ремонт паливной апаратури

Ремонт паливної апаратури дизельних двигунів

Досить часто несправні елементи ремонт паливної системи можливо відреставрувати в Чугуєві, майстрів Харківа та Київа. Це допомагає скоротити витрати і не купляти нові деталі, досягнувши надійної роботи вузлу. Роботи з відновлення потребують більшого досвіду та наявності спеціалізованого обладнання, через це самостійно виконати ремонт досить складно. Наша компанія пропонує як зробити ремонт паливної апаратури виславши на завод ЧДА з міст Вінниця, Львів та Івано-Франківськ, приймаєм від перевізників Одеси, Миколаїва та Чернігова, майстрів Чернівців, Сум і Київа на вигідних умовах. Ми гарантуємо високу якість та надійність робіт, які проводяться, оскільки відновленням деталей займаються кваліфіковані співробітники з великим робочим стажем.

В чому переваги ремонту дизельної апаратури?

Крім очевидної вигоди для власника, відновлення несправних елементів допомагає досягнути додаткових переваг, серед яких:

 •          розробленість деталі;
 •          точне співпадіння розмірів;
 •          немає необхідності шукати рідкісні запчастини тощо.

Використовуючи стару деталь можливо забезпечити ефективну роботу всієї системи. Враховуючи відмінну якість наших послуг, ви забезпечите надійну функціональність вузлів протягом довгого часу.

Що ми ремонтуємо?

Наші послуги поширюються на більшість основних елементів паливних систем, а також важливих пристроїв та вузлів. Основними з них є:

 •          приймаємо на відновлення плунжерні пари і секції - до технічних характеристик нового прецизійного вироби, які заклав в технічний процес завод виробник, розробляючи саме цю запчастину для даного найменування техніки. Використовуючи високоточні Вимірювач, мікроскопи, наше виробництво обов'язково залишає незмінність геометричних форм і площин, а якщо вони загублені корозією або зносом, то добиваємося їх повного виправлення. Технологія дослідження, реставрації використовується нашими співробітниками більше 40 років і застосовується на літакобудуванні;
 •          діагностуємо і реставруємо розпилювачі дизельних форсунок на будь-які моделі імпортного (німецького, японського, французького, китайського, інших) і вітчизняного автомобілебудування, нового і старого зразків. Рідний розпилювач, який пропрацював дуже багато років, якщо він не вигорів від неправильної роботи паливної системи, пропрацює при якісному оновленні, ще стільки ж. Нові розпилювачі це не означає, що Ви забули про ремонт на довго. На сегодяшний день всі заводи світу перейшли на дешевші метали, тому старого зразка будуть ходити довше;
 •          Обстежуємо, капітально усуваємо причини поломки в ремонті паливні секції та насоси високого тиску ПНВТ. За бажанням замовника, ставимо нові або ремонтопрігодним комплектуючі, перевірені часом і якістю поставляються запчастин відомих брендів і фірм. Налаштування кутів випередження і наливу палива дизельних насосів, проводиться по тест планам, це ремонт дизельної паливної апаратури, який можливо зробити вислав поштовими перевізниками з Полтави, Дніпра і Черкас, для зернотрейдерів з Херсона, Запоріжжя та Мелітополя . Якщо Вам на сервісі роблять пропозицію купити новий насос, задумайтеся і зробіть правильний вибір для себе. Майже в кожному вузлі є необмежена кількість можливостей в ремонті і в кілька разів дешевше;
 •          усуваємо погану роботу, ремонтуємо підкачувальні паливні насоси низького тиску ПННТ на вантажні та легкові авто Evro екології. Прецізіка - це наш профіль в роботі. На нашому об'єднанні ми розробляємо і випускаємо різні види запчастин до паливних систем. Використовуючи навички, в заводських умовах, на виробничих потужностях, надається можливість якісного, недорогого, без посередників ремонту підкачки євро 1, 2, 3, 4, 5;
 •          зробимо діагностику, капітальний підхід до ремонту дизельних форсунок. Для більш дешевого ремонту використовуємо рідні розпилювачі, мультиплікатори, проставки які якісніше і міцніше за твердістю металів. За бажанням замовника, ставимо нові комплектуючі або у випадках неремонтопридатності, повного зносу, тріщин, фізичної поломки.

Ми також пропонуємо виконати капітальний ремонт паливного насосу високого та низького тиску. Ми проводимо комплексні роботи з відновлення ПНВТ та ПННТ, що допомагає скоротити витрати власників на купівлю нових запчастин та всього агрегату.

Наші переваги

Об’єднання «Чугуївська дизельна апаратура» пропонує широкий спектр послуг з відновлення деталей, вузлів і механізмів в дизельних системах подачі пального. Ми забезпечуємо:

 •          доступні ціни;
 •          найкоротші строки виконання робіт;
 •          надання гарантій якості;
 •          зручні способи сплати тощо.

Всі роботи виконуються на високотехнологічному обладнанні європейського виробництва, що дозволяє гарантувати ефективний ремонт паливної апаратури дизельних двигунів та будь-якої деталі. Ми точно дотримуємося стандартних характеристик та параметрів виробу, забезпечуючи його надійну роботу в системі подачі пального. Для уточнення вартості послуг телефонуйте нам за телефонами, які вказані на сайті.

Відіслати на ремонт

Прочитати на сторінці - доставка для ремонта паливной апаратури на ЧДА.