Ремонт плунжерів на Опель

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

Ремонт плунжерних пар ПНВТ на Opel

Цей німецький виробник автомобілів часто використовує на техніці дизельні паливні системи. Проте вживана апаратура робиться сторонніми фірмами. Зазвичай на машинах встановлюється продукція фірми Bosch. Вартість запчастин на агрегати компанії досить висока, тому власники шукають альтернативні варіанти відновлення. "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Опель в Харкові на вигідних умовах. Ми проводимо реставраційні роботи старих запчастин, що значно скорочує витрати на купівлі нових деталей. Замовлення приймаються по усій Україні. Доставка відновлених деталей здійснюється транспортними компаніями на вибір клієнта.

Скільки коштують послуги реставрації?

Оскільки для проведення робіт потрібно використання спеціалізованого устаткування, а деталі фірми Bosch мають складний пристрій, вартість робіт вище, ніж на запчастини інших виробників. У нашій компанії ціна на ремонт плунжерних пар Опель в середньому складає 850 гривень. Щоб заощадити бюджет клієнтів, ми проводимо діагностику, яка допомагає знайти вигідні способи відновлення. Розрахунок вартості проводиться індивідуально при поводженні з обліком:

  •         серії і моделі плунжерной пари;
  •         міри зносу і ушкодження деталі;
  •         складнощі реставрації;
  •         додаткових вимог.

Ми намагаємося добитися максимально вигідних умов. "ЧДА" дорожить репутацією відповідального виробника, тому усі відновлені запчастини проходять строгі перевірки на відповідність заводським вимогам.

Наші переваги

Ми спеціалізуємося на виробництві і ремонті дизельної апаратури. Окрім стандартних послуг, ми також займаємося капітальним відновленням ПНВТ і продаємо запчастині за доступними цінами. "ЧДА" проводить ремонт плунжерних пар Opel у Львові, Одесі, Дніпропетровську і інших містах України, строго дотримуючись обумовлених термінів. Наші клієнти отримують:

  •         чесні розрахунки вартості;
  •         зручні способи оплати;
  •         гарантії якості на зроблені послуги;
  •         консультування після ремонту і багато що інше.

Для оформлення заявки і уточнення подробиць дзвоните нам по телефону. Ми допоможемо знайти недорогий і найбільш ефективний спосіб відновлення ПНВТ.

Останні відгуки про товар

Плунжерна пара МТЗ УТН 4УТНМ-1111410-01 (ЮМЗ) CHDA
Обзор ожидает модерации
17.05.2022
Ремкомплект ГТВ 773.1111-01 Чехія
Дважды заказывал, все ок
18.02.2022
Форсунка EJBR04001D, 28232248, 1.5 dCi, на авто Renault Kangoo, Megane, Scenic, Nissan Євро 3
брав форсунки на Nissan Micra дуже сподобалась якість і відповідальність компанії
12.01.2022