Паливний насос низького тиску ПННТ УТН НЗТА

4УТНИ -1106010-01

Новий продукт

ПННТ  УТН  НЗТА Розгорнути

Паливний насос низького тиску

Детальніше

Ціна: 800,00 грн.

Замовлення в один клік

0
0/5 - 0 отзывы

Паливний насос низького тиску ПННТ УТН НЗТА Більше інформації

Топливний насос низького тиску ТННД УТН - незамінний елемент для підкачки палива в трактори д-240, Д 243 та Трактор МТЗ 80, 82. Забезпечуючи ефективну подачу палива до двигуна, ця помпа є надійним помічником у підтримці оптимального функціонування вашої сільськогосподарської техніки.

Виготовлений з високоякісних матеріалів і забезпечений передовими технологіями, топливний насос ТННД УТН гарантує довгу та надійну роботу. Його висока продуктивність забезпечує стабільний тиск палива, що позитивно впливає на ефективність роботи двигуна та забезпечує економію палива.

Завдяки своєму універсальному дизайну, топливний насос ТННД УТН підходить для моделей тракторів д-240, Д 243, Трактор МТЗ 80, 82, 4УТНИ -1106010. Встановлення цієї помпи є простим і зручним процесом, що дозволяє замінити старий насос без особливих зусиль.

Не втрачайте часу та енергії на пошук інших варіантів! Оберіть топливний насос низького тиску ТННД УТН для вашої сільськогосподарської техніки і насолоджуйтесь безперебійною роботою вашого трактора. Замовте його вже сьогодні та переконайтесь у високій якості та надійності цього виробу.

Паливний насос низького тиску ПННТ УТН НЗТА Характеристики

Бренд: Ногінський завод паливної апаратури
Застосовується на техніку МТЗ
Застосовується на двигун Д-240, Д-243, Д-244, Д-242, Д-241
Серія ПНВТ : УТН
Стан Нове
Виробник: НЗТА

Паливний насос низького тиску ПННТ УТН НЗТА Отзывы

На данный момент отзывов нет.


Написати відгук

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: