Розпилювачі ЯМЗ Євро-2

10 товарів.
Відображення 1 - 10 з 10 товарів

Основна частина силових агрегатів Ярославського заводу здійснювалася з дотриманням екостандартів Евро- 2. З цієї причини список допустимих до ремонту запчастин досить великий. У системі уприскування палива застосовуються універсальні деталі, які підходять відразу до декількох серій і моделей двигунів. Компанія "ЧДА" зібрала великий асортимент продукції оригінального виробництва, а також репліки високої якості. Ми пропонуємо купити розпилювачі на ЯМЗ Євро- 2 в Харкові за доступною ціною. Наші товари відповідають сучасним стандартам і вимогам виробника. На запчастини даються гарантійні терміни, пропозиція замовити розпилювачі форсунок на двигуни ЯМЗ за  стандартами Євро-2. Доставка замовлень виконується транспортними компаніями в усі міста України.

Моделі розпилювачів для стандарту Євро-2

Навіть з великим списком моторів ЯМЗ, що відповідають екостандарту Euro, - 2, кількість ремонтних виробів досить обмежена. Причиною є універсальність продукції, що дозволяє використати конкретні моделі на декількох серіях моторів. У нас ви зможете замовити розпилювачі для ЯМЗ Євро - 2 в Києві в наступних варіаціях:

  •         335.1112110-60;
  •         051.1112110-1;
  •         0511.1112110-1;
  •         204.1112110-50;
  •         202.1112110;
  •         511.1112110 та інші.

Конкретні типи виробів застосовуються на певних марках автомобілів. При виборі продукції необхідно додатково враховувати модифікацію мотора, ТНВД і особливості паливної системи. Це допоможе підібрати виріб, що повністю відповідає робочим параметрам.

Скільки коштують розпилювачі Євро-2?

Вироби цього стандарту відрізняються більше витратним і трудомістким виробництвом. Проте простий пристрій і потребуються на ринку стали причиною доступної ціни виробів. Правда, при необхідності замінити відразу усі елементи, загальна сума серйозно позначається на бюджеті. У нашому каталозі ціна розпилювачів на ЯМЗ Євро - 2 в Одесі складає 150-350 гривень. При цьому вартість зменшується у випадку:

  •         замовлення оптових партій продукції;
  •         проведення акцій (розпродажів);
  •         знижок постійним клієнтам.

При необхідності максимально заощадити бюджет, ми пропонуємо купити розпилювачі для ЯМЗ Евро- 2 в Дніпропетровську від нашого підприємства. Ціна товарів, що виготовляються нами, значно нижча.

Останні відгуки про товар

Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021
Ремонт керуючої форсунки Бош
Отправлял на перемотку управляющую форсунку Ауди, сделали быстро, оплатил наложкой 2800, пока работает отлично ?, спасибо за работу, Удачи ЧДА!!!
03.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Zexel VRZ Pajero Мітсубісі Паджеро
Обращался за помощью по ремонту, сделали в кротчайший срок, качеством остался очень давольным, спасибо ребятам большое, супер!!!!
26.01.2021