Ремонт плунжерів ЯМЗ

Є 1 продукт.
Відображення 1 - 1 з 1товару

Реставрація плунжерних пар на ЯМЗ

ПНВТ Ярославського моторного заводу активно застосовується на техніці і вантажних автомобілях російського виробництва. Фірма виготовила велику кількість агрегатів. В даний момент підприємство сконцентрувало увагу на створення агрегатів у зборі, тому знайти запчастини оригінального виробництва досить складно. "ЧДА" пропонує виконати ремонт плунжерних пар ЯМЗ в Харкові на вигідних умовах. Наші послуги допоможуть заощадити час і бюджет на купівлі нових деталей, гарантуючи сумісність і якість відреставрованих виробів. Замовлення приймаються по усій Україні, а на виконані роботи даються гарантійні терміни.

Вартість послуг

Прецизійні вироби Ярославського заводу не відрізняються складним пристроєм, тому ціна ремонту плунжерних пар ЯМЗ в Києві починається від 85 гривень. Ми розраховуємо вартість робіт індивідуально, після знаходження найбільш вигідного варіанту реставрації. На підсумкову суму впливають:

  •         серія і модель деталі;
  •         міра зносу і дефектів;
  •         складність відновлення;
  •         терміни на ремонт і інші чинники.

Компанія "ЧДА" веде політику чесних цін, тому ми пропонуємо клієнтам тільки потрібні роботи і інформуємо про усі витрати.

Чому варто виконати реставрацію?

Продукція ЯМЗ досить поширена на ринку. Проте при необхідності отримати оригінальні запчастини, клієнтові потрібно буде заплатити досить високу ціну. При цьому терміни доставки від виробника віднімають значну кількість часу. Ремонт плунжерній пари ЯМЗ в Чернігові забезпечить:

  •         економію бюджету;
  •         найкоротші терміни отримання деталі;
  •         повну сумісність з ПНВТ і інше.

Ми приймаємо в роботі імпортне устаткування і зносостійкі сплави, а реставрацією займаються досвідчені майстри. Це гарантує швидке і якісне відновлення запчастини. При цьому після ремонту плунжерной пари ЯМЗ в Одесі, ми проводимо строгі перевірки на відповідність деталі заводським вимогам, регламентам і сертифікатам. "ЧДА" дорожить своєю репутацією, тому відправляє клієнтам тільки надійні і довговічні вироби. Для уточнення інформації про послуги і ціни на ремонт, дзвоните нам по телефону.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021