Ремонт плунжера Делфі

Є 1 продукт.
Відображення 1 - 1 з 1товару

Ремонт плунжерних пар Delphi

«ЧДА» спеціалізується на виробництві і відновленні дизельної апаратури. Ми маємо в розпорядженні передове устаткування і застосовуємо сучасні технології реставрації, що дозволяє в короткі терміни ремонтувати запчастини практично усіх моделей. Наші послуги допоможуть клієнтам заощадити бюджет на купівлі нових запчастин. Ремонт плунжерних пар Делфи в Харкові виконує тільки досвідченими майстрами. Після відновлення деталі проходять строгі перевірки на відповідність вимогам і регламентам. Ми приймаємо замовлення по усій Україні, доставляючи відреставровані деталі транспортними компаніями.

Переваги ремонту дизельної апаратури

Досить високі ціни на продукцію Delphi і відсутність товарів на ринку стає причиною складності пошуку запасних деталей для відновлення ТНВД. При цьому навіть аналоги коштують досить дорого. Послуги ремонту плунжерних пар від Делфи у Львові забезпечують:

  •         економію грошових коштів;
  •         найкоротші терміни отримання деталі;
  •         сумісність запчастини з модифікацією ПНВТ;
  •         тривалий термін служби і багато що інше.

Ми здатні відновити оригінальні вироби до первинних характеристик. На продукцію даються гарантії, що дозволяє переконатися в надійності і довговічності деталей. При виникненні проблем з експлуатацією або ремонтом ПНВТ, клієнти мають право повернути виріб.

Додаткові послуги

Окрім ремонту плунжерних пар Delphi в Дніпропетровську, наша компанія проводить інші види робіт, включаючи:

  •         заміну несправних вузлів в ПНВТ;
  •         капітальний ремонт насоса;
  •         діагностику і регулювання вузлів;
  •         часткове відновлення агрегату і інше.

Ми також пропонуємо купити запчастини за доступними цінами. У каталозі "ЧДА" представлений великий вибір деталей оригінального виробництва, якісні аналоги і вже відремонтовані вироби, які продаються по пониженій ставці. Ціна ремонту плунжерних пар Делфи в Кривому Ріг складає в середньому 900 гривень. Ми розраховуємо вартість послуг індивідуально після діагностики, яка дозволяє знайти недорогий і ефективний спосіб реставрації. Щоб дізнатися про подробиці про послуги і розцінки, телефонуєте.