Реставрація плунжерів Шкода

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Ремонт плунжерних пар паливного насоса Шкода

Чеська компанія використовує в дизельних автомобілях ПНВТ провідних виробників світового ринку. Серед апаратури, що встановлюється на техніку Skoda, продукція Bosch, Zexel і інших фірм. Запчастини на дані ПНВТ обходяться власникам машин досить дорого. Щоб скоротить витрати, ми пропонуємо клієнтам послуги ремонту плунжерных пар на Шкоду в Харкові. "ЧДА" робить послуги з вигідних цін. Наша компанія спеціалізується на виробництві дизельної апаратури, тому ми маємо великий досвід і усе необхідне устаткування для проведення робіт будь-якої складності. Заявки на реставрацію приймаються по усій Україні. На послуги даються гарантійні терміни.

Скільки коштують послуги реставрації?

Процес відновлення деталей паливних систем Bosch досить складений, тому ціна ремонту плунжерних пар Skoda в Чернігові складає в середньому 850 гривень. Щоб заощадити бюджет клієнтів, ми проводимо діагностику перед відновленням. Вона допомагає знайти вигідний спосіб ремонту. Загальна сума складається на основі:

  •         серії і моделі деталі;
  •         об'єму необхідних робіт;
  •         унікальних вимог до процесу;
  •         типу використовуваного сплаву і так далі.

Ми дорожимо заробленою репутацією, тому ретельно розписуємо вартість конкретних робіт. Це допомагає нашим клієнтам переконатися в прозорості наших цін.

Переваги компанії «ЧДА»

Ми самостійно виготовляємо дизельну апаратуру, а також активно співпрацюємо з оригінальними виробниками запчастин чеських автомобілів. На нашому підприємстві використовується схоже устаткування, що дозволяє виконувати ремонт плунжерних пар для Шкоди в Одесі без обмеження по серіях і моделях. Звернення до нас також забезпечує:

  •         найкоротші терміни отримання запчастини;
  •         гарантійні терміни на виріб;
  •         зручні способи оплати;
  •         доставку транспортними компаніями по усій Україні;
  •         консультування клієнтів перед ремонтом;
  •         широкий спектр додаткових послуг і багато що інше.

Ми виконуємо не лише ремонт плунжерних пар Skoda в Києві, але і робимо послуги комплексного відновлення ПНВТ. Для отримання детальної інформації про ціни і нашу діяльність, зв'яжіться з консультантами по телефону.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023