Ремонт плунжера Тойота

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Ремонт плунжерних пар на пнвт Тойота

Японські автомобілі нерідко здійснюються з дизельними двигунами. Спільно з ними використовуються ПНВТ марок Zexel, Bosch, Denso і інші. Вартість запчастин для цих агрегатів досить висока. При цьому знайти оригінальні запчастини для старих автомобілів непросто. Вигідним рішенням стає ремонт плунжерних пар на Тойота в Харкові. "ЧДА" пропонує виконати реставрацію дизельної апаратури на японських автомобілях за вигідними цінами. Ми швидко і недорого відновимо геометрію і первинні характеристики запчастин. Заявки на ремонт приймаються по усій Україні. Доставка відновлених виробів здійснюється транспортними компаніями по вибору клієнта.

Які моделі приймаються в ремонт?

Власне виробництво і великий досвід дозволяють нам реставрувати практично усі моделі дизельної апаратури. Найчастіше до нас приходять замовлення в Києві на ремонт плунжерних пар Toyota наступних серій:

  •         Bosch VE;
  •         с артикулом 1 468 i 2 468;
  •         типу VE інших виробників;
  •         відновлення ПНВТ у зборі.

Окрім реставрації окремих запчастин, ми проводимо капітальний ремонт паливних насосів. Наші майстри доб'ються максимальної відповідності деталей заводським вимогам. Після відновлення виробу проходять строгі перевірки, щоб гарантувати клієнтам високу якість запчастини.

Чому варто віддати апаратуру в ремонт?

Незважаючи на доступність запчастин на японські автомобілі, у власників нерідко виникають складнощі з підбором деталей. Ремонт плунжерних пар Тойота в Чернігові забезпечує:

  •         економію грошових коштів на купівлі запчастин;
  •         найкоротші терміни отримання деталі;
  •         сумісність виробу з ПНВТ і багато що інше.

Ми також пропонуємо клієнтам купити вже відремонтовані запчастини, які представлені у великому асортименті на сайті компанії.

Вартість послуг

Ціна ремонту плунжерних пар Тойота в Полтаві складає близько 850-900 гривень.и розраховуємо підсумкову суму для клієнтів індивідуально при зверненні. Щоб заощадити бюджет клієнтів, ми заздалегідь виконуємо діагностику. Вона дозволяє виявити недорогі і максимально ефективні способи ремонту.

Останні відгуки про товар

Клапан нагнітальний МТЗ УТН-5-1111220
клапан держит на ура качество отличное, отправка очень быстрая. спасибо
13.06.2022
Плунжерна пара УТН 4УТНМ-1111410 V Ø9 ремонтна
очень качественный плунжер, втулка все работает как часики не клинит остался очень доволен. рекомендую. Цена отличная
12.06.2022
Розпилювач форсунки КамАЗ 214.1112110-60 (А-01-008-00) АЗПИ
Дуже якісний розпилювач, не очікував за такі гроші! Швидка відправка є в наявності так що без очікувань. Всім раджу звертатись надійна компанія.
21.05.2022
Плунжерна пара МАЗ Н05.1111074 ЯЗДА
зробив великий заказ, все вчасно відправили якість на вищому рівні рекомендую.
19.05.2022
Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Спасибо за хороший набор. цена хорошая, доставка быстрая в общем остался очень доволен! Мастер взял телефон магазина
17.05.2022