Ремонт насосів ПНВТ

188 товарів.
Відображення 1 - 24 з 188 товарів

Капітальний ремонт ПНВТ

У дизельних автомобілях використовується паливний насос високого тиску. При виході з ладу даного елементу вся система стає непрацездатною. Ремонт ПНВТ в більшості випадків допомагає вирішити проблему. Однак для відновлення необхідно виявити причину неполадки і часто провести повне розбирання пристрою. Наша компанія пропонує клієнтам вигідні ціни на ремонт паливного насосу. Ми надаємо послуги фізичним та юридичним особам, а також пропонуємо співпрацю різним організаціям. На всі послуги надаються гарантії якості. У роботі використовуються виключно перевірені деталі, що відповідають встановленим вимогам і стандартам.

Як виконується ремонт паливного насоса високого тиску?

Оскільки системи, що використовують дизель чп чугуїв харківська область, відрізняються складним пристроєм і досить високими робочими характеристиками, важливо домогтися точної відповідності розмірів певних деталей з точністю до мікрометрів. Це обумовлено необхідністю досягнення повної герметизації системи. Однак використання неякісного палива, а також ряд негативних факторів, призводять до зносу деталей.

Механічні дії можуть порвати прокладки, зірвати ущільнювачі, змінити геометрію деталей і багато іншого. При цьому для старих пристроїв найчастіше проводиться капітальний ремонт насоса ПНВТ (ТНВД). Він включає:

• розточення взаємодіючих елементів;

• відновлення геометричної форми робочих механізмів;

• заміну несправних деталей;

• установку нових прокладок і ущільнювачів, а також безліч інших процедур.

Незважаючи на складність відновлення насосу, наші фахівці якісно виконують роботи в максимально стислі терміни. Допомагає в цьому наявність високотехнологічного обладнання європейського виробництва. Великий досвід дозволяє нам домогтися надійності і довговічності вашого паливного насосу, форсунок забезпечивши економію бюджету.

Скільки коштує відновлення?

Ремонт паливних насосів проводиться після діагностики пристрою (візуальної або комп'ютерної). Це необхідно для пошуку всіх недоліків і виявлення найбільш вигідного способу проведення робіт. Однак якщо ви вже пройшли огляд і точно знаєте проблему, можна зв'язатися з нашими консультантами за телефоном для отримання інформації про ціни.

Проте, існують випадки, при яких виконати ремонт насосів ПНВТ неможливо. Якщо ваш агрегат має сильні пошкодження, ми пропонуємо купити плунжерні пари вже відремонтовані насоси. У каталозі наданий широкий вибір виробів різного типу, виробництва і модифікацій. При цьому вигідні ціни, допоможуть заощадити ваш бюджет на придбанні дорогих нових запчастин від оригінального виробника. Всі товари пройшли перевірку на якість. Ми гарантуємо надійну роботу агрегатів протягом довгого часу.

Які види насосів ми гарантуємо?

Наша компанія не обмежується в можливостях ремонту. Ми беремося за роботу будь-якої складності, якщо агрегат ще можна відновити. Ремонт ПНВТ Bosch проводиться з використанням високоякісних нагнітальних клапанів, матеріалів і запчастин. Оскільки німецькі технології відрізняються високою точністю, ми акцентуємо увагу на необхідності домогтися дотримання всіх параметрів. При цьому ремонт ПНВТ Бош обходиться в кілька разів дешевше, ніж придбання деяких деталей на нього. Крім німецьких насосів, ми також ремонтуємо вироби марок:

• Lucas, Татра;

• Ікарус, Ман;

• ZEXEL, Вольво;

• ЯМЗ і безліч інших.

Ремонт ПНВТ Лукас має середню вартість, в той час як агрегати Bosch більш складно відновити, тому ціни на послуги дещо вищі. Найдешевше обходиться відновлення реставрація плунжерних пар МТЗ, ХТЗЧТЗ, ЛІАЗ, ЗІЛ, КамаЗ, СМД і багатьох інших вітчизняних марок.

Наші переваги

Великий досвід в сфері виробництва, продажу і ремонту паливних систем для дизельних автомобілів дозволив нам домогтися вигідних для клієнтів умов:

• низька на ремонт ПНВТ ціна;

• найкоротших термінів виконання робіт;

• надання гарантій якості;

• широкого спектру послуг;

• зручних способів оплати;

• швидкої доставки і багато іншого.

Ми намагаємося досягти максимальної економії ваших коштів, забезпечивши довговічну і безперебійну роботу паливної системи. 

Як вислати для ремонта паливний насос?

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021