Відновлення плунжерів ДАФ

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

Ремонт плунжерних пар ПНВТ DAF

Найбільшому зносу і впливу зовнішніх чинників в ПНВТ піддаються плунжерные пари. Вони працюють на високій швидкості, під впливом тертя від інших механізмів. При цьому тиск і тверді частки в паливі створюють механічні ушкодження в конструкції вузла. Знайти і придбати нові запчастини для ПНВТ DAF досить складно і дорого. З цієї причини "ЧДА" пропонує послуги ремонту плунжерних пар ДАФ в Харкові, Львові і інших містах нашої країни. Ми швидко відновимо запчастини, гарантуючи дотримання експлуатаційних властивостей і заводських робочих параметрів.

Які деталі підлягають реставрації?

На нашому підприємстві є устаткування, що дозволяє проводити відновлення геометрії і усувати дефекти. Для цього ми застосовуємо міцні металеві сплави, наносячи матеріали передовими методиками. Клієнти можуть здати в ремонт:

  •         зношені плунжери;
  •         секції високого тиску;
  •         плунжернi пари;
  •         PLD-секції;
  •         ПНВТ у зборі.

Окрім ремонту плунжерних пар DAF в Кривому Ріг, ми надаємо послуги капітального відновлення паливних насосів високого тиску.

У яких випадках вигідно реставрувати плунжернi пари?

Запчастини на DAF представлені в широкому асортименті на ринку. Проте на певних автомобілях використовуються паливні системи і двигуни, для яких складно знайти оригінальні деталі. За відсутності апаратури на ринку, оптимальними рішеннями стає купівля аналогів або ремонтних виробів, а також відновлення старих запчастин. Останній варіант забезпечує:

  •         найкоротші терміни отримання запчастини;
  •         економію грошових коштів;
  •         заводські гарантії від «ЧДА»;
  •         відповідність деталі і ПНВТ.

Використання перевіреної деталі гарантує сумісність агрегату з плунжерной парою. При цьому вартість послуг розпочинається з 850 гривень в нашій компанії. Це мінімальна ставка для виробів типу VW, VE, XF. На простіші запчастини ціна ремонту плунжерних пар DAF в Одесі нижча. Ми також пропонуємо клієнтам знижки. Прийом і доставка здійснюється по усій Україні. У каталозі представлений великий вибір вже відремонтованих виробів, які допоможуть заощадити на купівлі деталей і отримати запчастини в найкоротші терміни.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021