Ремонт плунжерів Моторпал

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Реставрація плунжерних пар MOTORPAL

Чеська компанія спеціалізується на виготовленні дизельної апаратури для ПНВТ різних виробників. У асортименті фірми представлений великий вибір плунжерных пар, що відрізняються надійністю і довгим терміном служби. Проте при виході з ладу деталі, купівля нових виробів обходиться досить дорого. "ЧДА" пропонує вигідне рішення - ремонт плунжерних пар MOTORPAL в Харкові. Ми недорого відновимо старі запчастини, надавши гарантії якості на виконані роботи. Замовлення на реставрацію приймаються по усій Україні.

Які моделі виробів приймаються в роботу?

Ми ведемо активну співпрацю з чеською компанією і використовуємо схоже устаткування для виробництва. З цієї причини на нашому підприємстві ремонт плунжерних пар МОТОРПАЛ в Полтаві не обмежується конкретними моделями. Найчастіше нам поступають замовлення на відновлення:

 •         плунжерних пар серiй 60403 и 60503;
 •         секцій високого тиску для«Компакт 32»;
 •         ПНВТ PP6M10P1i у зборі і інших.

Окрім відновлення конкретних деталей, ми проводимо капремонт усього ПНВТ, виробництва MOTORPAL. Вказані серії є лише малою частиною ремонтованих нами виробів і агрегатів.

Вартість реставрації

Ціна ремонту плунжерних пар МОТОРПАЛ в Кривому Ріг розраховується індивідуально. На загальну суму впливають:

 •         серія і модель виробу;
 •         міра зносу і ушкодження;
 •         унікальні вимоги в роботі;
 •         додаткові складнощі.

Ми ведемо політику чесних цін, тому повністю розписуємо кошториси і шукаємо найбільш вигідні варіанти реставрації. Вартість робіт розпочинається з 200 гривень. Ви також можете купити ремонтні запчастини при необхідності отримати деталі в максимально короткі терміни.

Наші переваги

«ЧДА» проводить ремонт плунжерних пар MOTORPAL у Львові із застосуванням зносостійких сплавів. Усі роботи виконують тільки досвідчені майстри, що розбираються в конкретних моделях цієї марки. Ми також забезпечуємо:

 •         найкоротші терміни реставрації;
 •         широкий спектр додаткових послуг;
 •         зручні способи оплати;
 •         доставку транспортними компаніями і багато що інше.

З нами ви значно заощадите на ремонті ПНВТ, без втрати якості і ефективності відновних робіт.них пар Моторпал

Останні відгуки про товар

Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021
Ремонт керуючої форсунки Бош
Отправлял на перемотку управляющую форсунку Ауди, сделали быстро, оплатил наложкой 2800, пока работает отлично ?, спасибо за работу, Удачи ЧДА!!!
03.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Zexel VRZ Pajero Мітсубісі Паджеро
Обращался за помощью по ремонту, сделали в кротчайший срок, качеством остался очень давольным, спасибо ребятам большое, супер!!!!
26.01.2021