Ремонт плунжерів ЯМЗ

Є 1 продукт.
Відображення 1 - 1 з 1товару

Реставрація плунжерних пар на ЯМЗ

ПНВТ Ярославського моторного заводу активно застосовується на техніці і вантажних автомобілях російського виробництва. Фірма виготовила велику кількість агрегатів. В даний момент підприємство сконцентрувало увагу на створення агрегатів у зборі, тому знайти запчастини оригінального виробництва досить складно. "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар ЯМЗ в Харкові на вигідних умовах. Наші послуги допоможуть заощадити час і бюджет на купівлі нових деталей, гарантуючи сумісність і якість відреставрованих виробів. Замовлення приймаються по усій Україні, а на виконані роботи даються гарантійні терміни.

Вартість послуг

Прецизійні вироби Ярославського заводу не відрізняються складним пристроєм, тому ціна ремонту плунжерних пар ЯМЗ в Києві починається від 85 гривень. Ми розраховуємо вартість робіт індивідуально, після знаходження найбільш вигідного варіанту реставрації. На підсумкову суму впливають:

  •         серія і модель деталі;
  •         міра зносу і дефектів;
  •         складність відновлення;
  •         терміни на ремонт і інші чинники.

Компанія "ЧДА" веде політику чесних цін, тому ми пропонуємо клієнтам тільки потрібні роботи і інформуємо про усі витрати.

Чому варто виконати реставрацію?

Продукція ЯМЗ досить поширена на ринку. Проте при необхідності отримати оригінальні запчастини, клієнтові потрібно буде заплатити досить високу ціну. При цьому терміни доставки від виробника віднімають значну кількість часу. Ремонт плунжерній пари ЯМЗ в Чернігові забезпечить:

  •         економію бюджету;
  •         найкоротші терміни отримання деталі;
  •         повну сумісність з ПНВТ і інше.

Ми приймаємо в роботі імпортне устаткування і зносостійкі сплави, а реставрацією займаються досвідчені майстри. Це гарантує швидке і якісне відновлення запчастини. При цьому після ремонту плунжерной пари ЯМЗ в Одесі, ми проводимо строгі перевірки на відповідність деталі заводським вимогам, регламентам і сертифікатам. "ЧДА" дорожить своєю репутацією, тому відправляє клієнтам тільки надійні і довговічні вироби. Для уточнення інформації про послуги і ціни на ремонт, дзвоните нам по телефону.

Останні відгуки про товар

Ремкомплект ГТВ 773.1111-01 Чехія
Дважды заказывал, все ок
18.02.2022
Форсунка EJBR04001D, 28232248, 1.5 dCi, на авто Renault Kangoo, Megane, Scenic, Nissan Євро 3
брав форсунки на Nissan Micra дуже сподобалась якість і відповідальність компанії
12.01.2022
Мультиплікатор форсунки (клапан зі штоком) F 00V C01 380, F00VC01380
очень срочно нужны были именно эти мультипликаторы отправили в праздничные дни за что отдельное спасибр качество отменное. вы супер очень благодарен
11.01.2022
Клапан форсунки Делфі 9308-622B DELPHI EURO-4
брав на рено кенго все підійшло дякую,
10.12.2021