Ремонт розпилювачів форсунок

Ремонт розпилювачів форсунок

47 товарів.
Відображення 1 - 24 з 47 товарів

Ремонт розпилювачів форсунок

При тривалій експлуатації деталей та механізмів в паливній системі власники машин помічають зниження характеристик, а також низку проблем в роботі двигуна. Багато несправностей виникає з причини неправильної роботи форсунки. Даний виріб здійснює впорскування палива в камеру згоряння з встановленою періодичністю. За рівномірне розпилення відповідає спеціальна деталь. Її несправність стає причиною необхідності придбання нових запчастин. Але вони обходяться досить дорого. Наша компанія пропонує вигідне рішення – ремонт розпилювача форсунки. Досвідчені спеціалісти швидко і якісно відновлять функціональність та працездатність виробу, використовуючи високотехнологічне обладнання.

Які види розпилювачів ми ремонтуємо?

Послуги фірми не обмежуються конкретними модифікаціями, моделями або виробництвом. Ми беремось за роботу практично будь-якої важкості ( в межах розумного). Найбільш часто клієнтам необхідний ремонт розпилювачів дизельних форсунок. Досить поширеними є вироби наступних фірм:

 •          Bosch;
 •          MOTORPAL;
 •          АЗПИ тощо.

Ми також здійснюємо виробництво низки паливних запчастин під брендом  ЧДА (Чугуївська дизельна апаратура). Однак наші послуги не обмежуються ремонтом виключно дизельних елементів. Конструктивні особливості, характеристики та низка інших параметрів дозволяють здійснювати відновлення розпилювача форсунок для різноманітних паливних систем.

Особливості проведення ремонтних робіт

Ключовим параметром любого розпилювача є геометрична форма. Від точності розміру вихідного отвору залежить кількість уприскуваного палива. Не менш важливі параметри корпусу, з’єднання та інших складових.Без спеціалізованих верстатів реставрація розпилювача форсунок неможлива, через це самостійно провести роботи не можливо.

Частіше всього вироби втрачають свою функціональність з причини зносу. Якщо в системі використовувалося неякісне пальне з великою кількістю домішок, тверді та пиловидні частини могли сприяти пришвидшенню зносу деталей. Щоб виконати ремонт, найчастіше необхідно:

 •          сточити шар пошкодженого металу;
 •          провести обробку поверхні;
 •          виправити відхилення в площинах та інше.

Від кількості необхідних робіт та важкості виконання реставрації, вартість ремонту розпилювача форсунки варіюється.

Від чого залежить вартість на послуги?

Поміж вищевказаних факторів, необхідно також враховувати низку додаткових параметрів, які впливають на вартість. До них відносяться:

 •          модифікація та виробник деталі;
 •          матеріал, з якого створений виріб;
 •          необхідність проведення більш складних процедур тощо.

Щоб взнати більш точну ціну на ремонт розпилювача форсунок, знадобиться виконати оцінку у спеціаліста нашої компанії. Приблизну вартість зможуть сказати наші консультанти за телефоном. Вони також дадуть відповідь на всі питання, які вас цікавлять відносно нашої діяльності та послуг.

В чому вигода ремонту?

Сьогодні ціна на нові запчастини для паливних систем нерідко перевищує 100 гривень. Це стосується переважно спеціалізованої техніки або сучасних дизельних автомобілів. Але навіть прості та непримітні запчастини обійдуться досить дорого. Послуги ремонту допомагають скоротити витрати клієнтів до мінімуму, забезпечивши якісне відновлення функціональності та роботоспроможності паливної системи. Ми гарантуємо надійність та довговічність проведених робіт, які допоможуть зекономити бюджет клієнтів.

Переваги нашої компанії

Для виконання реставрації розпилювачів потрібен досить великий досвід роботи. Наші спеціалісти мають високу кваліфікацію, яка дозволяє добитися високої якості деталей в короткі строки. При цьому використання обладнання та станків від європейських виробників дозволяє добитися точності розмірів виробів. Поміж цього, ми пропонуємо:

 •          швидку доставку в Україні;
 •          зручні способи сплати;
 •          гарантії на послуги;
 •          широкий спектр додаткових послуг тощо.

В каталозі магазину також наданий широкий вибір вже відремонтованих виробів, серед яких ви зможете знайти відповідний для вашої паливної системи варіант. Вони коштують дешевше, а при дотриманні вимог з експлуатації зможуть прослужити досить довгий час. 

Як відправити на завод для відновлення та реставрації розпилювачі?

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021