Ремонт и реставрація форсунки МАЗ

5 товарів.
Відображення 1 - 5 з 5 товарів

На техніці і вантажних автомобілях російських заводів нерідко застосовується дизельна система подання палива. Більшість машин представлена старими моделями, які піддалися природному зносу. Проте вони досі справно виконують поставлені завдання, тому власники періодично проводять відновлення систем уприскування і інших вузлів. Правда, знайти запчастини на ряд устаткування досить складно, а вартість продукції сильно б'є по бюджету. "ЧДА" пропонує вигідне рішення - провести ремонт форсунок МАЗ, ЯМЗМерседес, Фіат, Сканія в Харкові. Відновлення старих запчастин скоротить витрати. Ми даємо гарантії якості на роботи, а також приймаємо замовлення в усіх містах України. З нами ви доб'єтеся ефективного відновлення системи уприскування, скоротивши витрати до мінімуму.

Чому варто виконати реставрацію форсунки МАЗ?

Економічна вигода є не єдиною перевагою ремонту форсунок МАЗ в Одесі. Старі деталі робилися по радянських ГОСТ без економії на матеріалах. Їх реставрація забезпечує:

  •         відсутність проблем з сумісністю деталі;
  •         повернення первинних характеристик;
  •         невелика кількість робіт по регулюванню і інше.

Ми використовуємо зносостійкі, міцні сплави для відновлення геометрії механічних форсунок на сучасному устаткуванні, що дозволяє добитися якості, що не поступається оригінальним, новим запчастинам. Після завершення реставрації форсунки МАЗ в Дніпропетровську, ми проводимо строгі перевірки виробу на відповідність заводським вимогам і стандартам. Це дозволяє клієнтам переконатися в якості виконаних робіт.

Переваги звернення в «ЧДА»

Наше підприємство заслужило репутацію відповідального виробника прецизійних виробів. Ми не пропонуємо клієнтам дорогих робіт, якщо для реставрації досить провести очищення виробу або заміну ущільнювачів. Ціна ремонту форсунок МАЗ в Києві складає близько 150-250 гривень, що значно дешевше за купівлю нових деталей. При цьому з нами ви отримаєте:

  •         гарантійні терміни на послуги;
  •         швидку доставку ремонтних запчастин по Україні;
  •         зручні способи оплати;
  •         найкоротші терміни - 1 день проведення робіт;
  •         комплексні послуги по ремонту паливних насосів і багато що інше.

При необхідності отримати запчастини максимально швидко, ми пропонуємо клієнтам купити вже відновлені вироби за низькими цінами.

Останні відгуки про товар

Клапан нагнітальний МТЗ УТН-5-1111220
клапан держит на ура качество отличное, отправка очень быстрая. спасибо
13.06.2022
Плунжерна пара УТН 4УТНМ-1111410 V Ø9 ремонтна
очень качественный плунжер, втулка все работает как часики не клинит остался очень доволен. рекомендую. Цена отличная
12.06.2022
Розпилювач форсунки КамАЗ 214.1112110-60 (А-01-008-00) АЗПИ
Дуже якісний розпилювач, не очікував за такі гроші! Швидка відправка є в наявності так що без очікувань. Всім раджу звертатись надійна компанія.
21.05.2022
Плунжерна пара МАЗ Н05.1111074 ЯЗДА
зробив великий заказ, все вчасно відправили якість на вищому рівні рекомендую.
19.05.2022