Ремонт пнвт Даф

7 товарів.
Відображення 1 - 7 з 7 товарів

Нідерландська компанія DAF часто використовує на своїх вантажних автомобілях ПНВТ відомих європейських виробників Bosch, Zexel і так далі. Це забезпечує надійність і довговічність паливної системи. Проте експлуатація техніки в наших умовах не враховується при виробництві ПНВТ європейськими фірмами. З цієї причини паливо поганої якості, серйозне перевищення навантажень і інші чинники негативно позначаються на працездатності паливного насоса високого тиску. Часто недотримання експлуатаційних вимог призводить до поломок, які складно усунути самостійно. «ЧДА» пропонує виконати ремонт паливних насосів ПНВТ DAF за вигідними цінами. Ми швидко і недорого усунемо несправності будь-якої складності, надавши гарантії якості.

Послуги нашої компанії

«ЧДА» спеціалізується на виробництві і відновленні дизельної апаратури. Ми маємо в розпорядженні повний комплекс високотехнологічного устаткування, що дозволяє нам надавати послуги різного характеру. Клієнти можуть замовити роботи наступного типу:

 •         відновлення геометрії деталей;
 •         виготовлення нових запчастин;
 •         капітальний ремонт паливного насоса ПНВТ ДАФ;
 •         заміну певних вузлів і механізмів;
 •         діагностику і обслуговування насоса;
 •         налаштування і регулювання паливної системи.

Ми також робимо послуги іншого характеру, виконуючи роботи в короткі терміни. Досвід і висока кваліфікація фахівців дозволяють усувати навіть складні несправності з мінімальними грошовими вкладеннями.

Переваги наших робіт

Ми робимо комплексні послуг, знаходячи найбільш вигідні варіанти усунення проблем. Наші майстри проведуть діагностику і ретельно вивчать характер проблеми. При цьому можливість виготовлення деталей дозволяє клієнтам заощадити на закупівлі дорогих оригінальних запчастин. Ми виготовляємо продукцію на імпортному устаткуванні, гарантуючи точність і надійність деталей. Звернення до нас також забезпечує:

 •         вигідні ціни на ремонт;
 •         найкоротші терміни відновлення;
 •         зручні способи оплати;
 •         широкий спектр додаткових послуг;
 •         гарантії якості;
 •         консультування клієнтів і багато що інше.

Ми проводимо роботи на підприємстві в Чугуєві, приймаючи замовлення поштою на ремонт ПНВТ ДАФ з Краснограда, Сум, Чернігова, Києва і інших міст України. Доставка відремонтованого ПНВТ виконується транспортними компаніями.

Останні відгуки про товар

Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021
Ремонт керуючої форсунки Бош
Отправлял на перемотку управляющую форсунку Ауди, сделали быстро, оплатил наложкой 2800, пока работает отлично ?, спасибо за работу, Удачи ЧДА!!!
03.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Zexel VRZ Pajero Мітсубісі Паджеро
Обращался за помощью по ремонту, сделали в кротчайший срок, качеством остался очень давольным, спасибо ребятам большое, супер!!!!
26.01.2021