Ремонтна плунжерна пара

19 товарів.
Відображення 1 - 19 з 19 товарів

Ремонтні плунжерні пари від Bosch

Найбільш надійними деталями для паливних систем вважається продукція від німецької компанії Bosch. Сучасне обладнання та інноваційні технології виробництва запчастин дозволили компанії домогтися високої точності виробництва, довговічності і міцності виробів. Сьогодні плунжерна пара ПНВТ Bosch використовується в якості стандартної на багатьох імпортних вузлах, автомобілях та спеціалізованій техніці. Однак її нерідко набувають в якості заміни несправних деталей. Широкий асортимент дозволяє знайти взаємозамінні запчастини на паливний насос високого тиску, з відповідними характеристиками, навіть на вітчизняну будівельну та аграрну техніку.

Переваги продукції від Bosch

Головною особливістю виробів є підвищена стійкість до негативних факторів. Завдяки кільком етапам термічного загартування, деталі відрізняються підвищеним показником твердості (найчастіше вище 65 одиниць). До інших позитивних якостей відносяться:

 •          точне дотримання розмірів відповідно до встановлених стандартів;
 •          розмір просвіту між складовими елементами не перевищує 1-3 мкм;
 •          зовнішні шари виконуються переважно з використанням хрому;
 •          підвищена стійкість змазує плівки до механічних впливів;
 •          можливість роботи при підвищеному тиску системи (до 200 МПа).

Плунжерні пари Bosch в каталозі нашої компанії представлені в декількох варіантах. В асортименті ви знайдете вироби, які підійдуть для ряду вітчизняних та імпортних автомобілів або техніки.

Принцип роботи

Паливний насос високого тиску призначений здійснювати подачу пального з бака в циліндри ДВС. Основною деталлю при цьому служить плунжерна пара або секція високого тиску. Вона складається з поршня (плунжера) і втулки. Поршень здійснює зворотно-поступальні рухи у втулці, забезпечуючи всмоктування паливної рідини. Втулка ж має отвори, які відкривають доступ для пального при досягненні плунжером певної точки. За рахунок цього здійснюється подача палива на нагнітальне пристрій.

Конструктивні особливості виробу дозволяють забезпечити контроль над кількістю всмоктується пального, робочий тиск і ряд інших параметрів. Саме ці показники є ключовими відмінностями виробів різних виробників і моделей. Підбір здійснюється з урахуванням використовуваної в автомобілі паливної системи.

Можливості застосування

Рекомендується встановлювати вироби німецького виробника на ТНВД від Bosch. Це допоможе домогтися максимальної відповідності розмірів і робочих параметрів. Однак деякі запчастини підходять і на ряд вітчизняних автомобілів. До основних марок наших машин відносяться КамАЗ і Ікарус. Більш широке застосування виріб отримало щодо марок Mercedes, Renault, Man, Scania і Iveco.

Ціна на плунжерні пари Bosch

Вартість деталі багато в чому залежить від її артикулу. Для конкретних автомобілів підходять певні деталі. При цьому вони створюються з урахуванням особливостей роботи паливної системи. На основі даних факторів можна сказати, що ціна на плунжерну пару ТНВД Bosch залежить від:

 •          характеристик виробу;
 •          використовуваного на виробництві металу;
 •          розмірів деталі і іншого.

Наш інтернет-магазин пропонує купити плунжерні пару на ТНВД Бош за середньою ціною 250 гривень. Вигідні умови забезпечені співпрацею нашої компанії з провідними постачальниками запчастин. Ми пропонуємо широкий вибір виробів, придатних для конкретних моделей машин.

Чому варто звернутися до нас?

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент товарів від фірми Bosch і ряду інших виробників. Всі товари відрізняються оригінальним виробництвом і якістю. Ми здійснюємо продаж виключно сертифікованих товарів, а також забезпечуємо ряд переваг для клієнтів:

 •          швидку доставку замовлення зручними способами;
 •          кілька варіантів оплати;
 •          доступні ціни на товари;
 •          широкий спектр додаткових послуг.

Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте можливість купити плунжерні пари ТНВД Bosch, а також зробити капітальний ремонт паливного насоса, заощадивши значну частину бюджету. Ми гарантуємо надійність і довговічність представлених в каталозі виробів, а також допоможемо визначитися з вибором відповідних запчастин. 

Ремонтна плунжерна пара. Ми  ремонтуємо практично усі плунжерні пари та секції у найкоротші терміни з високою якістю. Так само можливий обмін на ремфонд замовника.

Viber  068- 052-86-11  тел  068- 052-86-11  тел  099- 145-23-73

Останні відгуки про товар

Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023
Розпилювач на форсунки MERCEDES DLLA 142 S 1096 BOSCH
Распылитель работает отлично, цена адекватная. От заказа до получения прошло меньше суток. Покупал 6 единиц, брака нет.
16.05.2023