Розпилювачі форсунок ЯМЗ 6561

2 товарів.
Відображення 1 - 2 з 2 товарів

Серія моторів 6561, вироблюваних Ярославським заводом, виготовлялася відповідно до стандарту Євро- 3. Це послужило причиною високої вартості запчастин. При цьому на ринок вони поставляються у малій кількості. Щоб відновити систему уприскування, багато власників вимушені оформляти замовлення безпосередньо у виробника. Це віднімає значну кількість часу на доставку, а також збільшує вартість продукції унаслідок витрат на транспортування. "ЧДА" пропонує замовити розпилювачі на ЯМЗ 6561 в Харкові на вигідних умовах. Ми співпрацюємо з оригінальними виробниками, поставляючи товари у великих об'ємах. Це значно знижує вартість виробів і витрати на доставку. Усі товари каталогу сертифіковані та пронуємо купити розпилювачі форсунок на дизельні двигуни ЯМЗ 6561. Ми відправляємо замовлення в усі міста України кур'єрськими фірмами.

Які моделі представлені в асортименті?

Кількість виробів допустимих до ремонту систем уприскування на ЯМЗ 6561 обмежена декількома моделями, що відповідають стандарту Євро- 3. На нашому сайті представлений два основні варіанти:

  •         335.1112110-140 (ЯЗДА);
  •         069.1112110 (АЗПI, малогабаритний).

Ми пропонуємо купити розпилювачі на ЯМЗ 6561 в Києві оригінального виробництва, а також перевірені аналоги. Усі вироби асортименту проходять строгі перевірки і додаткові діагностові при отриманні партій. Це дозволяє гарантувати нашим клієнтам дотримання стандартів і робочих характеристик продукції.

Наші переваги

В «ЧДА» ціна розпилювачів для ЯМЗ 6561 в Дніпропетровську складає 300-350 гривень без урахування акцій, що проводяться. Ми пропонуємо оптовим і постійним клієнтам знижки. Співпраця з нами забезпечить клієнтам:

  •         найкоротші терміни доставки по Україні;
  •         заводські гарантії якості;
  •         зручні варіанти оплати;
  •         консультації по підбору деталей;
  •         широкий спектр додаткових послуг і багато що інше.

Ми дорожимо заробленою репутацією, тому намагаємося запропонувати недорогі, але якісні запчастини. У нас ви зможете замовити розпилювачі для ЯМЗ 6561 в Одесі з урахуванням наявного бюджету, модифікації двигуна і інших чинників. При необхідності, "ЧДА" також проводить реставрацію старих деталей, що значно скорочує витрати клієнтів на купівлі нових виробів.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки Mercedes Sprinter, Vito, COMMON RAIL DSLA 154 P 1 034 BOSCH
качество неплохое, цена на удивления очень низкий, работает хорошо. спасиба вам
28.07.2021
Ремонт електронних форсунок дизеля Skoda (Шкода)
очень сильно увеличился расход, а ЧДА помогли справиться с этой проблемой, молодцы!
28.07.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Шкода Октавия 1.9 TDI
отправил на ремонт насос и остался не доволен эти к""лы отправили позже чем обещали пришлось договариваться на другой день на сто. очень сильно подвели
28.07.2021
Клапан (Мультиплікатор) форсунки Denso # 10, 11-30-010 (набір для ремонту форсунки Денсо)
КлапанDenso #10 заказал на форсунку тайоту все устроило, тест план форсунка прошла
27.07.2021
Ремонт плунжерної пари Сканія
отреставрировали отлично, нахромировали. мне понравилось))
22.07.2021