Плунжерна пара МТЗ

19 товарів.
Відображення 1 - 19 з 19 товарів

Плунжерні пари на МТЗ

У ПНВТ дизельних паливних систем одним з основних елементів є плунжерні парі. МТЗ виготовляє апаратуру, яка вікорістовується на тракторах и вантажної техніки, что працює на солярці. Плунжерні пари МТЗ получил широке застосування в системах подачі палива радянської техніки. ЧДА предлагает купити оригінальну продукцію МТЗ и аналоги їх виробів на вігідніх умовах. У каталозі нашої компании представлені серії:

  •         4УТНМ-1111410;
  •         Н01.1111150;
  •         771.1111150 та інші.

Серед продукції МТЗ також є аналоги плунжерних пар від Motorpal, які використовуються на імпортних автомобілях. Використання даних виробів допоможе скоротити витрати до мінімуму. Доступні ціни нашої компанії на сертифіковану продукцію допоможуть домогтися економії вашого бюджету і ефективно виконати ремонт ПНВТ. ми забезпечимо:

  •         швидку доставку товарів по Україні;
  •         зручні способи оплати;
  •         гарантійні терміни на запчастини;
  •         знижки для ділерів та оптових клієнтів;
  •         допомога в підборі деталей та інше.

Ми також пропонуємо купити плунжерні пари МТЗ, вироблені нашим заводом по суворим стандартам якості с гарантією. Наша продукція не поступається ЯЗДА, АЗПІ запчастинам, при цьому вартість виробів значно нижче.

Товари та послуги.

Останні відгуки про товар

Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021
Ремонт керуючої форсунки Бош
Отправлял на перемотку управляющую форсунку Ауди, сделали быстро, оплатил наложкой 2800, пока работает отлично ?, спасибо за работу, Удачи ЧДА!!!
03.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Zexel VRZ Pajero Мітсубісі Паджеро
Обращался за помощью по ремонту, сделали в кротчайший срок, качеством остался очень давольным, спасибо ребятам большое, супер!!!!
26.01.2021