Ремонт електронних форсунок Siemens

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

На ряду сучасних дизельних паливних систем встановлюються форсунки із складним пристроєм. Компанія Siemens робить ряд пьезофорсунок, які відрізняються високою вартістю. При цьому запчастини є присутніми на ринку у малій кількості, що ускладнює пошук запчастин. Виключити ці проблеми допомагає ремонт форсунок Сiменс в Харкові. Наша компанія "ЧДА" проводить реставрацію старих прецизійних виробів практично будь-якої складності, ремонт дизельной форсункиелектроннихпьезофорсунокМАЗКамАЗ. Ми швидко і якісно відновимо деталі Siemens, надавши клієнтам гарантійні терміни. Замовлення приймаються по всій Україні, а відремонтовані запчастини доставляються транспортними компаніями на вибір клієнта.

Коли допустимо проводити реставрацію?

Відновлення виробів проводиться не в усіх випадках. Існує ряд обмежень і допустимих умов проведення робіт. Основними чинниками стають:

  •         міра зносу і ушкодження деталі;
  •         неодноразове проведення реставрації;
  •         унікальна будова деталі (потрібно спецобладнання вузького напряму) і інші.

Наша компанія проводить ремонт форсунок Siemens в Києві практично будь-якої складності. У нас є повний комплекс устаткування, а також кваліфікований персонал, який детально розбирається в процесі відновлення конкретних модифікацій пьезофорсунок.

Переваги реставрації

Наявність високотехнологічного устаткування дозволяє проводити ремонт форсунок Сименс в Дніпропетровську з мінімальними розбіжностями в характеристиках. Відновлені запчастини нерідко відрізняються високою якістю, що не поступається реплікам провідних виробників. При цьому реставрація відрізняється рядом позитивних сторін:

  •         деталь повністю відповідає моделям двигуна і ПНВТ;
  •         ремонт проводиться в короткі терміни (швидше за доставку запчастини від виробника);
  •         вартість послуг нижча, ніж купівля нового виробу і інше.

Ціна ремонту форсунок Siemens в Одесі розраховується індивідуально при зверненні. На вартість послуг впливає модифікація виробу, складність відновлення і інші умови. Середня ціна складає 2300 гривень. Після реставрації деталі проходять строгі перевірки на відповідність вимогам і стандартам. Це виключає проблеми в ході ремонту паливної системи або подальшої експлуатації деталі.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021