Ремонт форсунок Denso (Денсо)

8 товарів.
Відображення 1 - 8 з 8 товарів

Японська компанія заслужила довіру у власників автомобілів з дизельною паливною системою. Прецизійні вироби фірми відрізняються доступною ціною і довгим терміном служби. Правда, знайти оригінальні запчастини на нашому ринку досить складно. При цьому магазини завищують вартість унаслідок витрат на доставку і особисті витрати. Щоб заощадити бюджет клієнтів, наша компанія ЧДА пропонує провести ремонт форсунок Denso в Харкові на вигідних умовах. Ми гарантуємо якісне і швидке відновлення на основі заводських вимог. Замовлення на ремонт приймаються по усій Україні.

Переваги відновлення старих запчастин

Багато власників автомобілів нехтують послугами ремонту, вважаючи, що старі деталі не здатні повною мірою забезпечити необхідні робочі характеристики і функціональність. Наше підприємство є виробником дизельної апаратури, тому ремонт форсунок Денсо в Дніпропетровську виконується відповідно до стандартів. Після відновлення деталі проходять строгі перевірки і сертифікацію. Ремонтні запчастини мають наступні достоїнства:

  •         економією бюджету на купівлі нових деталей;
  •         повною сумісністю з паливною системою;
  •         відсутністю проблем з монтажем;
  •         відповідністю робочих параметрів і іншими перевагами.

Більше того, наша компанія використовує в роботі передові технології і устаткування, а також відновлює геометрію зносостійкими сплавами металів. Такий ремонт форсунок Денсо в Києві підвищує надійність виробів. При цьому ми відновлюємо запчастини з урахуванням умов експлуатації і якості палива в нашій країні. За рахунок цього ремонтні деталі "ЧДА" практично не поступаються, а іноді і мають переваги над оригінальними запчастинами.

Вартість робіт ремонта форсунок Denso

Щоб скоротити витрати клієнтів до мінімуму, ми проводимо діагностику. Вона дозволяє виявити усі відхилення і знайти найбільш вигідний спосіб відновлення. Сума розраховується при зверненні. Ціна ремонту форсунок Denso в Одесі складає близько 300 гривень. Дорожче обходиться відновлення продукції для систем Common Rail (до 3000 гривень). Причиною стає складний пристрій і унікальні методики проведення робіт.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023