Реставрація плунжерів Шкода

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Ремонт плунжерних пар паливного насоса Шкода

Чеська компанія використовує в дизельних автомобілях ПНВТ провідних виробників світового ринку. Серед апаратури, що встановлюється на техніку Skoda, продукція Bosch, Zexel і інших фірм. Запчастини на дані ПНВТ обходяться власникам машин досить дорого. Щоб скоротить витрати, ми пропонуємо клієнтам послуги ремонту плунжерных пар на Шкоду в Харкові. "ЧДА" робить послуги з вигідних цін. Наша компанія спеціалізується на виробництві дизельної апаратури, тому ми маємо великий досвід і усе необхідне устаткування для проведення робіт будь-якої складності. Заявки на реставрацію приймаються по усій Україні. На послуги даються гарантійні терміни.

Скільки коштують послуги реставрації?

Процес відновлення деталей паливних систем Bosch досить складений, тому ціна ремонту плунжерних пар Skoda в Чернігові складає в середньому 850 гривень. Щоб заощадити бюджет клієнтів, ми проводимо діагностику перед відновленням. Вона допомагає знайти вигідний спосіб ремонту. Загальна сума складається на основі:

  •         серії і моделі деталі;
  •         об'єму необхідних робіт;
  •         унікальних вимог до процесу;
  •         типу використовуваного сплаву і так далі.

Ми дорожимо заробленою репутацією, тому ретельно розписуємо вартість конкретних робіт. Це допомагає нашим клієнтам переконатися в прозорості наших цін.

Переваги компанії «ЧДА»

Ми самостійно виготовляємо дизельну апаратуру, а також активно співпрацюємо з оригінальними виробниками запчастин чеських автомобілів. На нашому підприємстві використовується схоже устаткування, що дозволяє виконувати ремонт плунжерних пар для Шкоди в Одесі без обмеження по серіях і моделях. Звернення до нас також забезпечує:

  •         найкоротші терміни отримання запчастини;
  •         гарантійні терміни на виріб;
  •         зручні способи оплати;
  •         доставку транспортними компаніями по усій Україні;
  •         консультування клієнтів перед ремонтом;
  •         широкий спектр додаткових послуг і багато що інше.

Ми виконуємо не лише ремонт плунжерних пар Skoda в Києві, але і робимо послуги комплексного відновлення ПНВТ. Для отримання детальної інформації про ціни і нашу діяльність, зв'яжіться з консультантами по телефону.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021