Розпилювач форсунки ЯМЗ Євро-3

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Фільтрувати за:

Серія ПНВТ :
Діаметр голки:
Кількість отворів Ø
Екологічний стандарт
Застосовується на техніку
Застосовується на двигун
Стан

Ярославський завод випустив не так багато силових агрегатів, що відповідають екологічному стандарту Євро- 3. По йому працюють переважно останні модифікації моторів. Така техніка є присутньою в нашій країні в порівняно малих об'ємах. З цієї причини знайти деталі досить складно, зазвичай вони замовляються безпосередньо у виробника. Це сприяє збільшенню витрат на доставці з Росії, а також часі очікування запчастини. "ЧДА" пропонує замовити розпилювачі форсунки на ЯМЗ Євро- 3 в Харкові за доступними цінами. Ми безпосередньо співпрацюємо з виготівниками дизельної апаратури і самі робимо товари, що сприяє зниженню вартості запчастин. На усі деталі даються гарантії, а доставка виконується в усі міста України транспортними компаніями.

Основний модельний ряд

Враховуючи обмеженість модифікацій і допустимих до ремонту виробів, список розпилювачів досить малий. У нашому каталозі зібрані найбільш затребувані товари, серед яких:

  •         0511.1112110;
  •         335.1112110-140;
  •         069.1112110 та інші.

Ми пропонуємо купити розпилювачі форсунок на ЯМЗ Євро - 3 в Києві від виробників АЗПИ і ЯЗДА, а також товари, вироблювані нашим підприємством. Вироби "ЧДА" продаються за нижчими цінами, оскільки ми реалізуємо товари без посередників. Це сприяє продажу з мінімальними націнками. При цьому наші деталі не поступаються якістю продукції інших виготівників.

Наші переваги

Ціна розпилювачів для ЯМЗ Євро - 3 в Дніпропетровську варіюється в межах 300-350 гривень. Ми здійснюємо продаж за цінами нижче середніх ринкових. При цьому співпраця з нашою компанією забезпечує:

  •         знижки оптовим і постійним клієнтам;
  •         можливість купівлі товарів по акціях;
  •         заводські гарантії якості;
  •         допомога в підборі запчастин;
  •         зручні способи оплати;
  •         швидку доставку по Україні;
  •         широкий спектр додаткових послуг і інше.

Ми пропонуємо не лише замовити розпилювачі для ЯМЗ Євро - 3 в Одесі. Наша компанія є виробником, тому ми маємо в розпорядженні необхідне устаткування для реставрації старих запчастин. Наші майстри в короткі терміни відновлять запчастини до первинних параметрів і характеристик. При цьому ціна послуг значно нижча купівлі нових деталей.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023