Ремонт плунжера на мотоблок

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

Ремонт плунжерній пари на мотоблоки в Чугуєві

Сільськогосподарська техніка і устаткування часто виготовляються з дизельними двигунами. ТНВД в них відрізняються досить простим пристроєм, проте запчастини для агрегату продаються за високими цінами. Щоб скоротити витрати, ми пропонуємо клієнтам виконати ремонт плунжерних пар для мотоблоку в Харкові. Наші послуги допоможуть заощадити бюджет на купівлі нових запчастин без втрати якості відновлення ПНВТ. Ми приймаємо замовлення по усій Україні, надаючи гарантійні терміни на послуги реставрації. Доставка ремонтних виробів виконується транспортними компаніями на вибір клієнта.

Для якої техніки ми реставруємо запчастини?

«ЧДА» приймає в роботу практично усі моделі плунжерных пар, що відповідають стандартизації дизельної апаратури. Наші майстри вже відреставрували велику кількість деталей на мотоблоках. Серед найбільш поширених виробів, які ми відновлюємо:

  •         плунжерные пари WEIFU;
  •         секції садових тракторів Lamborghini;
  •         продукцію Янмар, Форте і інші.

Окрім послуг ремонту плунжерних пар мотоблоків в Києві, ми займаємося комплексним відновленням ТНВД на культиваторах Forte.

Скільки коштує реставрація?

Ми проводимо роботи із застосуванням зносостійких сплавів і імпортного устаткування. Враховуючи складність відновлення, наші умови будуть вигідні навіть для приватних клієнтів. Ціна ремонту плунжерних пар мотоблоків в Одесі складає близько 250 гривень для виробів китайського виробництва і 750 гривень секцій Ламборджини. Капремонт ПНВТ Форте обійдеться приблизно в 600 гривень. Вартість послуг розраховується індивідуально.

У яких випадках вигідно проводити ремонт?

Реставрація плунжерных пар проводиться не в усіх випадках. Вироби повинна мати допустиму міру зносу і дефектів, що дозволяють провести відновні роботи. При цьому ряд китайських запчастин обходиться дешевше, тому ремонт стає оптимальним рішенням при:

  •         відсутності оригінальних деталей і аналогів на ринку;
  •         високій вартості запчастин;
  •         необхідності добитися сумісності виробуТНВД;
  •         стислих термінах на отримання запчастини і так далі.

Ми виконаємо ремонт плунжерних пар на мотоблоці в Дніпропетровську, запропонувавши найбільш недорогий і ефективний варіант реставрації.

Останні відгуки про товар

Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023
Розпилювач на форсунки MERCEDES DLLA 142 S 1096 BOSCH
Распылитель работает отлично, цена адекватная. От заказа до получения прошло меньше суток. Покупал 6 единиц, брака нет.
16.05.2023