Паливні насоси низького тиску ПННТ

Паливні насоси низького тиску ПННТ

37 товарів.
Відображення 1 - 24 з 37 товарів

Купити паливні насоси низького тиску

Практично у всіх сучасних автомобілях, що працюють на дизельному паливі, використовується електричний паливний насос низького тиску. Двигуни, що використовують солярку, сьогодні дуже чутливі до якості палива і коливань тиску. З цієї причини для ефективної роботи системи подачі палива, слід дотримуватись таких умов:

 1.        За магістралях має перетікати пальне виключно однорідного складу. Гомогенізоване дизпаливо забезпечує точне розпилювання в нагріте повітря, що заповнює камеру згоряння.
 2.        Тиск не повинен коливатися по всій довжині магістралі. Рівномірний перебіг палива гарантує якісний впорскування в необхідній кількості.
 3.        В системі не повинно бути присутнім повітряних пробок або пароутворення. Дані фактори значно впливають на роботу двигуна і системи подачі палива.

Саме ці функції забезпечує паливний насос для дизеля. У сучасних умовах він є навіть на примітивних пристроях китайського виробництва з об'ємом в 0,5 літра.

Основне завдання ПННТ

Вищевказані умови досягаються за рахунок взаємодії ПННТ та ПНВТ. Однак більш важливим завданням паливного насоса низького тиску є регулювання використовуваних в системі механізмів. Завдяки можливості зміни робочих характеристик, пристрій значно знижує знос деталей, виключаючи ризики ушкоджень навіть при заливці дизеля середньої якості. В автомобілях і техніці, створених за останні 20 років, використовуються переважно електричні ПННТ. Однак для спеціалізованих вантажних машин високої потужності нерідко використовуються додаткові насоси з приводом механічного типу. Це значно підвищує можливості техніки.

Можливості усунення проблем без пристрою

В даний момент ТННД на КамАЗ встановлюється все частіше. Однак раніше власники і механіки вважали за краще використовувати стандартні методи виведення повітря з магістралей:

 •          з використанням гумової груші;
 •          відвернувши штуцер ПНВТ і вигнавши маси через стартер.

Насос паливний низького тиску виконує завдання в найкоротші терміни без необхідності докладання особистих зусиль. При цьому низька вартість пристрою дозволяє домогтися ефективної роботи системи, виключаючи можливі ризики.

Ключові функції ПННТ

Крім основного завдання, паливний насос низького тиску виконує кілька додаткових функцій, спрямованих на підтримку справної роботи ПНВТ. Якщо в системі подачі пального виникає занадто маленьке тиск (незалежно, бензин це або дизель), паливо починає скипати. У той же час, надмірно високий показник тиску створює відсутність повітря від ущільнювача. Це стає причиною витікання пального назад в бак.

Використовуваний ТННД призначений вирівняти оптимальний показник робочого тиску, взаємодіючи з ТНВД. При цьому перший додатково стежить за освітою повітря і іншими робочими характеристиками.

Скільки коштує ПННТ?

Назвати навіть середню ціну пристрою сьогодні досить складно. Виготовленням виробу займається безліч виробників, найвідомішими з яких є:

 •          Bosch;
 •          MOTORPAL (підкачки);
 •          АЗПІ;
 •          АЗТН;
 •          ЯЗДА та інші.

Залежно від типу виробу та його марки, купити насос низького тиску можна на нашому сайті від 250 гривень. Ми гарантуємо високу якість продукції, оскільки здійснюємо поставку виключно оригінальних товарів від провідних виробників світового ринку.

Переваги нашого інтернет-магазину

Завдяки співпраці з постачальниками та вітчизняними заводами виробниками, ми змогли добитися низьких цін на деталі для паливних систем. У каталозі представлено широкий асортимент ПННТ різних типів, що дозволить кожному клієнту знайти оптимальний варіант для конкретних паливних систем. До інших переваг відносяться:

 •          найкоротші терміни доставки «Новою поштою» або «Інтайм»;
 •          кілька зручних способів оплати;
 •          можливість покупки деталей в зборі або окремо;
 •          широкий спектр послуг та багато іншого.

Ми пропонуємо купити паливний насос низького тиску з можливістю доставки по всій Україні. Ми забезпечимо економію вашого бюджету, надавши високоякісну та надійну продукцію.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023