Плунжерна пара КамАЗ БОШ

Є 1 продукт.
Відображення 1 - 1 з 1товару

Наша компанія ЧДА продає плунжерні пари КАМАЗ Бош за доступною ціною в Україні. У асортименті деталі для ТНВД двигуна КАМАЗ 740.30-260, 740.31-240, 740.37-400, 740.38-360, 740.50-360, 740.51-320. Вони складаються з плунжера і втулки, виготовлених із сталі. Парна деталь виконана з високою точністю, за рахунок чого розмір утвореного між ними зазору мінімальний. Не можна відремонтувати або замінити одну лише втулку або плунжер. Якщо деталь вийшла з ладу, потрібно купити нову плунжерную пару КАМАЗ Бош.

Призначення плунжерної пари

Плунжерна пара під високим тиском нагнітає паливо з бака в циліндри, на яких розташований ущільнювач.  Він забезпечує герметичність в момент руху плунжера по отвору втулки.  Паливо проникає через спеціальний отвір деталей плунжерній пари і впорскується під високим тиском.  Відсічна кромка на плунжері регулює кількість палива, що подається.  При русі вгору кромка відкриває отвір для виходу.  Щоб тиск не падало, плунжер повинен вільно рухатися по втулці, а зазор між ними залишатися чистим.  Деталі плунжерній пари підганяються один до одного, тому їх не можна використовувати окремо.

Коли міняти плунжерну пару?

Про поломку плунжерной пари можна виявити, якщо:

  •          двигун не запускається;
  •          падає потужність працюючого мотора;
  •          на неодруженому ходу двигун працює нестабільно;
  •          з'являється стук і нехарактерні звуки після запуску мотора;
  •          під час руху машина рухається ривками.

Якщо поламана втулка або плунжер, не можна запустити двигун після того, як він прогрівся, а потім заглушений. Відмова мотора працювати «на гарячу» говорить про знос деталей плунжерной пари. Таке відбувається ще при втраті герметичності форсунок, і якщо зламані датчики температури рідини, що охолоджує, тиску в рампі або підйому голки форсунки. Щоб виключити проблеми з форсунками, остудите насос і запустите двигун. Якщо мотор запрацює із захололим насосом, то проблема в плунжерній пари, і її потрібно міняти.

Оригінальні плунжерні пари КАМАЗ БОШ

Плунжерні пари, як і інші запчастини для ТНВД від німецького виробника Bosch, відомі високою якістю. У нашому магазині можна замовити оригінальні плунжерні пари КАМАЗ БОШ з доставкою до Києва і інших міст України. Приймаємо оптові і роздрібні замовлення.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023