Плунжерна пара ЯМЗ Евро-3

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

Ярославський мотор завод випустив порівняно малу кількість двигунів, що відповідають стандарту Євро-3.  Однак позитивною рисою лінійок стала сумісність силових агрегатів з попередніми модифікаціями паливних систем.  Це дозволило встановлювати звичні ПНВТ, для яких легше знайти запчастини.  На сайті «ЧДА» представлено великий асортимент дизельної апаратури.  Ми пропонуємо недорого купити плунжерні пари на ЯМЗ Євро-3 в Харкові з доставкою по всій Україні (Київ, Черкаси, Миколаїв та інші міста).  У каталозі представлені сертифіковані запчастини, на які діють заводські гарантії.

Основні моделі плунжерних пар

З двигунами сумісні запчастини, призначені для систем стандарту Євро-2.  У них використовуються в основному такі моделі плунжерних пар:

  •          17.1111150 (d=12 мм);
  •          136.1111150.

Друга модель представлена ​​в нашому каталозі в двох варіаціях.  Одна проводиться на нашому підприємстві з суворим дотриманням регламентів екологічного стандарту Євро-3, тому стає оптимальним рішенням для ремонту відповідних двигунів.

Від чого залежить вартість запчастин?

Ціна на плунжерні пари в Маріуполі варіюється в межах 220-460 гривень на нашому сайті.  Найдешевше обійдуться товари нашого виробництва через низьку собівартість однієї реалізації.  Підсумкова вартість залежить від:

  •          серії і моделі вироби;
  •          загального обсягу замовлення;
  •          наявності знижки на товар;
  •          виробника вироби і іншого.

На нашому сайті періодично проводяться акції, що забезпечують додаткову економію бюджету.  Розпродажі проводяться через великий обсяг товарів.  Знижки не пов'язані з поганою якістю або іншими негативними факторами.

Які плунжерні пари краще купувати?

Вибирати запчастини рекомендується строго по артикулу.  Він вказується на старих деталях ПНВТ, в інструкції по експлуатації або інших документах.  Якщо знайти необхідний номер не виходить, підбір рекомендується проводити на основі сумісності плунжерних пар з двигуном і ПНВТ ваших моделей.  Вигідна вартість деталей з однаковими артикулами не завжди є вирішальним фактором.  Варто врахувати різницю в характеристиках і технічних даних.  При виникненні труднощів, дзвоніть нам за телефоном.  Консультанти підберуть оптимальний варіант, який скоротить ваші витрати без втрати якості ремонту.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021