Розпилювач форсунки ЯМЗ Євро-3

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Ярославський завод випустив не так багато силових агрегатів, що відповідають екологічному стандарту Євро- 3. По йому працюють переважно останні модифікації моторів. Така техніка є присутньою в нашій країні в порівняно малих об'ємах. З цієї причини знайти деталі досить складно, зазвичай вони замовляються безпосередньо у виробника. Це сприяє збільшенню витрат на доставці з Росії, а також часі очікування запчастини. "ЧДА" пропонує замовити розпилювачі форсунки на ЯМЗ Євро- 3 в Харкові за доступними цінами. Ми безпосередньо співпрацюємо з виготівниками дизельної апаратури і самі робимо товари, що сприяє зниженню вартості запчастин. На усі деталі даються гарантії, а доставка виконується в усі міста України транспортними компаніями.

Основний модельний ряд

Враховуючи обмеженість модифікацій і допустимих до ремонту виробів, список розпилювачів досить малий. У нашому каталозі зібрані найбільш затребувані товари, серед яких:

  •         0511.1112110;
  •         335.1112110-140;
  •         069.1112110 та інші.

Ми пропонуємо купити розпилювачі форсунок на ЯМЗ Євро - 3 в Києві від виробників АЗПИ і ЯЗДА, а також товари, вироблювані нашим підприємством. Вироби "ЧДА" продаються за нижчими цінами, оскільки ми реалізуємо товари без посередників. Це сприяє продажу з мінімальними націнками. При цьому наші деталі не поступаються якістю продукції інших виготівників.

Наші переваги

Ціна розпилювачів для ЯМЗ Євро - 3 в Дніпропетровську варіюється в межах 300-350 гривень. Ми здійснюємо продаж за цінами нижче середніх ринкових. При цьому співпраця з нашою компанією забезпечує:

  •         знижки оптовим і постійним клієнтам;
  •         можливість купівлі товарів по акціях;
  •         заводські гарантії якості;
  •         допомога в підборі запчастин;
  •         зручні способи оплати;
  •         швидку доставку по Україні;
  •         широкий спектр додаткових послуг і інше.

Ми пропонуємо не лише замовити розпилювачі для ЯМЗ Євро - 3 в Одесі. Наша компанія є виробником, тому ми маємо в розпорядженні необхідне устаткування для реставрації старих запчастин. Наші майстри в короткі терміни відновлять запчастини до первинних параметрів і характеристик. При цьому ціна послуг значно нижча купівлі нових деталей.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021