Ремонт форсунки Iveco (Івеко)

7 товарів.
Відображення 1 - 7 з 7 товарів

Ремонт форсунки на Iveco

Вантажні автомобілі з дизельною паливною системою відрізняються сприйнятливістю до поганої якості палива. Елементи уприскування засмічуються і швидко зношуються, що вимагає проведення ремонтних робіт. Заміна запчастин новими деталями обходиться досить дорого. Для економії грошових коштів ефективним рішенням стає реставрація старих виробів. "ЧДА" проводить ремонт форсунок Iveco в Харкові на вигідних умовах. Ми виконуємо роботи на сучасному, імпортному устаткуванні, строго дотримуючись вимог і стандартів. Замовлення на реставрацію форсунок Iveco приймаються в усіх містах України. На ремонтні запчастини даються гарантійні терміни.

Які форсунки приймаються в роботу?

Італійська фірма зробила великий модельний ряд вантажних автомобілів, працюючих на солярці. Паливні системи представлені стандартними модифікаціями, а на сучасніших моделях застосовується Common Rail. Ми здатні провести ремонт форсунки Івеко в Вінниці, Луцьку, Києві, Чернігові практично для усіх машин і техніки компанії, включаючи лінійки:

 •         Eurocargo;
 •         Daily;
 •         Евротех  i Траккер;
 •         Tector;
 •         Stralis і багатьох інших.

Більше того, наші майстри проводять діагностику перед початком робіт, щоб запропонувати найбільш недорогий спосіб ремонту форсунок Iveco в Києві, Львові, Ужгороді, Дніпропетровську.

Переваги проведення реставрації

Багато власників нехтують послугами відновлення, вважаючи, що ремонтні запчастини служать недовго. Проте при правильній реставрації запчастини практично не поступаються новим, оригінальним виробам. При цьому запчастина забезпечить:

 •         повну сумісність з ПНВТ і двигуном;
 •         простий процес відновлення системи з мінімальним регулюванням;
 •         економію бюджету і багато що інше.

Ми використовуємо в роботі по відновленню геометрії зносостійкі сплави, застосовуючи передові технології нанесення.

Вартість послуг

Ціна ремонту форсунок на Івеко в Дніпрі, Одесі, Чугуїв, Запоріжжя та всій Україні зазвичай варіюється в межах 300-3300 гривень. Найдорожче обходиться реставрація виробу для систем Common Rail. Загальна сума розраховується індивідуально і залежить від:

 •         характеру ушкодження;
 •         міри зносу;
 •         марки і моделі деталі;
 •         складнощі проведення робіт і іншого.

Ми проконсультуємо клієнтів і запропонуємо найбільш вигідний спосіб ремонту, який гарантує надійну і довговічну роботу системи уприскування пального по т. 068-052-8611.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023