Форсунки дизельні

59 товарів.
Відображення 1 - 24 з 59 товарів

Фільтрувати за:

Форсунки дизельні в Чугуєві

Рівень згоряння суміші в циліндрах приводу, швидкість старту мотора, динамічність розгону машини, економічність споживання палива і токсичність димних викидів залежать від справної і ефективної роботи форсунок. Це спеціальні пристрої, що регулюють впорскування певної кількості пального, необхідного для створення оптимальної суміші при всіх можливих позиціях роботи двигуну. Форсунки можна сміливо назвати одними з найважливіших елементів всієї паливної системи, так як саме вони найбільш схильні до зносу в процесі експлуатації.

У нас ви можете купити форсунки дизельні для свого двигуна за найдоступнішими цінами. Вартість всіх запчастин, представлених в нашому інтернет-магазині, набагато нижча ніж у конкурентів. Низькі ціни обумовлені багаторічним співробітництвом з дилерами фірмових виробів, а також власними виробничими потужностями. Отримати більш детальну інформацію про послуги можна за номерами (068) 052-86-11 та (099) 145-23-73.

Види дизельних форсунок

Ці пристрої можна класифікувати за кількома ознаками:

 •          тип розпилювача: дірчастий або штіфтовий;
 •          спосіб координування розпилювача: клапан електромагнітного типу або п'єзоелектричний елемент;
 •          метод монтажу: вкручування, фланець, гайка або хомут притискного типу;
 •          тип настройки тиску відкриття: електронний, гвинтовий, шайбовий.

Необхідні форсунки дизельні ви можете підібрати в каталозі у відповідному розділі нашого інтернет-магазину.

Пристрій і принцип роботи дизельних форсунок

Виріб складається з ряду обов'язкових елементів:

 •          керуючий клапан;
 •          поршень для запору;
 •          розпилювальна голка;
 •          плунжер;
 •          клапан зворотної дії.

Форсунки конструюються спеціально для того, щоб забезпечити всі необхідні умови для створення якісної повітряно-паливної суміші. Їх коректна робота передбачає 3 ключові фази вприскування:

 •          початковий;
 •          основний;
 •          допоміжний.

Перший,необхідний для гармонійного згоряння компонентів протягом основного вприскування. Другий, забезпечує подачу нормальної автосмесі на всіх режимах роботи приводу. Третій, виконує функцію фільтру сажі, тобто очищення форсунки.

Ознаки несправності дизельних форсунок

Засмічення форсунок може призвести до безлічі проблем, а саме:

 •          труднощі зі стартом мотору;
 •          перебої в роботі приводу без навантаження і в режимі переходу;
 •          провали при сильному тиску на педаль газу;
 •          втрата загальної потужності приводу;
 •          зниження динаміки розгону;
 •          підвищення витрат пального та токсичності вихлопних газів;
 •          псування кисневого датчика і каталітичного конвертера;
 •          детонація в камері згорання;
 •          посторонній шум і хлопки.

Якщо вчасно виявити проблеми, то можна обмежитися проведенням процедури очищення форсунок. Паливну систему бажано промивати кожні 15-20 тис. км. Але, якщо не звернути увагу на перші ознаки несправності механізмів, то доведеться їх замінити новими.

У нашому інтернет-магазині ви отримуєте можливість замовити форсунки дизельні в необхідній кількості за цінами, нижчими за роздрібні. Ми забезпечуємо гарантії на всі товари, що реалізуються, оперативну доставку в будь-яке місто України і постійно розширюється асортимент продукції.

Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. З приводу співпраці звертайтеся за вказаними на сайті номерами.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021