Розпилювач форсунки

Розпилювач форсунки

269 товарів.
Відображення 1 - 24 з 269 товарів

Фільтрувати за:

Купити розпилювачі на форсунки за вигідною ціною

В інжекторних і дизельних паливних системах, за подачу пального в циліндри двигуна відповідають розпилювачі форсунки. У них встановлюється механізм, який сприяє рівномірному розпорошення пального для ефективної детонації повітряно-паливної суміші. При цьому подача здійснюється під високим тиском, що вимагає високої міцності і надійної роботи деталі. На жаль, навіть найякісніший  розпилювач форсунки може вийти з ладу. Однак проблема легко вирішується заміною ущільнюючих шайби та старих деталей на нові. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент на розпилювачі різного виробництва і характеристик. Вигідні ціни на товари допоможуть заощадити бюджет і домогтися надійної роботи.

Основні причини поломки

Більшість власників не замислюються про важливість форсунок в паливній системі. Недотримання вимог щодо експлуатації часто призводить до порушення процесу займання суміші в циліндрах. Це позначається на багатьох механізмах і елементах системи. Щоб уникнути пошкоджень, необхідно:

 1.        Використовувати тільки якісне паливо. Розпилювачі на дизельні форсунки вкрай чутливі до твердих частинок навіть дуже маленького розміру. Під високим тиском пил може створити відчутне механічний вплив на поверхні отвору. Також накопичується бруд може привести до засмічення розпилювача.
 2.        Підбір невідповідних деталей. Якщо раніше виріб замінювалося на інше, невідповідне параметрам і характеристикам, може бути порушено робочий тиск. При цьому в циліндри буде надходити неправильна кількість пального. Даний фактор негативно позначиться відразу на декількох робочих механізмах.

Рекомендується використовувати деталі одного виробництва з паливною системою. Оригінальний розпилювачі на форсунки ПНВТ ( ТНВД ) з заводу допоможуть домогтися точної відповідності виробів. Розпилювач форсунки МТЗ відмінно підійде для ряду тракторів і спецтехніки, виробленої Мінським заводом. У той же час, для імпортних машин часто підходить продукція АЗПІ, ЧДА, ЯЗДА, CHDA. Motorpal або Bosch.

Параметри і характеристики

ДВС відрізняються співвідношенням стиснення суміші в камері згоряння і кількістю палива, що подається. З цієї причини ключовими параметрами розпилювачів є:

 •          тиск упорскування - 10-150 МПа (для дизеля і бензину показники сильно відрізняються);
 •          швидкість подачі палива - 100-400 м/с;
 •          середній діаметр вихідного отвору - 5-40 мкм;
 •          сопловий отвір розташований під кутом - 12-10o.

Ми пропонуємо купити розпилювач форсунки з певними характеристиками для дизельних і бензинових паливних систем. Широкий вибір виробів від різних виробників в нашому каталозі дозволить знайти оптимальний варіант під конкретні марки двигунів. Пошук варто здійснювати по артикулу виробів.

Розпилювачі - каталоги

«Алтайський завод прецизійних виробів» випустив широкий асортимент продукції для паливних систем різного типу. Більшість з них представлено в нашому каталозі розпилювачів, де ви знайдете розпилювач форсунки на МТЗ 80 і модифікації, ряд моделей КамАЗ, КрАЗ, БелАЗ, а також імпортні системи MAN, Ikarus і інші.

 Відмінною рисою розпилювачі до форсунок є підвищена стійкість до негативних факторів. Міцність і надійність деталей дозволяє забезпечити довгий термін служби навіть при використанні палива не найвищої якості. Однак варто враховувати, що воно все ж впливає на довговічність вироби, тому заливати варто виключно.

Переваги нашої компанії

Ми співпрацюємо з постачальниками і виробниками оригінальних запчастин від провідних виробників світового ринку. В асортименті ЧДА представлені запчастини до тнвд вітчизняних та імпортних виробників на вигідних умовах. Ціна на розпилювачі форсунок в нашому магазині знаходиться в межах 400 гривень. Простіші деталі на легку техніку обійдуться клієнтам менш ніж в 100 гривень. Ми також забезпечили ряд додаткових переваг:

 •          найкоротші терміни доставки різними способами;
 •          кілька варіантів оплати;
 •          зручна форма замовлення продукції; 
 •          капітальний ремонт форсунок ціна 250 середня;
 •          широкий спектр додаткових послуг.

При необхідності, фахівці нашої компанії допоможуть клієнтам визначитися з вибором відповідного варіанту і оформити замовлення на конкретні деталі.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021