Ремонт Piezo форсунок

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

У сучасних дизельних ДВС використовуються системи уприскування із складним пристроєм. На деяких машинах застосовуються п'єзоелектричні паливні форсунки. Вони подають палива в камеру згорання за рахунок короткочасного відкриття розпилювача пьезоэлементом. Такі деталі до недавнього часу вважалися неремонтопридатними. "ЧДА" закупила необхідне устаткування, а майстри пройшли кваліфікацію на роботу з цим типом запчастин. Це дозволяє нам проводити ремонт пьезо форсунок MercedesFordVolkswagen в Харкові, гарантуючи якісний результат в короткі терміни. Ми приймаємо в роботу деталі по всій Україні, а також забезпечуємо вигідні для клієнтів умови.

Переваги реставрації пьезофорсунок

Основною гідністю відновних робіт є економічна вигода. Вартість нових запчастин вкрай висока, тому не кожен споживач має в розпорядженні необхідний бюджет. Окрім цього причинами реставрації стають:

  •         відсутність товарів на ринку (деталі поставляються переважно під замовлення);
  •         складність підбору деталей, що відповідають серії і моделі ПНВТ;
  •         великі витрати часу на очікування запчастин.

Послуги відновлення старих виробів повністю виключають ці проблеми. Наша компанія в короткі терміни виконає ремонт пьезофорсунок в Києві, забезпечивши доступні ціни на послуги.

Вартість послуг

Реставрація дизельних форсунок вимагає проведення складних і точних робіт, які виконуються на дорогому устаткуванні. З цієї причини навіть процес відновлення обходиться за порівняно високою вартістю. Ціна ремонту пьезо форсунок в Одесі на підприємстві "ЧДА" складає близько 2400 гривень. Розцінки варіюються з урахуванням модифікації виробу і ряду інших чинників. Щоб заощадити бюджет наших клієнтів, ми проводимо діагностику механічних форсунок та запчастин, намагаючись знайти найбільш вигідний варіант реставрації.

Наші переваги

«ЧДА» дорожить репутацією відповідального виробника прецизійних виробів, тому перед відправкою деталі, ми піддаємо їх строгим перевіркам. З нами ви отримаєте:

  •         вигідні умови ремонту;
  •         гарантійні терміни на усі роботи;
  •         зручні способи оплати;
  •         доставку по Україні транспортними компаніями і іншими.

Ми проводимо ремонт пьезофорсунок в Дніпропетровську на індивідуальних умовах, а також пропонуємо купити вже відновлені запчастини за доступними цінами.

Останні відгуки про товар

Клапан нагнітальний МТЗ УТН-5-1111220
клапан держит на ура качество отличное, отправка очень быстрая. спасибо
13.06.2022
Плунжерна пара УТН 4УТНМ-1111410 V Ø9 ремонтна
очень качественный плунжер, втулка все работает как часики не клинит остался очень доволен. рекомендую. Цена отличная
12.06.2022
Розпилювач форсунки КамАЗ 214.1112110-60 (А-01-008-00) АЗПИ
Дуже якісний розпилювач, не очікував за такі гроші! Швидка відправка є в наявності так що без очікувань. Всім раджу звертатись надійна компанія.
21.05.2022
Плунжерна пара МАЗ Н05.1111074 ЯЗДА
зробив великий заказ, все вчасно відправили якість на вищому рівні рекомендую.
19.05.2022
Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Спасибо за хороший набор. цена хорошая, доставка быстрая в общем остался очень доволен! Мастер взял телефон магазина
17.05.2022