Відновлення плунжерів ДАФ

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

Ремонт плунжерних пар ПНВТ DAF

Найбільшому зносу і впливу зовнішніх чинників в ПНВТ піддаються плунжерные пари. Вони працюють на високій швидкості, під впливом тертя від інших механізмів. При цьому тиск і тверді частки в паливі створюють механічні ушкодження в конструкції вузла. Знайти і придбати нові запчастини для ПНВТ DAF досить складно і дорого. З цієї причини "ЧДА" пропонує послуги ремонту плунжерних пар ДАФ в Харкові, Львові і інших містах нашої країни. Ми швидко відновимо запчастини, гарантуючи дотримання експлуатаційних властивостей і заводських робочих параметрів.

Які деталі підлягають реставрації?

На нашому підприємстві є устаткування, що дозволяє проводити відновлення геометрії і усувати дефекти. Для цього ми застосовуємо міцні металеві сплави, наносячи матеріали передовими методиками. Клієнти можуть здати в ремонт:

  •         зношені плунжери;
  •         секції високого тиску;
  •         плунжернi пари;
  •         PLD-секції;
  •         ПНВТ у зборі.

Окрім ремонту плунжерних пар DAF в Кривому Ріг, ми надаємо послуги капітального відновлення паливних насосів високого тиску.

У яких випадках вигідно реставрувати плунжернi пари?

Запчастини на DAF представлені в широкому асортименті на ринку. Проте на певних автомобілях використовуються паливні системи і двигуни, для яких складно знайти оригінальні деталі. За відсутності апаратури на ринку, оптимальними рішеннями стає купівля аналогів або ремонтних виробів, а також відновлення старих запчастин. Останній варіант забезпечує:

  •         найкоротші терміни отримання запчастини;
  •         економію грошових коштів;
  •         заводські гарантії від «ЧДА»;
  •         відповідність деталі і ПНВТ.

Використання перевіреної деталі гарантує сумісність агрегату з плунжерной парою. При цьому вартість послуг розпочинається з 850 гривень в нашій компанії. Це мінімальна ставка для виробів типу VW, VE, XF. На простіші запчастини ціна ремонту плунжерних пар DAF в Одесі нижча. Ми також пропонуємо клієнтам знижки. Прийом і доставка здійснюється по усій Україні. У каталозі представлений великий вибір вже відремонтованих виробів, які допоможуть заощадити на купівлі деталей і отримати запчастини в найкоротші терміни.

Останні відгуки про товар

Ремкомплект ГТВ 773.1111-01 Чехія
Дважды заказывал, все ок
18.02.2022
Форсунка EJBR04001D, 28232248, 1.5 dCi, на авто Renault Kangoo, Megane, Scenic, Nissan Євро 3
брав форсунки на Nissan Micra дуже сподобалась якість і відповідальність компанії
12.01.2022
Мультиплікатор форсунки (клапан зі штоком) F 00V C01 380, F00VC01380
очень срочно нужны были именно эти мультипликаторы отправили в праздничные дни за что отдельное спасибр качество отменное. вы супер очень благодарен
11.01.2022
Клапан форсунки Делфі 9308-622B DELPHI EURO-4
брав на рено кенго все підійшло дякую,
10.12.2021