Ремонт пнвт Даф

7 товарів.
Відображення 1 - 7 з 7 товарів

Нідерландська компанія DAF часто використовує на своїх вантажних автомобілях ПНВТ відомих європейських виробників Bosch, Zexel і так далі. Це забезпечує надійність і довговічність паливної системи. Проте експлуатація техніки в наших умовах не враховується при виробництві ПНВТ європейськими фірмами. З цієї причини паливо поганої якості, серйозне перевищення навантажень і інші чинники негативно позначаються на працездатності паливного насоса високого тиску. Часто недотримання експлуатаційних вимог призводить до поломок, які складно усунути самостійно. «ЧДА» пропонує виконати ремонт паливних насосів ПНВТ DAF за вигідними цінами. Ми швидко і недорого усунемо несправності будь-якої складності, надавши гарантії якості.

Послуги нашої компанії

«ЧДА» спеціалізується на виробництві і відновленні дизельної апаратури. Ми маємо в розпорядженні повний комплекс високотехнологічного устаткування, що дозволяє нам надавати послуги різного характеру. Клієнти можуть замовити роботи наступного типу:

 •         відновлення геометрії деталей;
 •         виготовлення нових запчастин;
 •         капітальний ремонт паливного насоса ПНВТ ДАФ;
 •         заміну певних вузлів і механізмів;
 •         діагностику і обслуговування насоса;
 •         налаштування і регулювання паливної системи.

Ми також робимо послуги іншого характеру, виконуючи роботи в короткі терміни. Досвід і висока кваліфікація фахівців дозволяють усувати навіть складні несправності з мінімальними грошовими вкладеннями.

Переваги наших робіт

Ми робимо комплексні послуг, знаходячи найбільш вигідні варіанти усунення проблем. Наші майстри проведуть діагностику і ретельно вивчать характер проблеми. При цьому можливість виготовлення деталей дозволяє клієнтам заощадити на закупівлі дорогих оригінальних запчастин. Ми виготовляємо продукцію на імпортному устаткуванні, гарантуючи точність і надійність деталей. Звернення до нас також забезпечує:

 •         вигідні ціни на ремонт;
 •         найкоротші терміни відновлення;
 •         зручні способи оплати;
 •         широкий спектр додаткових послуг;
 •         гарантії якості;
 •         консультування клієнтів і багато що інше.

Ми проводимо роботи на підприємстві в Чугуєві, приймаючи замовлення поштою на ремонт ПНВТ ДАФ з Краснограда, Сум, Чернігова, Києва і інших міст України. Доставка відремонтованого ПНВТ виконується транспортними компаніями.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021