Ремонт плунжера Тойота

4 товарів.
Відображення 1 - 4 з 4 товарів

Ремонт плунжерних пар на пнвт Тойота

Японські автомобілі нерідко здійснюються з дизельними двигунами. Спільно з ними використовуються ПНВТ марок Zexel, Bosch, Denso і інші. Вартість запчастин для цих агрегатів досить висока. При цьому знайти оригінальні запчастини для старих автомобілів непросто. Вигідним рішенням стає ремонт плунжерних пар на Тойота в Харкові. "ЧДА" пропонує виконати реставрацію дизельної апаратури на японських автомобілях за вигідними цінами. Ми швидко і недорого відновимо геометрію і первинні характеристики запчастин. Заявки на ремонт приймаються по усій Україні. Доставка відновлених виробів здійснюється транспортними компаніями по вибору клієнта.

Які моделі приймаються в ремонт?

Власне виробництво і великий досвід дозволяють нам реставрувати практично усі моделі дизельної апаратури. Найчастіше до нас приходять замовлення в Києві на ремонт плунжерних пар Toyota наступних серій:

  •         Bosch VE;
  •         с артикулом 1 468 i 2 468;
  •         типу VE інших виробників;
  •         відновлення ПНВТ у зборі.

Окрім реставрації окремих запчастин, ми проводимо капітальний ремонт паливних насосів. Наші майстри доб'ються максимальної відповідності деталей заводським вимогам. Після відновлення виробу проходять строгі перевірки, щоб гарантувати клієнтам високу якість запчастини.

Чому варто віддати апаратуру в ремонт?

Незважаючи на доступність запчастин на японські автомобілі, у власників нерідко виникають складнощі з підбором деталей. Ремонт плунжерних пар Тойота в Чернігові забезпечує:

  •         економію грошових коштів на купівлі запчастин;
  •         найкоротші терміни отримання деталі;
  •         сумісність виробу з ПНВТ і багато що інше.

Ми також пропонуємо клієнтам купити вже відремонтовані запчастини, які представлені у великому асортименті на сайті компанії.

Вартість послуг

Ціна ремонту плунжерних пар Тойота в Полтаві складає близько 850-900 гривень.и розраховуємо підсумкову суму для клієнтів індивідуально при зверненні. Щоб заощадити бюджет клієнтів, ми заздалегідь виконуємо діагностику. Вона дозволяє виявити недорогі і максимально ефективні способи ремонту.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021