Плунжерна пара ЯМЗ Евро-3

3 товарів.
Відображення 1 - 3 з 3 товарів

Ярославський мотор завод випустив порівняно малу кількість двигунів, що відповідають стандарту Євро-3.  Однак позитивною рисою лінійок стала сумісність силових агрегатів з попередніми модифікаціями паливних систем.  Це дозволило встановлювати звичні ПНВТ, для яких легше знайти запчастини.  На сайті «ЧДА» представлено великий асортимент дизельної апаратури.  Ми пропонуємо недорого купити плунжерні пари на ЯМЗ Євро-3 в Харкові з доставкою по всій Україні (Київ, Черкаси, Миколаїв та інші міста).  У каталозі представлені сертифіковані запчастини, на які діють заводські гарантії.

Основні моделі плунжерних пар

З двигунами сумісні запчастини, призначені для систем стандарту Євро-2.  У них використовуються в основному такі моделі плунжерних пар:

  •          17.1111150 (d=12 мм);
  •          136.1111150.

Друга модель представлена ​​в нашому каталозі в двох варіаціях.  Одна проводиться на нашому підприємстві з суворим дотриманням регламентів екологічного стандарту Євро-3, тому стає оптимальним рішенням для ремонту відповідних двигунів.

Від чого залежить вартість запчастин?

Ціна на плунжерні пари в Маріуполі варіюється в межах 220-460 гривень на нашому сайті.  Найдешевше обійдуться товари нашого виробництва через низьку собівартість однієї реалізації.  Підсумкова вартість залежить від:

  •          серії і моделі вироби;
  •          загального обсягу замовлення;
  •          наявності знижки на товар;
  •          виробника вироби і іншого.

На нашому сайті періодично проводяться акції, що забезпечують додаткову економію бюджету.  Розпродажі проводяться через великий обсяг товарів.  Знижки не пов'язані з поганою якістю або іншими негативними факторами.

Які плунжерні пари краще купувати?

Вибирати запчастини рекомендується строго по артикулу.  Він вказується на старих деталях ПНВТ, в інструкції по експлуатації або інших документах.  Якщо знайти необхідний номер не виходить, підбір рекомендується проводити на основі сумісності плунжерних пар з двигуном і ПНВТ ваших моделей.  Вигідна вартість деталей з однаковими артикулами не завжди є вирішальним фактором.  Варто врахувати різницю в характеристиках і технічних даних.  При виникненні труднощів, дзвоніть нам за телефоном.  Консультанти підберуть оптимальний варіант, який скоротить ваші витрати без втрати якості ремонту.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023