Ремонт паливного насоса пнвт Volkswagen (Фольксваген)

9 товарів.
Відображення 1 - 9 з 9 товарів

Ряд автомобілів Фольксваген здійснюється з дизельною паливною системою. Машини німецької компанії у більшості випадків належать до бюджетної категорії, тому на них встановлюються стандартні модифікації ПНВТ (рядні і недорогі). Компанія вибирає в основному надійні і дешеві в обслуговуванні агрегати, проте з часом вони вимагають значних вкладень в ремонт. Причиною стає природний знос або зовнішні чинники. «ЧДА» виконує ремонт паливного насоса ПНВТ Фольксваген за доступними цінами. Ми швидко і якісно відновимо насос, надавши гарантійні терміни на виконані роботи. Наша компанія приймає замовлення з Луганська, Купянска, Нової Вологди, Донецька і будь-яких інших міст України.

Капiтальный ремонт ПНВТ

Часткове відновлення насосів зазвичай вимагає заміни несправного елементу. Проте при сильному зносі така операція не дозволить повернути первинні характеристики. Розгерметизація корпусу, люфти і проміжки в деталях, щілини в плунжерной парі і інші недоліки не дозволяють дотриматися робочих вимог. В даному випадку потрібно повне відновлення агрегату. Капітальний ремонт ПНВТ VW Volkswagen включає наступні роботи:

 •         діагностику і огляд насоса;
 •         демонтаж і розбирання агрегату на стенді;
 •         очищення деталей і механізмів;
 •         визначення міри зносу кожного елементу;
 •         підбір вигідного способу ремонту;
 •         пошук, виготовлення або обробка запчастин;
 •         відновлення геометрії корпусу;
 •         складання і установку ПНВТ;
 •         перевірку і налаштування агрегату, а також ряд інших робіт.

Капітальний ремонт дозволяє повністю відновити робочі характеристики і функціональність ПНВТ. Це економить грошові кошти власників на купівлі нового паливного насоса високого тиску.

Переваги звернення в ЧДА

Ми вже виконали великий об'єм замовлень по ремонту ПНВТ на Фольксвагенах. Наші майстри детально розбираються в облаштуванні насосів і підбирають недорогі способи проведення робіт. При цьому ми забезпечуємо:

 •         доступні ціни на послуги;
 •         гарантії якості;
 •         зручні способи оплати;
 •         консультування клієнтів;
 •         виготовлення нових деталей і багато що інше.

Ми є виробником дизельної апаратури, тому маємо повний комплекс необхідного устаткування для відновлення або створення якісних деталей. Така послуга скоротить ваші витрати на купівлі запчастин без втрати якості ремонту.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021