Ремонт плунжерних пар пнвт МТЗ

9 товарів.
Відображення 1 - 9 з 9 товарів

Ремонт або заміна плунжерной пари МТЗ

Власники техніки від Мінського тракторного заводу часто стикаються з проблемою поломки або зносу плунжерных пар. На ряд машин купити оригінальні запчастини украй складно, унаслідок їх відсутності на ринку. При цьому ціна виробу значно позначається на бюджеті власників. "ЧДА" пропонує вигідне рішення - ремонтні запчастини. Ми здійснимо заміну плунжерних пар МТЗ в Чугуєві, доставивши виріб у Донецьк, Луганськ, Харків, Одеса та будь-яке місто України транспортними компаніями. Такий спосіб скоротить ваші витрати, забезпечивши надійну роботу ТНВД.

Чим унікальна заміна запчастин?

Ця процедура спрямована не на надання послуг з ремонту ПНВТ. Ми пропонуємо клієнтам відправити плунжерную пару на реставрацію нашим підприємством. Натомість "ЧДА" вишле вже відновлену запчастину, сумісну з вашою технікою. Заміна плунжерной пари МТЗ в Львові, Києві, Суми відрізняється рядом переваг:

  •          найкоротшими термінами отримання деталі;
  •          повна сумісність виробу з ПНВТ і ДВС;
  •          висока міра надійності (порівняно з низькоякісними запчастинами);
  •          простий монтаж і мінімальні вимоги до регулювання;
  •          доступна ціна та інше.

Для реставрації ми використовуємо високоміцні і зносостійкі сплави, який значно збільшуються термін служби виробів. Вони практично не поступаються характеристиками нової продукції.

Послуги ремонту

Окрім заміни плунжерной пари МТЗ в Вінниці, Миколаєві, Івано-Франківську наша компанія також надасть послуги реставрації та ремонта запчастин клієнта. Якщо ви не хочете отримати іншу деталь, ми відновимо ваш виріб в короткі терміни. В даному випадку ціна буде дещо вищий, проте ми забезпечимо повне відновлення експлуатаційних властивостей і характеристик, а також видамо заводські гарантії якості.

Вартість послуг і деталей

На вже відремонтовані запчастини ціни представлені в нашому каталозі. При оформленні заявки на заміну плунжерних пар для МТЗ в Запоріжжя, Кривий Ріг, Херсоні та Днепрі наші фахівці врахують модифікацію виробу і запропонують клієнтам оптимальний варіант. Це заощадить ваші витрати і забезпечить якісний ремонт ТНВД. На послуги реставрації ціна розраховується індивідуально. Вона варіюється з обліком:

  •          моделіі серіїзапчастини;
  •          ступеніушкодження;
  •          унікальних особливостей виробу;
  •          термінів на відновлення і інших чинників.

Найбільш прості запчастини ми відновлюємо в середньому за 50 гривен. Ціна ремонту плунжерных пар від MOTORPAL може досягати близько 300 гривен.

Останні відгуки про товар

Клапан нагнітальний МТЗ УТН-5-1111220
клапан держит на ура качество отличное, отправка очень быстрая. спасибо
13.06.2022
Плунжерна пара УТН 4УТНМ-1111410 V Ø9 ремонтна
очень качественный плунжер, втулка все работает как часики не клинит остался очень доволен. рекомендую. Цена отличная
12.06.2022
Розпилювач форсунки КамАЗ 214.1112110-60 (А-01-008-00) АЗПИ
Дуже якісний розпилювач, не очікував за такі гроші! Швидка відправка є в наявності так що без очікувань. Всім раджу звертатись надійна компанія.
21.05.2022
Плунжерна пара МАЗ Н05.1111074 ЯЗДА
зробив великий заказ, все вчасно відправили якість на вищому рівні рекомендую.
19.05.2022