Ремонт та реставрація форсунки КамАЗ

2 товарів.
Відображення 1 - 2 з 2 товарів

Вантажні автомобілі і спецтехніка, вироблювані Камським заводом, має найбільший попит на території нашої країни. Причиною популярності стала надійність машин і доступність запчастин. Проте на ряд старих автомобілів досить складно знайти деталі. При цьому вартість виробів під нові паливні системи досить висока. Щоб виключити ці проблеми "ЧДА" пропонує провести ремонт форсунки КамАЗ в Харкові. Послуги з реставрації форсунок КамАЗ допоможуть швидко отримати запчастини, забезпечивши якісний і вигідний ремонт системи уприскування палива BoschDensoDelphiелектронних та Common Rail. Ми приймаємо замовлення по усій Україні, надаючи гарантійні терміни на послуги.

Модельний ряд виробів, що реставруються

«ЧДА» спеціалізується на виробництві прецизійних деталей, тому наше підприємство має в розпорядженні повний комплекс необхідних для відновлення верстатів, устаткування і інструментів. Ми ремонтуємо та реставруємо форсунки КамАЗ в Києві, які робляться брендами:

  •         Bosch (стандартів Євро- 2 і Євро- 3);
  •         ЯЗДА (серій 740);
  •         власними заводами КамАЗ і іншими.

Ми практично не обмежені в можливостях відновлення. При цьому великий досвід і безліч виконаних замовлень дозволяють братися за реставрацію різної складності.

Переваги відновлення старих деталей

Ремонт форсунок КамАЗ та паливних насосів в Одесі допомагає власникам заощадити бюджет. Проте вигода являється не однією гідністю послуги. Реставрація запчастин допомагає:

  •         добитися повної сумісності виробу з системою уприскування;
  •         отримати деталь без очікування постачання із заводу виробника;
  •         проводити регулювання з мінімальною кількістю дій;
  •         зберегти оригінальну продукцію і інше.

Ми використовуємо в роботі міцні, зносостійкі сплави і передові технології їх нанесення. За рахунок цього ремонтні деталі практично не поступаються в надійності і довговічності новим, оригінальним запчастинам.

Вартість робіт

У нашій компанії ціна ремонту форсунок КамАЗ в Дніпропетровську розраховується індивідуально при зверненні. Середня вартість послуги складає 250 гривень. Ми проводимо діагностику апаратури перед початком робіт, щоб знайти найбільш недорогий спосіб відновлення паливних насосів та вузлів. Ви також можете купити вже відремонтовані запчастини за низькими цінами або обміняти.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023