Ремонт форсунки Delphi (Делфі)

8 товарів.
Відображення 1 - 8 з 8 товарів

Дизельна апаратура, вироблена на заводах фірми Delphi, відрізняється підвищеним показником зносостійкості. Проте природний знос і погана якість палива негативно позначаються на експлуатаційних характеристиках форсунок. Вони зазнають механічну дію і вплив зовнішніх чинників, що знижує заявлений термін служби. Компанія "ЧДА" пропонує провести ремонт форсунок Делфi в Чугуєві, Луцьку, Івано-Франківську і Харкові за доступною ціною. Ми застосовуємо високотехнологічне устаткування і унікальні способи відновлення, які скорочують витрати клієнтів при ремонті дизельній форсунки Delphi.

Методи відновлення

Досвідчені фахівці нашого підприємства проводять роботи будь-якої складності. "ЧДА" є виробником дизельної апаратури, виготовляючи ряд реплік на основі продукції Делфи. Завдяки цьому, ми розбираємося в пристрої і особливостях запчастин, гарантуючи якісний результат. Наша компанія проводить ремонт форсунки Delphi в Львові, Вінниці, Києві та Хмельницьку наступними способами:

  •         Очищення. Найбільш простий спосіб відновлення дизельних форсунок Делфі робочих параметрів. При збереженні геометрії і функціональності, часто досить промити вироби спеціальними хімічними складами. Вони видалять корозію, пил, тверді частки і інші забруднення.
  •         Відновлення геометрії. При допустимому зносі або ушкодженнях існує варіант видалення дефектів спеціальним устаткуванням. Ми приймаємо міцні металеві сплави і передові технології нанесення матеріалів.
  •         Заміна ущільнювачів. Нерідко деталі втрачаються герметичні властивості, що сприяє протіканню палива або втраті тиску.

Наша компанія виконує ремонт форсунки Делфi в Києві, Миколаєві, Полтаві та Одесі після діагностики деталі. Перевірка допомагає виявити дрібні недоліки, запропонувавши клієнтам недорогий варіант відновлення деталі.

Вартість послуг

Ми проводимо індивідуальний розрахунок вартості робіт при зверненні клієнтів. Середня ціна ремонту форсунок Делфi в Запоріжжі, Чернівцях, Чернігові та Дніпропетровську складає близько 300 гривень. На ряд послуг діють акції. Оптові клієнти отримують додаткові знижки. Детальні розцінки на ремонт можна узнати у консультантів компанії по телефону. Ми приймаємо замовлення по усій Україні, доставляючи відновлені запчастини транспортними компаніями. На відремонтовані деталі даються гарантійні терміни.

Останні відгуки про товар

Ремкомплект ГТВ 773.1111-01 Чехія
Дважды заказывал, все ок
18.02.2022
Форсунка EJBR04001D, 28232248, 1.5 dCi, на авто Renault Kangoo, Megane, Scenic, Nissan Євро 3
брав форсунки на Nissan Micra дуже сподобалась якість і відповідальність компанії
12.01.2022
Мультиплікатор форсунки (клапан зі штоком) F 00V C01 380, F00VC01380
очень срочно нужны были именно эти мультипликаторы отправили в праздничные дни за что отдельное спасибр качество отменное. вы супер очень благодарен
11.01.2022
Клапан форсунки Делфі 9308-622B DELPHI EURO-4
брав на рено кенго все підійшло дякую,
10.12.2021