Плунжерна пара ГАЗ

6 товарів.
Відображення 1 - 6 з 6 товарів

Плунжерні пари на ГАЗ

Сучасні і радянські автомобілі ГАЗ працюють на дизельному паливі, яке подається в двигун за рахунок ПНВТ. Основною проблемою насоса найчастіше стають плунжерні пари, котрі піддаються високому зносу. Основними моделями виробів є:

  •         771.1111150-10 з діаметром 11 мм для Євро-2;
  •         771.1111150 з діаметром 10 мм.

Дані плунжерні пари використовуються в ПНВТ 363.40, 772, 773 та інших серіях, спільно з двигунами ГАЗ- 5441, Д-260, ГАЗ-3309 та іншими. Наша компанія ЧДА пропонує купити плунжерні пари на ГАЗ за низькими цінами. В каталозі є товари оригінального виробництва та аналоги від провідних виробників.

Наші переваги

Ми організуємо поставку виключно сертифікованої продукції, а також виготовляємо запчастини в суворій відповідності з оригінальними виробами. Купуючи деталі у нас, ви отримуєте:

  •         гарантійні терміни на товари;
  •         швидку доставку зручними способами;
  •         кілька варіантів оплати;
  •         допомога в підборі запчастин та інше.

Відмінна якість і низькі ціни на плунжерні пари на ГАЗ допоможуть нашим клієнтам ефективно провести ремонт ПНВТ з мінімальними витратами.

Товари та послуги.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021