Ремонт плунжера Делфі

Є 1 продукт.
Відображення 1 - 1 з 1товару

Ремонт плунжерних пар Delphi

«ЧДА» спеціалізується на виробництві і відновленні дизельної апаратури. Ми маємо в розпорядженні передове устаткування і застосовуємо сучасні технології реставрації, що дозволяє в короткі терміни ремонтувати запчастини практично усіх моделей. Наші послуги допоможуть клієнтам заощадити бюджет на купівлі нових запчастин. Ремонт плунжерних пар Делфи в Харкові виконує тільки досвідченими майстрами. Після відновлення деталі проходять строгі перевірки на відповідність вимогам і регламентам. Ми приймаємо замовлення по усій Україні, доставляючи відреставровані деталі транспортними компаніями.

Переваги ремонту дизельної апаратури

Досить високі ціни на продукцію Delphi і відсутність товарів на ринку стає причиною складності пошуку запасних деталей для відновлення ТНВД. При цьому навіть аналоги коштують досить дорого. Послуги ремонту плунжерних пар від Делфи у Львові забезпечують:

  •         економію грошових коштів;
  •         найкоротші терміни отримання деталі;
  •         сумісність запчастини з модифікацією ПНВТ;
  •         тривалий термін служби і багато що інше.

Ми здатні відновити оригінальні вироби до первинних характеристик. На продукцію даються гарантії, що дозволяє переконатися в надійності і довговічності деталей. При виникненні проблем з експлуатацією або ремонтом ПНВТ, клієнти мають право повернути виріб.

Додаткові послуги

Окрім ремонту плунжерних пар Delphi в Дніпропетровську, наша компанія проводить інші види робіт, включаючи:

  •         заміну несправних вузлів в ПНВТ;
  •         капітальний ремонт насоса;
  •         діагностику і регулювання вузлів;
  •         часткове відновлення агрегату і інше.

Ми також пропонуємо купити запчастини за доступними цінами. У каталозі "ЧДА" представлений великий вибір деталей оригінального виробництва, якісні аналоги і вже відремонтовані вироби, які продаються по пониженій ставці. Ціна ремонту плунжерних пар Делфи в Кривому Ріг складає в середньому 900 гривень. Ми розраховуємо вартість послуг індивідуально після діагностики, яка дозволяє знайти недорогий і ефективний спосіб реставрації. Щоб дізнатися про подробиці про послуги і розцінки, телефонуєте.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023