Ремонт дизельной форсунки

77 товарів.
Відображення 1 - 24 з 77 товарів

Компанія «ЧДА» проводить ремонт дизельних форсунок ЮМЗ, Ікарус, Лиаз, Татра, КрАЗ, МАЗЯМЗ (Євро), МТЗ, Д-245, КамАЗ, Mercedes, Volkswagen, Iveco, Toyota, MAN, Skoda, Audi, Bosch та інші  .  Наші майстри перевіряють роботу під тиском, оцінюють уприскування палива і визначають пропускну здатність вироби.  У діагностиці використовується манометри, стенди та інше обладнання.  Ви можете замовити ремонт форсунки паливної апаратури, перебуваючи в Львові, Одесі чи Харкові.  Ми приймаємо їх поштою з будь-якого міста України.

В яких випадках потрібен ремонт форсунок?

Вузли ПНВТ (ТНВД) чутливі до якості палива і терміну використання.  Від них залежать показники згоряння палива, запуск двигуна і динаміка розгону автомобіля.  Через поломку одного з них може вийти з ладу весь механізм.  Паливний насос ДВС працює з високим тиском, і якщо воно падає, то це відбивається на потужності.  Продуктивність знижується при будь-якій несправності і потрібний ремонт дизельної форсунки.  До них відносяться:

  •          Забруднення.  Нагар і домішки, що потрапили з рідини, що поступає, відображаються на розпиленні.  Пальне розподіляється нерівномірно і стає більш щільним, через що підвищується температура.
  •          Пошкодження корпусу.  Через витік через утворені тріщини в циліндр надходить менше дизеля, а потім знижується потужність двигуна.  Це проявляється у вигляді пропусків запалювання і переривчастої роботи мотора на холостому ходу.
  •          Поломка розпилювача.  Він з подаваного палива робить мелкодисперсное хмара, яке рівномірно розподіляється.  Забруднення і різні несправності призводять до появи крапель, згустків, патьоків і нехарактерних звуків при запуску цього вузла паливної системи.

Як ремонтуют дизельні форсунки?

Діагностика проводиться в наступному порядку:

  •          Перевіряється герметичність корпусу і місце монтажу розпилювача.
  •          Оцінюється тиск і час розпилення дизеля.  Перше має бути не більше 120-380 МПа, а друге не довше 1-2 мс.
  •          Деталі очищаються спеціальними рідинами або в ультразвукової ванні, усуває сторонні включення, бруд і нагар.
  •          Ставлять нові запчастини замість зношених.
  •          Повторно перевіряються робочі показники.

Якщо ремонт неможливий, то ми запропонуємо купити нову форсунку.  Ціна робіт по ремонту дизельних форсунок буде відома після діагностики та варіюється від 200 гривень.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021