Плунжерні пари ГАЗ 3309

2 товарів.
Відображення 1 - 2 з 2 товарів

Вантажні автомобілі ГАЗ 3309 активно використовуються сьогодні для виконання будівельних робіт, перевезення матеріалів та інших дій.  Високі навантаження і зовнішні чинники значно збільшують знос запчастин ПНВТ (ТНВД).  При цьому техніка використовує досить тривалий час, тому уникнути природного зносу не вийде.  Наша компанія «ЧДА» пропонує замовити плунжерні пари на ГАЗ 3309 в Харкові за доступними цінами.  Ми доставляємо товари по всій Україні, включаючи міста: Київ, Херсон, Полтаву, Суми та інші.  Продукція нашого каталогу повністю сертифікована і має заводські гарантії та пропонуємо купити плунжерні пари на ГАЗ 3309.

Особливості плунжерних пар двигуна ГАЗ 3309

Відмінною рисою вироби є відповідність екологічному стандарту Євро-2.  Крім автомобілів марки ГАЗ деталь активно застосовувалася в ТНВД машин МТЗ, ПАЗ і ЗІЛ.  Основною моделлю плунжерних пар для ремонту паливного насоса стає 771-10.  Вона має артикул 771.1111150.  Основними особливостями вироби є:

  •          діаметр плунжера – 11 мм;
  •          максимальний хід плунжера – 12 мм;
  •          сумісність з ПНВТ (ТНВД) серій 363, 773, 776 і Компакт 32.

У нашому каталозі представлено кілька виробів від різних виробників.  Основними варіантами є деталі, виготовлені нашим підприємством і продукція ЯЗДА.

Вартість плунжерних пар на автомобілі ГАЗ 3309

Ціна варіюється з урахуванням виробника вироби.  Найдешевше обійдеться продукція від ЧДА.  Оскільки ми реалізуємо вироби нашого підприємства, собівартість запчастин значно нижче, ніж у товарів, що поставляються від інших фірм.  Ціна плунжерних пар на ГАЗ 3309 в Запоріжжі від ЧДА становить 110 гривень, товари ЯЗДА - 220 гривень.  На нашому сайті ви зможете купити вироби зі знижкою під час проведення акцій.

Наші переваги

Співпраця з «ЧДА» дозволить придбати сертифіковані запчастини для ТНВД автомобілів ГАЗ 3309 в Львові на вигідних умовах.  При цьому ми ретельно перевіряємо вироби перед відправкою, що виключає ризик отримання невідповідних запчастин або деталей з дефектами.  Звернення до нас також дозволить:

  •          отримати замовлення в короткі терміни;
  •          оплатити товар зручними способами;
  •          скористатися нашими послугами ремонту та багато іншого.

Наша компанія багато років підтримує репутацію відповідального виробника і постачальника, тому ми реалізуємо тільки якісні товари за доступними цінами.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023