апаратури. Великий досвід і висока кваліфікація співробітників компанії дозволяють вирішувати навіть нестандартні проблеми, знаходячи вигідні способи усунення неполадок. При цьому співпраця з нами дає клієнтам можливість:

  •         скоротити витрати на ремонті;
  •         отримати якісний результат в короткі терміни;
  •         придбати надійні запчастини дешевше, ніж у оригінальних виробників;
  •         сплатити роботу зручним способом і багато що інше.

Наша компанія приймаємо замовлення в Харкові, Черкасах, Песочине, Сумах і інших містах України. Після завершення робіт ми доставимо ПНВТ транспортними компаніями.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023