Регулювальні шайби

29 товарів.
Відображення 1 - 24 з 29 товарів

Фільтрувати за:

Діаметр внутрішній
Товщина

Замовити регулювальні шайби для дизельної апаратури

Цей тип ущільнювачів є найбільш дорогим у своїй категорії. Причиною високих цін стає висока точність виробів і унікальність матеріалу. Продукція використовується для налаштування робочих характеристик форсунок і є тимчасовим заходом, що дозволяє змінити параметри системи уприскування. "ЧДА" пропонує купити регулювальні шайби в Україні, Миколаєві, Львові, Харкові на вигідних умовах. Ми гарантуємо якість виробів, забезпечуємо доступні ціни і виконуємо доставку транспортними організаціями по усій Україні.

Для яких систем підходить продукція?

Замовити регулювальні шайби в Києві, Тернополі, Закарпатті, Рівне - необхідна умова при проведенні ремонту наступних систем уприскування палива:

  •         Common Rail;
  •         Євро-1/2/3;
  •         Bosch і інших імпортних модифікацій.

Вироби незамінні при установці нових форсунок навіть на російській техніці КамАЗ, МТЗ і інших. Ціна регулювальних шайб в Вінниці, Дніпрі, Полтаві складає в середньому 9 гривень за штуку (в нашій компанії).

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021