Плунжерна пара КамАЗ 5320

2 товарів.
Відображення 1 - 2 з 2 товарів

Плунжерна пара КАМАЗ 5320 служить для створення високого тиску палива, що подається на форсунки. Також вона виконує функцію дозування палива. Механізм складається з двох деталей – втулки і поршня, що здійснює усередині неї зворотно-поступальні рухи. Пара підігнана один до одного з максимально високою точністю, тому при заміні даній запчастині, на плунжер не ставлять іншу втулку і навпаки, а завжди виробляють заміну обох елементів. Запчастина виготовляється з твердих, прошедших процес гартування, металів. Завдяки заводській обробці її твердість досягає 75 одиниць, що робить пару високоміцним і довговічним елементом дизельної паливної системи.

Причини несправності плунжерній пари

Найчастіше причиною виходу з ладу плунжерної пари КАМАЗ 5320 є використання неякісного палива з осадом або домішкою води, а також невчасна заміна паливного фільтру. Проникнення дрібних часток з осаду в простір між поршнем і втулкою, що становить від 1 до 3 мкм, може викликати заклинювання механізму, яке приводить до несправності паливного насоса. Присутність в зазорі води приводить до «сухого» тертя деталей, внаслідок чого відбувається їх перегрів і утворення металевого пилу. Остання, проходячи через паливний насос, забиває форсунки. Також, присутня в запчастині вода веде до утворення корозії елементів системи і поступового виходу насоса.

Купити плунжерну пару на ЧДА

Об'єднання «Чугуївська дизельна апаратура» пропонує високоякісні плунжерні пари КАМАЗ 5320 за доступною ціною. У нашому каталозі ви знайдете і зможете замовити з доставкою до Києва, Тернополя, Кривого ріг:

  •          Плунжерну пару 33.1111074-01 з діаметром поршня 9мм і максимальним ходом 10мм. Деталь відрізняється надійністю і високою стійкістю до зносу. Пара личить для ТНВД моделей 33-01, 334, 335, 338, 339 і їх модифікаціям, встановленим на автомобілі КАМАЗ.
  •          Плунжерні пари ЗЗ.1111074-01 від виробника ЯЗДА.

Відправка виробів виробляється у будь-який населений пункт України. 

Останні відгуки про товар

Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021
Ремонт керуючої форсунки Бош
Отправлял на перемотку управляющую форсунку Ауди, сделали быстро, оплатил наложкой 2800, пока работает отлично ?, спасибо за работу, Удачи ЧДА!!!
03.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Zexel VRZ Pajero Мітсубісі Паджеро
Обращался за помощью по ремонту, сделали в кротчайший срок, качеством остался очень давольным, спасибо ребятам большое, супер!!!!
26.01.2021