Ремонт паливного насоса пнвт IVECO (Івеко)

7 товарів.
Відображення 1 - 7 з 7 товарів

На вантажних автомобілях італійської компанії IVECO встановлюються ПНВТ (ТНВД) різних марок і моделей. Залежно від року і лінійки машини, тип агрегату має унікальну будову і функціональність. "ЧДА" пропонує виконати ремонт пнвт Івеко будь-яких модифікацій. На нашому підприємстві працюють кваліфіковані співробітники, які застосовують сучасне устаткування для відновлення дизельної апаратури. Ми спеціалізуємося на виробництві запчастин для паливних насосів високого тиску, тому ряд деталей можна купити у нас за низькою ціною, що забезпечить економію вашого бюджету.

Головні причини несправностей

Паливні насоси високого тиску на автомобілях IVECO відрізняються надійністю і довговічністю. Ряд моделей представлений облаштуваннями відомих брендів Bosch, Lucas і інших. Проте в процесі експлуатації пристрої, що навіть зарекомендували себе, нерідко виходять з ладу. Причинами поломки зазвичай стають:

  •         паливо поганої якості;
  •         природний знос механізмів;
  •         механічні ушкодження;
  •         утворення іржі;
  •         використання непідходящих запчастин;
  •         помилки, допущені при ремонті і багато що інше.

Часто незначні проблеми призводять до серйозних поломок, тому рекомендується виконувати ремонт паливного насоса IVECO відразу при виявленні недоліків.

Вартість послуг

Наше підприємство ЧДА спеціалізується на виготовленні і ремонті дизельної апаратури. Ми не лише відновлюємо ПНВТ, але пропонуємо купити запчастини нашого виробництва. Фахівці виготовлять деталі під ваш насос, забезпечивши високу якість виробу, а також економію бюджету. Загальна вартість ремонту розраховується індивідуально, оскільки характер і тип поломки відрізняється. Ціна послуг варіюється з обліком:

  •         об'єму і складності робіт;
  •         міри ушкодження деталей;
  •         термінів виконання замовлення;
  •         індивідуальних вимог і інших чинників.

Наша компанія надає послуги ремонту паливної системи на Івеко в Чугуєві, приймаючи замовлення з Києва, Львова, Харкова, Дніпра і інших міст країни. Ми забезпечимо найкоротші терміни відновлення, а також дамо гарантії якості на виконані роботи. У ремонт можна здати ПНВТ будь-якої марки і моделі. Щоб дізнатися про подробиці про ціни і послуги ЧДА, зв'яжіться з консультантами по телефону 068-052-8611.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021