Реставрація плунжерів Шкода

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Ремонт плунжерних пар паливного насоса Шкода

Чеська компанія використовує в дизельних автомобілях ПНВТ провідних виробників світового ринку. Серед апаратури, що встановлюється на техніку Skoda, продукція Bosch, Zexel і інших фірм. Запчастини на дані ПНВТ обходяться власникам машин досить дорого. Щоб скоротить витрати, ми пропонуємо клієнтам послуги ремонту плунжерных пар на Шкоду в Харкові. "ЧДА" робить послуги з вигідних цін. Наша компанія спеціалізується на виробництві дизельної апаратури, тому ми маємо великий досвід і усе необхідне устаткування для проведення робіт будь-якої складності. Заявки на реставрацію приймаються по усій Україні. На послуги даються гарантійні терміни.

Скільки коштують послуги реставрації?

Процес відновлення деталей паливних систем Bosch досить складений, тому ціна ремонту плунжерних пар Skoda в Чернігові складає в середньому 850 гривень. Щоб заощадити бюджет клієнтів, ми проводимо діагностику перед відновленням. Вона допомагає знайти вигідний спосіб ремонту. Загальна сума складається на основі:

  •         серії і моделі деталі;
  •         об'єму необхідних робіт;
  •         унікальних вимог до процесу;
  •         типу використовуваного сплаву і так далі.

Ми дорожимо заробленою репутацією, тому ретельно розписуємо вартість конкретних робіт. Це допомагає нашим клієнтам переконатися в прозорості наших цін.

Переваги компанії «ЧДА»

Ми самостійно виготовляємо дизельну апаратуру, а також активно співпрацюємо з оригінальними виробниками запчастин чеських автомобілів. На нашому підприємстві використовується схоже устаткування, що дозволяє виконувати ремонт плунжерних пар для Шкоди в Одесі без обмеження по серіях і моделях. Звернення до нас також забезпечує:

  •         найкоротші терміни отримання запчастини;
  •         гарантійні терміни на виріб;
  •         зручні способи оплати;
  •         доставку транспортними компаніями по усій Україні;
  •         консультування клієнтів перед ремонтом;
  •         широкий спектр додаткових послуг і багато що інше.

Ми виконуємо не лише ремонт плунжерних пар Skoda в Києві, але і робимо послуги комплексного відновлення ПНВТ. Для отримання детальної інформації про ціни і нашу діяльність, зв'яжіться з консультантами по телефону.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021