Плунжерна пара

Плунжерна пара

143 товарів.
Відображення 1 - 24 з 143 товарів

Фільтрувати за:

Діаметр плунжера:
Екологічний стандарт
Тип плунжерної пари

Плунжерні пари на ПНВТ (ТНВД)

У паливному насосі високого тиску важливою деталлю є плунжерна пара та нагнітальний клапан. За рахунок цього елементу здійснюється подача палива (переважно дизельного) і його подальший розподіл в двигуні. Плунжерна пара ТНВД є складовою деталлю. В її основі використовується дві частини - плунжер і втулка. Перший представлений у вигляді поршня циліндричної форми. Він забезпечує нагнітання пального, переміщуючись в площині втулки, яка має отвори. По досягненню плунжером певного положення, через отвори у втулці надходить паливо на нагнітальний пристрій. Другою функцією поршня в деталі є дозування всмоктування пального.

Особливості плунжерної пари

Виходячи з вищевказаного, виріб потрібен для регулювання кількості дизельного палива, що надходить в систему циліндрів ДВС. При цьому особливості будови дозволяють домогтися створення певних показників тиску на розпилювач форсунки в конкретний момент часу. Залежно від виду транспорту, до елементу пред'являються певні вимоги.

Плунжерна пара ПНВТ часто не має лиски, а діаметр отвору на втулці дорівнює 9 мм (вони рознесені по протилежних сторонах). Такі вироби використовуються на багатьох модифікаціях ТНВД ( ПНВТ ) в транспортних засобах і спецтехніці від «Мінського тракторного заводу».

Виробничі характеристики

Ключовим параметром при виготовленні є міцність матеріалу. Оскільки виріб здійснює зворотно-поступальні рухи, взаємодіючи зі складовими елементами, важливо забезпечити максимальну стійкість до зношування. З цієї причини плунжерні пари виробляються з використанням твердих металів, що проходять кілька етапів обробки. Основними вимогами до виробу стають:

  •          максимально допустимий робочий тиск - до 200 МПа;
  •          твердість плунжера і втулки - 58-62 одиниці (досягається термічним загартовуванням);
  •          допустимий проміжок між елементами - 1-3 мкм.

Дані характеристики є найбільш важливими, оскільки забезпечують необхідні робочі умови. Варто також відзначити, що додаткові поліпшення, які виконуються в заводських умовах, дозволяють підвищити показник твердості до 75 одиниць.

Єдиним постійним параметром є проміжок між деталями. Якщо він буде менше 1 мкм, хід поршня (плунжера) ускладниться в ході подачі палива. Якщо ж показник буде перевищувати 3 мкм, тоді можливий ризик протікання пального. Всі ці параметри враховуються на виробництві. При цьому, в залежності від характеристик, ціна на плунжерні пари ПНВТ (ТНВД) варіюється. Найбільш прості і поширені вироби можуть обійтися в межах 180 гривень. Імпортні продукти дорожчі, але є можливість придбати ремонтні плунжерні пари, високої якості реставрації на заводі 

Інструкція по експлуатації

Багато виробників вказують вимоги до використання деталі на упаковці. Однак в більшості випадків рекомендацій немає, тому багато власників машин не можуть виявити несправність або причини її виникнення. Щоб виключити можливі проблеми, необхідно:

  1.        Купувати тільки якісні вироби від перевірених виробників. Найчастіше на плунжерну пару ТНВД ціна є не головним показником. Багато дорогих виробів швидше виходять з ладу через несумісність з іншими елементами насосу. Рекомендується купувати оригінальні запчастини відповідно до артикулу на деталях виробника машини.
  2.        Паливо. Мабуть, найголовніший фактор. Використання поганого пального з великою кількістю домішок позначається на роботі практично всієї паливної системи. Тверді частинки сприяють підвищенню зносу, а різна щільність пального призводить до порушення робочого тиску.

Ключовим фактором у роботі деталі є збереження захисної плівки на плунжері. Під впливом твердих частинок вона втрачає свою цілісність, що приводить до перегріву від тертя, зносу або заклинювання поршня.

Скільки коштує плунжерна пара?

Ціна на виріб багато в чому залежить від виробника, характеристик і ряду інших особливостей продукції. На вітчизняні трактори та іншу аграрну техніку не має сенсу купувати імпортні деталі, а потрібно купить плунжера українські. Найчастіше вони вимагають використання високоякісного палива і чутливі до інших факторів.

Ми пропонуємо купити плунжерну пару від 40 гривень. Широкий вибір товарів різного застосування допоможе знайти оптимальний варіант з урахуванням модифікації ПНВТ і ряду інших параметрів. Наша компанія пропонує вигідні умови покупки на всю продукцію. Деяка плунжерна пара ціна складає всього 60 гривень. Якщо ціни недоступні для Вашої кишені на імпортні запчастини, то є в наявності: ремонтна плунжерна пара та ремонтний розпилювач форсунки. Ми забезпечимо швидку доставку «Новою поштою» або «Інтайм», а також надамо зручні способи оплати.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021