Ремонт плунжера Тойота

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Ремонт плунжерних пар на пнвт Тойота

Японські автомобілі нерідко здійснюються з дизельними двигунами. Спільно з ними використовуються ПНВТ марок Zexel, Bosch, Denso і інші. Вартість запчастин для цих агрегатів досить висока. При цьому знайти оригінальні запчастини для старих автомобілів непросто. Вигідним рішенням стає ремонт плунжерних пар на Тойота в Харкові. "ЧДА" пропонує виконати реставрацію дизельної апаратури на японських автомобілях за вигідними цінами. Ми швидко і недорого відновимо геометрію і первинні характеристики запчастин. Заявки на ремонт приймаються по усій Україні. Доставка відновлених виробів здійснюється транспортними компаніями по вибору клієнта.

Які моделі приймаються в ремонт?

Власне виробництво і великий досвід дозволяють нам реставрувати практично усі моделі дизельної апаратури. Найчастіше до нас приходять замовлення в Києві на ремонт плунжерних пар Toyota наступних серій:

  •         Bosch VE;
  •         с артикулом 1 468 i 2 468;
  •         типу VE інших виробників;
  •         відновлення ПНВТ у зборі.

Окрім реставрації окремих запчастин, ми проводимо капітальний ремонт паливних насосів. Наші майстри доб'ються максимальної відповідності деталей заводським вимогам. Після відновлення виробу проходять строгі перевірки, щоб гарантувати клієнтам високу якість запчастини.

Чому варто віддати апаратуру в ремонт?

Незважаючи на доступність запчастин на японські автомобілі, у власників нерідко виникають складнощі з підбором деталей. Ремонт плунжерних пар Тойота в Чернігові забезпечує:

  •         економію грошових коштів на купівлі запчастин;
  •         найкоротші терміни отримання деталі;
  •         сумісність виробу з ПНВТ і багато що інше.

Ми також пропонуємо клієнтам купити вже відремонтовані запчастини, які представлені у великому асортименті на сайті компанії.

Вартість послуг

Ціна ремонту плунжерних пар Тойота в Полтаві складає близько 850-900 гривень.и розраховуємо підсумкову суму для клієнтів індивідуально при зверненні. Щоб заощадити бюджет клієнтів, ми заздалегідь виконуємо діагностику. Вона дозволяє виявити недорогі і максимально ефективні способи ремонту.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021