Ремонт паливного насоса пнвт IVECO (Івеко)

7 товарів.
Відображення 1 - 7 з 7 товарів

На вантажних автомобілях італійської компанії IVECO встановлюються ПНВТ (ТНВД) різних марок і моделей. Залежно від року і лінійки машини, тип агрегату має унікальну будову і функціональність. "ЧДА" пропонує виконати ремонт пнвт Івеко будь-яких модифікацій. На нашому підприємстві працюють кваліфіковані співробітники, які застосовують сучасне устаткування для відновлення дизельної апаратури. Ми спеціалізуємося на виробництві запчастин для паливних насосів високого тиску, тому ряд деталей можна купити у нас за низькою ціною, що забезпечить економію вашого бюджету.

Головні причини несправностей

Паливні насоси високого тиску на автомобілях IVECO відрізняються надійністю і довговічністю. Ряд моделей представлений облаштуваннями відомих брендів Bosch, Lucas і інших. Проте в процесі експлуатації пристрої, що навіть зарекомендували себе, нерідко виходять з ладу. Причинами поломки зазвичай стають:

  •         паливо поганої якості;
  •         природний знос механізмів;
  •         механічні ушкодження;
  •         утворення іржі;
  •         використання непідходящих запчастин;
  •         помилки, допущені при ремонті і багато що інше.

Часто незначні проблеми призводять до серйозних поломок, тому рекомендується виконувати ремонт паливного насоса IVECO відразу при виявленні недоліків.

Вартість послуг

Наше підприємство ЧДА спеціалізується на виготовленні і ремонті дизельної апаратури. Ми не лише відновлюємо ПНВТ, але пропонуємо купити запчастини нашого виробництва. Фахівці виготовлять деталі під ваш насос, забезпечивши високу якість виробу, а також економію бюджету. Загальна вартість ремонту розраховується індивідуально, оскільки характер і тип поломки відрізняється. Ціна послуг варіюється з обліком:

  •         об'єму і складності робіт;
  •         міри ушкодження деталей;
  •         термінів виконання замовлення;
  •         індивідуальних вимог і інших чинників.

Наша компанія надає послуги ремонту паливної системи на Івеко в Чугуєві, приймаючи замовлення з Києва, Львова, Харкова, Дніпра і інших міст країни. Ми забезпечимо найкоротші терміни відновлення, а також дамо гарантії якості на виконані роботи. У ремонт можна здати ПНВТ будь-якої марки і моделі. Щоб дізнатися про подробиці про ціни і послуги ЧДА, зв'яжіться з консультантами по телефону 068-052-8611.

Останні відгуки про товар

Клапан нагнітальний МТЗ УТН-5-1111220
клапан держит на ура качество отличное, отправка очень быстрая. спасибо
13.06.2022
Плунжерна пара УТН 4УТНМ-1111410 V Ø9 ремонтна
очень качественный плунжер, втулка все работает как часики не клинит остался очень доволен. рекомендую. Цена отличная
12.06.2022
Розпилювач форсунки КамАЗ 214.1112110-60 (А-01-008-00) АЗПИ
Дуже якісний розпилювач, не очікував за такі гроші! Швидка відправка є в наявності так що без очікувань. Всім раджу звертатись надійна компанія.
21.05.2022
Плунжерна пара МАЗ Н05.1111074 ЯЗДА
зробив великий заказ, все вчасно відправили якість на вищому рівні рекомендую.
19.05.2022
Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Спасибо за хороший набор. цена хорошая, доставка быстрая в общем остался очень доволен! Мастер взял телефон магазина
17.05.2022