Гумові ущільнювальні шайби

16 товарів.
Відображення 1 - 16 з 16 товарів

Купити гумові шайби ущільнювальні

Гума - основний матеріал, використовувані для щільного з'єднання деталей в місцях з невисокими показниками тиску. Шайба ущільнювальна гумова та РТИ призначені підвищувати герметичність вузлів в місцях з'єднання. Такі вироби міняються після кожного розбирання вузла, тому вони затребувані на ринку. "ЧДА" пропонує замовити гумові шайби ущільнювачів в Харкові на вигідних умовах. У нас є великий асортимент РТИ для герметизації дизельної апаратури. Ми доставляємо товари в короткі терміни по усій Україні.

Особливості РТI

При проведенні розбирання вузла, обов'язково потрібно буде купить гумові шайби ущільнювачів в Дніпрі. Використати старі вироби не можна, оскільки вони втрачають свої властивості навіть при короткочасному використанні. Основними особливостями виробів є:

  •         каучукова основа в структурі матеріалу;
  •         правильна форма перерізу шайб;
  •         оптимальна міра стискування;
  •         стійкість до зносу і інше.

Ціна гумових ущільнювальних шайб в Києві досить низька. При цьому наша компанія робить знижки оптовикам, що забезпечує максимальну економію бюджету клієнтів.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021