Ремонт Piezo форсунок

2 товарів.
Відображення 1 - 2 з 2 товарів

У сучасних дизельних ДВС використовуються системи уприскування із складним пристроєм. На деяких машинах застосовуються п'єзоелектричні паливні форсунки. Вони подають палива в камеру згорання за рахунок короткочасного відкриття розпилювача пьезоэлементом. Такі деталі до недавнього часу вважалися неремонтопридатними. "ЧДА" закупила необхідне устаткування, а майстри пройшли кваліфікацію на роботу з цим типом запчастин. Це дозволяє нам проводити ремонт пьезо форсунок MercedesFordVolkswagen в Харкові, гарантуючи якісний результат в короткі терміни. Ми приймаємо в роботу деталі по всій Україні, а також забезпечуємо вигідні для клієнтів умови.

Переваги реставрації пьезофорсунок

Основною гідністю відновних робіт є економічна вигода. Вартість нових запчастин вкрай висока, тому не кожен споживач має в розпорядженні необхідний бюджет. Окрім цього причинами реставрації стають:

  •         відсутність товарів на ринку (деталі поставляються переважно під замовлення);
  •         складність підбору деталей, що відповідають серії і моделі ПНВТ;
  •         великі витрати часу на очікування запчастин.

Послуги відновлення старих виробів повністю виключають ці проблеми. Наша компанія в короткі терміни виконає ремонт пьезофорсунок в Києві, забезпечивши доступні ціни на послуги.

Вартість послуг

Реставрація дизельних форсунок вимагає проведення складних і точних робіт, які виконуються на дорогому устаткуванні. З цієї причини навіть процес відновлення обходиться за порівняно високою вартістю. Ціна ремонту пьезо форсунок в Одесі на підприємстві "ЧДА" складає близько 2400 гривень. Розцінки варіюються з урахуванням модифікації виробу і ряду інших чинників. Щоб заощадити бюджет наших клієнтів, ми проводимо діагностику механічних форсунок та запчастин, намагаючись знайти найбільш вигідний варіант реставрації.

Наші переваги

«ЧДА» дорожить репутацією відповідального виробника прецизійних виробів, тому перед відправкою деталі, ми піддаємо їх строгим перевіркам. З нами ви отримаєте:

  •         вигідні умови ремонту;
  •         гарантійні терміни на усі роботи;
  •         зручні способи оплати;
  •         доставку по Україні транспортними компаніями і іншими.

Ми проводимо ремонт пьезофорсунок в Дніпропетровську на індивідуальних умовах, а також пропонуємо купити вже відновлені запчастини за доступними цінами.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021