Ремонт плунжерів на Опель

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

Ремонт плунжерних пар ПНВТ на Opel

Цей німецький виробник автомобілів часто використовує на техніці дизельні паливні системи. Проте вживана апаратура робиться сторонніми фірмами. Зазвичай на машинах встановлюється продукція фірми Bosch. Вартість запчастин на агрегати компанії досить висока, тому власники шукають альтернативні варіанти відновлення. "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар Опель в Харкові на вигідних умовах. Ми проводимо реставраційні роботи старих запчастин, що значно скорочує витрати на купівлі нових деталей. Замовлення приймаються по усій Україні. Доставка відновлених деталей здійснюється транспортними компаніями на вибір клієнта.

Скільки коштують послуги реставрації?

Оскільки для проведення робіт потрібно використання спеціалізованого устаткування, а деталі фірми Bosch мають складний пристрій, вартість робіт вище, ніж на запчастини інших виробників. У нашій компанії ціна на ремонт плунжерних пар Опель в середньому складає 850 гривень. Щоб заощадити бюджет клієнтів, ми проводимо діагностику, яка допомагає знайти вигідні способи відновлення. Розрахунок вартості проводиться індивідуально при поводженні з обліком:

  •         серії і моделі плунжерной пари;
  •         міри зносу і ушкодження деталі;
  •         складнощі реставрації;
  •         додаткових вимог.

Ми намагаємося добитися максимально вигідних умов. "ЧДА" дорожить репутацією відповідального виробника, тому усі відновлені запчастини проходять строгі перевірки на відповідність заводським вимогам.

Наші переваги

Ми спеціалізуємося на виробництві і ремонті дизельної апаратури. Окрім стандартних послуг, ми також займаємося капітальним відновленням ПНВТ і продаємо запчастині за доступними цінами. "ЧДА" проводить ремонт плунжерних пар Opel у Львові, Одесі, Дніпропетровську і інших містах України, строго дотримуючись обумовлених термінів. Наші клієнти отримують:

  •         чесні розрахунки вартості;
  •         зручні способи оплати;
  •         гарантії якості на зроблені послуги;
  •         консультування після ремонту і багато що інше.

Для оформлення заявки і уточнення подробиць дзвоните нам по телефону. Ми допоможемо знайти недорогий і найбільш ефективний спосіб відновлення ПНВТ.

Останні відгуки про товар

Пара плунжерна VE 1468336364 WEIFU
поставил вроде работает норм. притензий нет. по такой цене брать можно )) молодцы что не гонитесь за заоблачными ценами. просмотрел всю продукцию цены на порядок дешевле чем у других. рад сотрудничествц
19.10.2021
Шайба мідна 9-18-1 Форсунка (Т-24, Т-25, Т-40, Т-150)
размеры выдержаны брака нет. очень большой плюс что работаете по безналу
19.10.2021
Трубка стендова 0,58м Гайка М14 на М14 Виробництва ЧДА
молодцы ребята сделали ту длину какая мне нужна! выслушали, уточнили отправили очень быстро
19.10.2021
Прокладка бокової кришки ЯМЗ 238.1111226-А2
долгое время приобретаю продукцию всегда все было отлично. также беру много разных ремкомплектов и шайб. спасибо
19.10.2021