Плунжерна пара ЯМЗ 240

6 товарів.
Відображення 1 - 6 з 6 товарів

Двигуни ЯМЗ-240 часто встановлювалися в вантажних автомобілях і техніки виробництва МАЗ, КрАЗ і Урал.  Машини з даними силовим агрегатом випускаються давно, тому нерідко виникають поломки.  Ряд з них припадає на паливні системи.  У ПНВТ дизельних систем навіть без впливу зовнішніх чинників основною причиною поломки стає знос.  Він особливо характерний для плунжеров.  Компанія «ЧДА» пропонує купити плунжерні пари на ЯМЗ-240 в Харкові в асортименті.  У каталозі представлений великий вибір запчастин від провідних виробників і наша власна продукція.  На усі товари є заводські гарантії і пропонуємо замовити плунжерні пари на паливний насос високого тиску двигуна ЯМЗ-240.  Доставка здійснюється транспортними компаніями по всій Україні.

Моделі плунжерних пар в нашому каталозі

Ми зібрали більшість модифікацій, придатних для паливних насосів високого тиску, які використовуються спільно з двигунами ЯМЗ-240.  Серед основних серій:

  •          60-31;
  •          Н05;
  •          60-11.

Зазначені лінійки є в кількох варіаціях, вироблених підприємствами ЯЗДА, WEIFU і ЯМЗ.  Найбільш вигідно купувати запчастини, що випускаються нашою компанією, оскільки ми самостійно реалізуємо продукцію в Києві, Запоріжжі та інших містах.  Це значно знижує собівартість деталей без втрати якості.

Сумісність плунжерних пар для ЯМЗ-240

Зазвичай в техніці Ярославського заводу застосовувалися силові агрегати і ПНВТ власного виробництва.  З цієї причини запчастини підходять для наступних серій паливних насосів високого тиску:

  •          ЯМЗ-801;
  •          ТНВД-60/80/90;
  •          НД та іншими.

Оскільки двигун є V-образним, розташування плунжерних пар відповідне.  Це стає причиною складності ремонту.

Скільки коштують деталі?

Ціна плунжерних пар на ЯМЗ-240 у Вінниці становить 110-250 гривень без знижок.  Вартість продукції варіюється з урахуванням:

  •          серії і моделі вироби;
  •          обсягу продукції, що замовляється;
  •          виробника деталі;
  •          наявності акції на товар і інших чинників.

При необхідності наша компанія готова виконати відновлення запчастин на спецоборудовании, що скоротить витрати на покупку нових деталей.  Ми також виконуємо комплексний ремонт ПНВТ в Херсоні на вигідних умовах.

При виникненні труднощів з вибором запчастин, дзвоніть нам за телефоном.  Консультанти компанії врахують особливості вашої паливної системи, запропонувавши недорогі і підходящі плунжерні пари.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023