Зворотний клапан дизельного двигуна

2 товарів.
Відображення 1 - 2 з 2 товарів

Фільтрувати за:

Серія ПНВТ :
Екологічний стандарт
Застосовується на техніку
Застосовується на двигун

При роботі двигуна на неодружених оборотах, важливим елементом дизельних паливних систем стає зворотний клапан. Виріб призначений для контролю надмірного тиску. Деталь перешкоджає виникненню сильних навантажень, здібних привести до розриву каналів подання палива і патрубків. Проте високий тиск сприяє швидкому зносу деталі, тому її періодично доводиться міняти. Компанія "ЧДА" пропонує замовити зворотного клапана ПНВТ в Харкові. Ми надаємо послуги з усієї України і видаємо гарантії якості на виконані роботи.

Вартість продукції

Ціна на зворотні клапани ПНВТ в Києві варіюються з урахуванням серії і моделі виробу. Також вартість залежить від виробника. У нашому каталозі є товари наступних типів:

  •         оригінальні запчастини провідних виробників;
  •         високоякісні репліки;
  •         товари, вироблювані нашим підприємством;
  •         ремонтні запчастини (відновлена продукція).

Найдорожче обходяться деталі, що поставляються безпосередньо від оригінальних виготівників. За бажання максимально заощадити бюджет, ми рекомендуємо купувати нашу продукцію, оскільки самостійна реалізація зводить націнки до мінімуму. Найдешевшим варіантом стануть ремонтні вироби. Ми піддаємо відреставровані запчастини строгим перевіркам, що дозволяє гарантувати їх надійність і довговічність, а також відповідність характеристик моделі і серії ПНВТ.

Чому варто придбати клапани у «ЧДА»?

Оскільки наша компанія є виробником дизельної апаратури, ми розбираємося в якості продукції. У нас ви зможете купити зворотні клапани для ПНВТ в Дніпропетровську на вигідних умовах. Усі представлені товари пройшли обов'язкову сертифікацію. При цьому співпраця з нами забезпечить клієнтам:

  •         найкоротші терміни доставки по усій Україні;
  •         акції і знижки на товари;
  •         гарантії якості;
  •         зручні способи оплати;
  •         широкий спектр додаткових послуг;
  •         консультації по підбору виробів і багато що інше.

Наші співробітники намагаються запропонувати декілька відповідних варіантів на основі бюджету, вимог і можливостей клієнта. На сайті "ЧДА" ви зможете замовити зворотні клапани для дизельних двигунів в Одесі з вибором зручної транспортної компанії.

Останні відгуки про товар

Мультиплікатор форсунки Common Rail F 00V C01 043
Очень понравилось качество детали и особено цена за мультиплакатор форсунки. Продавец консультирует очень хорошо, отправляет заказ быстро. Уже несколько раз заказывал тут товары - - остался доволен, Рекомендую.
04.12.2020
Мультиплікатор форсунки Common Rail F 00R J01 218
Дуже сподобались мультиплікатори форсунки бош, ставив на ман, висилали наложкою та прийшди за 1 день. дякую.
02.12.2020
Розпилювач форсунки тракторний Т-25, Т-40 6А1-20с2-16 АЗПІ
Как проверить распылитель на подленость?
07.09.2020
Мультиплікатор форсунки Common Rail F 00V C01 334
Купил клапана F 00V C01 334 4 шт, качество нормальное в обратку перестали лить, посмотрим на сколько хватит, пока доволен
25.08.2020