Розпилювач ЯМЗ 6581

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

Підбір деталей на силові агрегати стандарту Евро- 3 досить складений, унаслідок відсутності продукції у великих об'ємах на ринку. При цьому вартість запчастин досить висока, що сильно позначається на бюджеті при необхідності заміни усіх деталей одночасно. Компанія "ЧДА" пропонує купити розпилювачі на ЯМЗ 6581 в Харкові. Ми поставляємо оригінальні вироби провідних виробників, продаємо товари власного виробництва, а також ряд високоякісних реплік. Уся продукція нашого каталогу сертифікована за строгими вимогами і стандартами. На вироби даються гарантійні терміни, пропонуємо замовити розпилювачі форсунок на двигуни ЯМЗ 6581. Доставка здійснюється по всій Україні транспортними компаніями.

Основний модельний ряд

Ми пропонуємо замовити розпилювачі для ЯМЗ 6581 в Дніпропетровську в декількох модифікаціях. Серед наших товарів наступні моделі виробів:

  •         069.1112110-10 (АЗПI за Євро-3);
  •         335.1112110-140 (ЯЗДА);
  •         069.1112110 (АЗПI за Євро-3).

Пропоновані нами вироби робляться на Ярославському і Алтайському заводі. Також ми реалізуємо запчастини, що виготовляються нашим підприємством "ЧДА". Продаж власних виробів допомагає звести націнки до мінімуму, що забезпечує максимальну для клієнтів вигоду. При цьому вартість не позначається на якості і характеристиках продукції. Нашими товарами не поступаються в надійності продукції інших фірм. За бажання максимально заощадити бюджет, ми пропонуємо купити розпилювачі форсунок ЯМЗ 6581 в Одесі, які пройшли реставрацію. Такі деталі найдешевші, але вони пройшли перевірки на відповідність стандартам, тому повною мірою виконують задані функції.

Скільки коштують розпилювачі?

Умови продажу варіюються з урахуванням моделі виробу, що придбавалася. Вартість товарів нашої компанії знижується при проведенні акцій або купівлі виробів оптом. Середня ціна розпилювачів на ЯМЗ 6581 в Києві складає в середньому 300 гривень. Детальні розцінки вказані до кожного товару в каталозі. Ви можете уточнити вартість у консультантів по телефону, а також поставити інші питання, що цікавлять, або отримати допомогу у виборі запчастин. Ми постараємося знайти найбільш недорогий варіант, який забезпечить ефективний і довговічний ремонт.

Останні відгуки про товар

Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021
Ремонт керуючої форсунки Бош
Отправлял на перемотку управляющую форсунку Ауди, сделали быстро, оплатил наложкой 2800, пока работает отлично ?, спасибо за работу, Удачи ЧДА!!!
03.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Zexel VRZ Pajero Мітсубісі Паджеро
Обращался за помощью по ремонту, сделали в кротчайший срок, качеством остался очень давольным, спасибо ребятам большое, супер!!!!
26.01.2021