Ремонт плунжера на мотоблок

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

Ремонт плунжерній пари на мотоблоки в Чугуєві

Сільськогосподарська техніка і устаткування часто виготовляються з дизельними двигунами. ТНВД в них відрізняються досить простим пристроєм, проте запчастини для агрегату продаються за високими цінами. Щоб скоротити витрати, ми пропонуємо клієнтам виконати ремонт плунжерних пар для мотоблоку в Харкові. Наші послуги допоможуть заощадити бюджет на купівлі нових запчастин без втрати якості відновлення ПНВТ. Ми приймаємо замовлення по усій Україні, надаючи гарантійні терміни на послуги реставрації. Доставка ремонтних виробів виконується транспортними компаніями на вибір клієнта.

Для якої техніки ми реставруємо запчастини?

«ЧДА» приймає в роботу практично усі моделі плунжерных пар, що відповідають стандартизації дизельної апаратури. Наші майстри вже відреставрували велику кількість деталей на мотоблоках. Серед найбільш поширених виробів, які ми відновлюємо:

  •         плунжерные пари WEIFU;
  •         секції садових тракторів Lamborghini;
  •         продукцію Янмар, Форте і інші.

Окрім послуг ремонту плунжерних пар мотоблоків в Києві, ми займаємося комплексним відновленням ТНВД на культиваторах Forte.

Скільки коштує реставрація?

Ми проводимо роботи із застосуванням зносостійких сплавів і імпортного устаткування. Враховуючи складність відновлення, наші умови будуть вигідні навіть для приватних клієнтів. Ціна ремонту плунжерних пар мотоблоків в Одесі складає близько 250 гривень для виробів китайського виробництва і 750 гривень секцій Ламборджини. Капремонт ПНВТ Форте обійдеться приблизно в 600 гривень. Вартість послуг розраховується індивідуально.

У яких випадках вигідно проводити ремонт?

Реставрація плунжерных пар проводиться не в усіх випадках. Вироби повинна мати допустиму міру зносу і дефектів, що дозволяють провести відновні роботи. При цьому ряд китайських запчастин обходиться дешевше, тому ремонт стає оптимальним рішенням при:

  •         відсутності оригінальних деталей і аналогів на ринку;
  •         високій вартості запчастин;
  •         необхідності добитися сумісності виробуТНВД;
  •         стислих термінах на отримання запчастини і так далі.

Ми виконаємо ремонт плунжерних пар на мотоблоці в Дніпропетровську, запропонувавши найбільш недорогий і ефективний варіант реставрації.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021