Ремонт форсунки Delphi (Делфі)

10 товарів.
Відображення 1 - 10 з 10 товарів

Дизельна апаратура, вироблена на заводах фірми Delphi, відрізняється підвищеним показником зносостійкості. Проте природний знос і погана якість палива негативно позначаються на експлуатаційних характеристиках форсунок. Вони зазнають механічну дію і вплив зовнішніх чинників, що знижує заявлений термін служби. Компанія "ЧДА" пропонує провести ремонт форсунок Делфi в Чугуєві, Луцьку, Івано-Франківську і Харкові за доступною ціною. Ми застосовуємо високотехнологічне устаткування і унікальні способи відновлення, які скорочують витрати клієнтів при ремонті дизельній форсунки Delphi.

Методи відновлення

Досвідчені фахівці нашого підприємства проводять роботи будь-якої складності. "ЧДА" є виробником дизельної апаратури, виготовляючи ряд реплік на основі продукції Делфи. Завдяки цьому, ми розбираємося в пристрої і особливостях запчастин, гарантуючи якісний результат. Наша компанія проводить ремонт форсунки Delphi в Львові, Вінниці, Києві та Хмельницьку наступними способами:

  •         Очищення. Найбільш простий спосіб відновлення дизельних форсунок Делфі робочих параметрів. При збереженні геометрії і функціональності, часто досить промити вироби спеціальними хімічними складами. Вони видалять корозію, пил, тверді частки і інші забруднення.
  •         Відновлення геометрії. При допустимому зносі або ушкодженнях існує варіант видалення дефектів спеціальним устаткуванням. Ми приймаємо міцні металеві сплави і передові технології нанесення матеріалів.
  •         Заміна ущільнювачів. Нерідко деталі втрачаються герметичні властивості, що сприяє протіканню палива або втраті тиску.

Наша компанія виконує ремонт форсунки Делфi в Києві, Миколаєві, Полтаві та Одесі після діагностики деталі. Перевірка допомагає виявити дрібні недоліки, запропонувавши клієнтам недорогий варіант відновлення деталі.

Вартість послуг

Ми проводимо індивідуальний розрахунок вартості робіт при зверненні клієнтів. Середня ціна ремонту форсунок Делфi в Запоріжжі, Чернівцях, Чернігові та Дніпропетровську складає близько 300 гривень. На ряд послуг діють акції. Оптові клієнти отримують додаткові знижки. Детальні розцінки на ремонт можна узнати у консультантів компанії по телефону. Ми приймаємо замовлення по усій Україні, доставляючи відновлені запчастини транспортними компаніями. На відремонтовані деталі даються гарантійні терміни.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023