Ремонт дизельной форсунки

77 товарів.
Відображення 1 - 24 з 77 товарів

Компанія «ЧДА» проводить ремонт дизельних форсунок ЮМЗ, Ікарус, Лиаз, Татра, КрАЗ, МАЗЯМЗ (Євро), МТЗ, Д-245, КамАЗ, Mercedes, Volkswagen, Iveco, Toyota, MAN, Skoda, Audi, Bosch та інші  .  Наші майстри перевіряють роботу під тиском, оцінюють уприскування палива і визначають пропускну здатність вироби.  У діагностиці використовується манометри, стенди та інше обладнання.  Ви можете замовити ремонт форсунки паливної апаратури, перебуваючи в Львові, Одесі чи Харкові.  Ми приймаємо їх поштою з будь-якого міста України.

В яких випадках потрібен ремонт форсунок?

Вузли ПНВТ (ТНВД) чутливі до якості палива і терміну використання.  Від них залежать показники згоряння палива, запуск двигуна і динаміка розгону автомобіля.  Через поломку одного з них може вийти з ладу весь механізм.  Паливний насос ДВС працює з високим тиском, і якщо воно падає, то це відбивається на потужності.  Продуктивність знижується при будь-якій несправності і потрібний ремонт дизельної форсунки.  До них відносяться:

  •          Забруднення.  Нагар і домішки, що потрапили з рідини, що поступає, відображаються на розпиленні.  Пальне розподіляється нерівномірно і стає більш щільним, через що підвищується температура.
  •          Пошкодження корпусу.  Через витік через утворені тріщини в циліндр надходить менше дизеля, а потім знижується потужність двигуна.  Це проявляється у вигляді пропусків запалювання і переривчастої роботи мотора на холостому ходу.
  •          Поломка розпилювача.  Він з подаваного палива робить мелкодисперсное хмара, яке рівномірно розподіляється.  Забруднення і різні несправності призводять до появи крапель, згустків, патьоків і нехарактерних звуків при запуску цього вузла паливної системи.

Як ремонтуют дизельні форсунки?

Діагностика проводиться в наступному порядку:

  •          Перевіряється герметичність корпусу і місце монтажу розпилювача.
  •          Оцінюється тиск і час розпилення дизеля.  Перше має бути не більше 120-380 МПа, а друге не довше 1-2 мс.
  •          Деталі очищаються спеціальними рідинами або в ультразвукової ванні, усуває сторонні включення, бруд і нагар.
  •          Ставлять нові запчастини замість зношених.
  •          Повторно перевіряються робочі показники.

Якщо ремонт неможливий, то ми запропонуємо купити нову форсунку.  Ціна робіт по ремонту дизельних форсунок буде відома після діагностики та варіюється від 200 гривень.

Останні відгуки про товар

Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023
Розпилювач на форсунки MERCEDES DLLA 142 S 1096 BOSCH
Распылитель работает отлично, цена адекватная. От заказа до получения прошло меньше суток. Покупал 6 единиц, брака нет.
16.05.2023