Ремонт дизельной форсунки

77 товарів.
Відображення 1 - 24 з 77 товарів

Компанія «ЧДА» проводить ремонт дизельних форсунок ЮМЗ, Ікарус, Лиаз, Татра, КрАЗ, МАЗЯМЗ (Євро), МТЗ, Д-245, КамАЗ, Mercedes, Volkswagen, Iveco, Toyota, MAN, Skoda, Audi, Bosch та інші  .  Наші майстри перевіряють роботу під тиском, оцінюють уприскування палива і визначають пропускну здатність вироби.  У діагностиці використовується манометри, стенди та інше обладнання.  Ви можете замовити ремонт форсунки паливної апаратури, перебуваючи в Львові, Одесі чи Харкові.  Ми приймаємо їх поштою з будь-якого міста України.

В яких випадках потрібен ремонт форсунок?

Вузли ПНВТ (ТНВД) чутливі до якості палива і терміну використання.  Від них залежать показники згоряння палива, запуск двигуна і динаміка розгону автомобіля.  Через поломку одного з них може вийти з ладу весь механізм.  Паливний насос ДВС працює з високим тиском, і якщо воно падає, то це відбивається на потужності.  Продуктивність знижується при будь-якій несправності і потрібний ремонт дизельної форсунки.  До них відносяться:

  •          Забруднення.  Нагар і домішки, що потрапили з рідини, що поступає, відображаються на розпиленні.  Пальне розподіляється нерівномірно і стає більш щільним, через що підвищується температура.
  •          Пошкодження корпусу.  Через витік через утворені тріщини в циліндр надходить менше дизеля, а потім знижується потужність двигуна.  Це проявляється у вигляді пропусків запалювання і переривчастої роботи мотора на холостому ходу.
  •          Поломка розпилювача.  Він з подаваного палива робить мелкодисперсное хмара, яке рівномірно розподіляється.  Забруднення і різні несправності призводять до появи крапель, згустків, патьоків і нехарактерних звуків при запуску цього вузла паливної системи.

Як ремонтуют дизельні форсунки?

Діагностика проводиться в наступному порядку:

  •          Перевіряється герметичність корпусу і місце монтажу розпилювача.
  •          Оцінюється тиск і час розпилення дизеля.  Перше має бути не більше 120-380 МПа, а друге не довше 1-2 мс.
  •          Деталі очищаються спеціальними рідинами або в ультразвукової ванні, усуває сторонні включення, бруд і нагар.
  •          Ставлять нові запчастини замість зношених.
  •          Повторно перевіряються робочі показники.

Якщо ремонт неможливий, то ми запропонуємо купити нову форсунку.  Ціна робіт по ремонту дизельних форсунок буде відома після діагностики та варіюється від 200 гривень.

Останні відгуки про товар

Пара плунжерна VE 1468336364 WEIFU
поставил вроде работает норм. притензий нет. по такой цене брать можно )) молодцы что не гонитесь за заоблачными ценами. просмотрел всю продукцию цены на порядок дешевле чем у других. рад сотрудничествц
19.10.2021
Шайба мідна 9-18-1 Форсунка (Т-24, Т-25, Т-40, Т-150)
размеры выдержаны брака нет. очень большой плюс что работаете по безналу
19.10.2021
Трубка стендова 0,58м Гайка М14 на М14 Виробництва ЧДА
молодцы ребята сделали ту длину какая мне нужна! выслушали, уточнили отправили очень быстро
19.10.2021
Прокладка бокової кришки ЯМЗ 238.1111226-А2
долгое время приобретаю продукцию всегда все было отлично. также беру много разных ремкомплектов и шайб. спасибо
19.10.2021