Ремонт паливного насоса пнвт IVECO (Івеко)

7 товарів.
Відображення 1 - 7 з 7 товарів

На вантажних автомобілях італійської компанії IVECO встановлюються ПНВТ (ТНВД) різних марок і моделей. Залежно від року і лінійки машини, тип агрегату має унікальну будову і функціональність. "ЧДА" пропонує виконати ремонт пнвт Івеко будь-яких модифікацій. На нашому підприємстві працюють кваліфіковані співробітники, які застосовують сучасне устаткування для відновлення дизельної апаратури. Ми спеціалізуємося на виробництві запчастин для паливних насосів високого тиску, тому ряд деталей можна купити у нас за низькою ціною, що забезпечить економію вашого бюджету.

Головні причини несправностей

Паливні насоси високого тиску на автомобілях IVECO відрізняються надійністю і довговічністю. Ряд моделей представлений облаштуваннями відомих брендів Bosch, Lucas і інших. Проте в процесі експлуатації пристрої, що навіть зарекомендували себе, нерідко виходять з ладу. Причинами поломки зазвичай стають:

  •         паливо поганої якості;
  •         природний знос механізмів;
  •         механічні ушкодження;
  •         утворення іржі;
  •         використання непідходящих запчастин;
  •         помилки, допущені при ремонті і багато що інше.

Часто незначні проблеми призводять до серйозних поломок, тому рекомендується виконувати ремонт паливного насоса IVECO відразу при виявленні недоліків.

Вартість послуг

Наше підприємство ЧДА спеціалізується на виготовленні і ремонті дизельної апаратури. Ми не лише відновлюємо ПНВТ, але пропонуємо купити запчастини нашого виробництва. Фахівці виготовлять деталі під ваш насос, забезпечивши високу якість виробу, а також економію бюджету. Загальна вартість ремонту розраховується індивідуально, оскільки характер і тип поломки відрізняється. Ціна послуг варіюється з обліком:

  •         об'єму і складності робіт;
  •         міри ушкодження деталей;
  •         термінів виконання замовлення;
  •         індивідуальних вимог і інших чинників.

Наша компанія надає послуги ремонту паливної системи на Івеко в Чугуєві, приймаючи замовлення з Києва, Львова, Харкова, Дніпра і інших міст країни. Ми забезпечимо найкоротші терміни відновлення, а також дамо гарантії якості на виконані роботи. У ремонт можна здати ПНВТ будь-якої марки і моделі. Щоб дізнатися про подробиці про ціни і послуги ЧДА, зв'яжіться з консультантами по телефону 068-052-8611.

Останні відгуки про товар

Пара плунжерна VE 1468336364 WEIFU
поставил вроде работает норм. притензий нет. по такой цене брать можно )) молодцы что не гонитесь за заоблачными ценами. просмотрел всю продукцию цены на порядок дешевле чем у других. рад сотрудничествц
19.10.2021
Шайба мідна 9-18-1 Форсунка (Т-24, Т-25, Т-40, Т-150)
размеры выдержаны брака нет. очень большой плюс что работаете по безналу
19.10.2021
Трубка стендова 0,58м Гайка М14 на М14 Виробництва ЧДА
молодцы ребята сделали ту длину какая мне нужна! выслушали, уточнили отправили очень быстро
19.10.2021
Прокладка бокової кришки ЯМЗ 238.1111226-А2
долгое время приобретаю продукцию всегда все было отлично. также беру много разных ремкомплектов и шайб. спасибо
19.10.2021