Ремонт плунжера на мотоблок

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

Ремонт плунжерній пари на мотоблоки в Чугуєві

Сільськогосподарська техніка і устаткування часто виготовляються з дизельними двигунами. ТНВД в них відрізняються досить простим пристроєм, проте запчастини для агрегату продаються за високими цінами. Щоб скоротити витрати, ми пропонуємо клієнтам виконати ремонт плунжерних пар для мотоблоку в Харкові. Наші послуги допоможуть заощадити бюджет на купівлі нових запчастин без втрати якості відновлення ПНВТ. Ми приймаємо замовлення по усій Україні, надаючи гарантійні терміни на послуги реставрації. Доставка ремонтних виробів виконується транспортними компаніями на вибір клієнта.

Для якої техніки ми реставруємо запчастини?

«ЧДА» приймає в роботу практично усі моделі плунжерных пар, що відповідають стандартизації дизельної апаратури. Наші майстри вже відреставрували велику кількість деталей на мотоблоках. Серед найбільш поширених виробів, які ми відновлюємо:

  •         плунжерные пари WEIFU;
  •         секції садових тракторів Lamborghini;
  •         продукцію Янмар, Форте і інші.

Окрім послуг ремонту плунжерних пар мотоблоків в Києві, ми займаємося комплексним відновленням ТНВД на культиваторах Forte.

Скільки коштує реставрація?

Ми проводимо роботи із застосуванням зносостійких сплавів і імпортного устаткування. Враховуючи складність відновлення, наші умови будуть вигідні навіть для приватних клієнтів. Ціна ремонту плунжерних пар мотоблоків в Одесі складає близько 250 гривень для виробів китайського виробництва і 750 гривень секцій Ламборджини. Капремонт ПНВТ Форте обійдеться приблизно в 600 гривень. Вартість послуг розраховується індивідуально.

У яких випадках вигідно проводити ремонт?

Реставрація плунжерных пар проводиться не в усіх випадках. Вироби повинна мати допустиму міру зносу і дефектів, що дозволяють провести відновні роботи. При цьому ряд китайських запчастин обходиться дешевше, тому ремонт стає оптимальним рішенням при:

  •         відсутності оригінальних деталей і аналогів на ринку;
  •         високій вартості запчастин;
  •         необхідності добитися сумісності виробуТНВД;
  •         стислих термінах на отримання запчастини і так далі.

Ми виконаємо ремонт плунжерних пар на мотоблоці в Дніпропетровську, запропонувавши найбільш недорогий і ефективний варіант реставрації.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021