Плунжерна пара MOTORPAL

8 товарів.
Відображення 1 - 8 з 8 товарів

Плунжернi пари Motorpal

Чеська компанія «Motorpal» займається виробництвом дизельної апаратури за унікальними технологіями. Аналогів плунжерних пар фірми практично немає на нашому ринку, тому багато власників стикаються з проблемою пошуку запчастин для ремонту ПНВТ. В каталозі ЧДА представлений великий вибір деталей, серед яких є такі серії плунжерних пар:

  •         60503;
  •         60403;
  •         60410 і багато інших.

Плунжерні пари Motorpal виробляються для власних паливних насосів, а також на ряд техніки Bosch, Zexel, IFA та багато інших ПНВТ. Наша компанія здійснює поставки оригінальних сертифікованих деталей, а також здійснює продаж якісних аналогів, вироблених WEIFU.

Вартість запчастин

Оскільки вироби виробляються в Європі, їх реалізація на ринку України здійснюється з великими націнками. Наша співпраця з виробником і постачальниками, а також закупівля деталей великими партіями, дозволяє здійснювати продаж з мінімальними націнками. Вартість плунжерних пар Motorpal в нашій компанії становить 250-300 гривень. При цьому ми організуємо швидку доставку замовлення і надаємо гарантійні терміни на вироби.

Товари та послуги.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023