Паливні насоси низького тиску ПННТ

Паливні насоси низького тиску ПННТ

26 товарів.
Відображення 1 - 24 з 26 товарів

Купити паливні насоси низького тиску

Практично у всіх сучасних автомобілях, що працюють на дизельному паливі, використовується електричний паливний насос низького тиску. Двигуни, що використовують солярку, сьогодні дуже чутливі до якості палива і коливань тиску. З цієї причини для ефективної роботи системи подачі палива, слід дотримуватись таких умов:

 1.        За магістралях має перетікати пальне виключно однорідного складу. Гомогенізоване дизпаливо забезпечує точне розпилювання в нагріте повітря, що заповнює камеру згоряння.
 2.        Тиск не повинен коливатися по всій довжині магістралі. Рівномірний перебіг палива гарантує якісний впорскування в необхідній кількості.
 3.        В системі не повинно бути присутнім повітряних пробок або пароутворення. Дані фактори значно впливають на роботу двигуна і системи подачі палива.

Саме ці функції забезпечує паливний насос для дизеля. У сучасних умовах він є навіть на примітивних пристроях китайського виробництва з об'ємом в 0,5 літра.

Основне завдання ПННТ

Вищевказані умови досягаються за рахунок взаємодії ПННТ та ПНВТ. Однак більш важливим завданням паливного насоса низького тиску є регулювання використовуваних в системі механізмів. Завдяки можливості зміни робочих характеристик, пристрій значно знижує знос деталей, виключаючи ризики ушкоджень навіть при заливці дизеля середньої якості. В автомобілях і техніці, створених за останні 20 років, використовуються переважно електричні ПННТ. Однак для спеціалізованих вантажних машин високої потужності нерідко використовуються додаткові насоси з приводом механічного типу. Це значно підвищує можливості техніки.

Можливості усунення проблем без пристрою

В даний момент ТННД на КамАЗ встановлюється все частіше. Однак раніше власники і механіки вважали за краще використовувати стандартні методи виведення повітря з магістралей:

 •          з використанням гумової груші;
 •          відвернувши штуцер ПНВТ і вигнавши маси через стартер.

Насос паливний низького тиску виконує завдання в найкоротші терміни без необхідності докладання особистих зусиль. При цьому низька вартість пристрою дозволяє домогтися ефективної роботи системи, виключаючи можливі ризики.

Ключові функції ПННТ

Крім основного завдання, паливний насос низького тиску виконує кілька додаткових функцій, спрямованих на підтримку справної роботи ПНВТ. Якщо в системі подачі пального виникає занадто маленьке тиск (незалежно, бензин це або дизель), паливо починає скипати. У той же час, надмірно високий показник тиску створює відсутність повітря від ущільнювача. Це стає причиною витікання пального назад в бак.

Використовуваний ТННД призначений вирівняти оптимальний показник робочого тиску, взаємодіючи з ТНВД. При цьому перший додатково стежить за освітою повітря і іншими робочими характеристиками.

Скільки коштує ПННТ?

Назвати навіть середню ціну пристрою сьогодні досить складно. Виготовленням виробу займається безліч виробників, найвідомішими з яких є:

 •          Bosch;
 •          MOTORPAL (підкачки);
 •          АЗПІ;
 •          АЗТН;
 •          ЯЗДА та інші.

Залежно від типу виробу та його марки, купити насос низького тиску можна на нашому сайті від 250 гривень. Ми гарантуємо високу якість продукції, оскільки здійснюємо поставку виключно оригінальних товарів від провідних виробників світового ринку.

Переваги нашого інтернет-магазину

Завдяки співпраці з постачальниками та вітчизняними заводами виробниками, ми змогли добитися низьких цін на деталі для паливних систем. У каталозі представлено широкий асортимент ПННТ різних типів, що дозволить кожному клієнту знайти оптимальний варіант для конкретних паливних систем. До інших переваг відносяться:

 •          найкоротші терміни доставки «Новою поштою» або «Інтайм»;
 •          кілька зручних способів оплати;
 •          можливість покупки деталей в зборі або окремо;
 •          широкий спектр послуг та багато іншого.

Ми пропонуємо купити паливний насос низького тиску з можливістю доставки по всій Україні. Ми забезпечимо економію вашого бюджету, надавши високоякісну та надійну продукцію.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021