Пропозиції щодо співпраці - що таке ЧДА

Розвиток автомобілебудування та введення унікальних модифікацій в роботу паливних систем стає причиною необхідності виробництва нових деталей та вузлів. Об’єднання «Чугуївська дизельна апаратура» пропонує співпрацю клієнтам малого та крупного бізнесу, а також фізичним особам. Розраховуючи на знижки та оптову закупівлю, потрібно зареэструватись, створити аккаунт на ЧДА , зробити замовлення або написати на електронну адресу chdacomua@gmail.com, модератор переведе в необхідну категорію закупівель з оптовими цінами. Ми забезпечуємо:

  •          найкоротші строки виробництва або постачання;
  •          відмінна якість та довговічність продукції;
  •          широкий асортимент товарів;
  •          можливість замовлення будь-якої кількості виробів та багато іншого.

На даний час ми вже співпрацюємо з рядом постачальників матеріалів та імпортних деталей, а також декількома виробничими організаціями. Це дозволяє нам забезпечити вигідні ціни на запчастини ПНВТ та іншу продукцію і зручну систему взаємодії.

Основні види співпраці

Ми не обмежуємося у продажі та виробництві запчастин для паливних систем. Наша компанія пропонує клієнтам:

  •          виконувати ремонт деталей, вузлів ПНВТ ННТ, форсунки та паливних насосів (для сервісів, власників автопарків і таке інше). Працюючи з нами, переходите в розряд топлівщік або оптові закупівлі, в яких застосовується гнучка система одноразових і постійних знижок і бонусів. У нас існують різні види оплати для будь-якого клієнта: готівкова, накладений платіж при доставці, на карту ПриватБанку і авальбанка, на розрахунковий рахунок підприємця, на розрахунковий рахунок для компаній, що працюють з ПДВ;
  •          здійснювати продаж імпортних деталей (вигідно для постачальників та виробників);
  •          як виконувати доставку виробів для ремонту та багато іншого.

Наша співпраця вигідна не тільки організаціям різного типу, а також приватним клієнтам. Застосовуючи лояльне ставлення до одноразової угоді, при цьому враховуючи, що кожен клієнт нам доріг, наше підприємство застосовує систему знижок і акцій за залучення друзів, знайомих і співробітників про товари і послуги виробляються в Україні. Проводяться серед зареєстрованих клієнтів розіграші на покупки через інтернет-магазин ЧДА , відгук за куплений товар або послугу з ремонту, залучених клієнтів і т.д.

Як оформити на ЧДА замовлення?

Фізичні та юридичні особи можуть замовити певну кількість деталей в нашому магазині або напряму на заводі ЧДА. Оформити замовлення можливо трьома способами:

  1.        На сайті. Створена нами система, дозволяє забезпечити зручність покупки. Продивляючись каталог, ви зможете додати необхідну кількість деталей у кошик, після чого оформити замовлення відразу на всі вказані вироби. Для проведення операції вам знадобиться зареєструватися на сайті.
  2.        Через електронну пошту. Зручний спосіб для клієнтів, точно знаючих, які деталі необхідно придбати. Вам знадобиться лише відправити листа на нашу адресу: chdacomua@gmail.com. У змісті необхідно вказати перелік необхідних запчастин та залишити контактні дані з адресою відправки замовлення.
  3.        За телефоном. Оптимальне рішення при відсутності часу та бажання продивлятися товари. Наші спеціалісти допоможуть оформити замовлення та визначитися з вибором запчастини ПНВТ.

Оскільки робота здійснюється в будні, активні замовлення у вихідні дні будуть розглядатися в найближчий робочий день. Якщо протягом п’яти днів замовлення залишається фінансово неактивним, воно буде видалене. 

        Зробити замовлення за телефонами:

                  (099) 145-23-73   Vodafone

                  (068) 052-86-11   Київстар

                  (05746) 4-21-87   тел/ф