Відновлення плунжерів ДАФ

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

Ремонт плунжерних пар ПНВТ DAF

Найбільшому зносу і впливу зовнішніх чинників в ПНВТ піддаються плунжерные пари. Вони працюють на високій швидкості, під впливом тертя від інших механізмів. При цьому тиск і тверді частки в паливі створюють механічні ушкодження в конструкції вузла. Знайти і придбати нові запчастини для ПНВТ DAF досить складно і дорого. З цієї причини "ЧДА" пропонує послуги ремонту плунжерних пар ДАФ в Харкові, Львові і інших містах нашої країни. Ми швидко відновимо запчастини, гарантуючи дотримання експлуатаційних властивостей і заводських робочих параметрів.

Які деталі підлягають реставрації?

На нашому підприємстві є устаткування, що дозволяє проводити відновлення геометрії і усувати дефекти. Для цього ми застосовуємо міцні металеві сплави, наносячи матеріали передовими методиками. Клієнти можуть здати в ремонт:

  •         зношені плунжери;
  •         секції високого тиску;
  •         плунжернi пари;
  •         PLD-секції;
  •         ПНВТ у зборі.

Окрім ремонту плунжерних пар DAF в Кривому Ріг, ми надаємо послуги капітального відновлення паливних насосів високого тиску.

У яких випадках вигідно реставрувати плунжернi пари?

Запчастини на DAF представлені в широкому асортименті на ринку. Проте на певних автомобілях використовуються паливні системи і двигуни, для яких складно знайти оригінальні деталі. За відсутності апаратури на ринку, оптимальними рішеннями стає купівля аналогів або ремонтних виробів, а також відновлення старих запчастин. Останній варіант забезпечує:

  •         найкоротші терміни отримання запчастини;
  •         економію грошових коштів;
  •         заводські гарантії від «ЧДА»;
  •         відповідність деталі і ПНВТ.

Використання перевіреної деталі гарантує сумісність агрегату з плунжерной парою. При цьому вартість послуг розпочинається з 850 гривень в нашій компанії. Це мінімальна ставка для виробів типу VW, VE, XF. На простіші запчастини ціна ремонту плунжерних пар DAF в Одесі нижча. Ми також пропонуємо клієнтам знижки. Прийом і доставка здійснюється по усій Україні. У каталозі представлений великий вибір вже відремонтованих виробів, які допоможуть заощадити на купівлі деталей і отримати запчастини в найкоротші терміни.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023