Ремонт плунжерів VE

17 товарів.
Відображення 1 - 17 з 17 товарів

Ремонт плунжерних пар VE

Дизельна апаратура, що має в назву артикул VE, - це продукція компанії Bosch, яка розробляється для ПНВТ з унікальною системою подання палива. Деталі для насоса цього типу відрізняються складним пристроєм і рядом особливостей, властивим модифікації ПНВТ. Купівля запчастин для відновлення насоса обходиться дорого, тому вигідніше проводити реставрацію дизельної апаратури. Компанія "ЧДА" виконує ремонт плунжерних пар VE в Харкові на вигідних умовах. Наші ціни допоможуть заощадити бюджет на купівлі нових запчастин без втрати якості відновлення ПНВТ. Замовлення приймаються по усій Україні, а відремонтовані запчастини доставляються клієнтові транспортними компаніями.

На яких машинах використовується апаратура VE?

Прецизійні вироби цього типу є присутніми на більшості сучасних імпортних автомобілів. Запчастини найбільш характерні для паливних систем:

  •         MAN, Iveco, Scania;
  •         BMW, Volkswagen, Audi i Mercedes;
  •         Toyota, Mazda, Isuzu;
  •         KIA, Ford, FIAT і інших марок машин.

Ми проводимо ремонт плунжерних пар Bosch VE в Києві для усіх вказаних автомобілів. На підприємстві є повний спектр устаткування для відновлення геометрії дизельної апаратури, усунення дефектів, люфтів і інших недоліків. При цьому наші майстри виконали безліч замовлень по реставрації та ремонт плунжера бош ве деталей цього типу, що дозволяє швидко і ефективно проводити відновлення практично будь-якої складності.

Скільки коштують послуги?

Облаштування запчастин фірми Бош досить складне, тому вартість реставрації дещо вищий, ніж на деталі інших марок. Ціна ремонту плунжерних пар VE в Одесі на підприємствах "ЧДА" в середньому складає 850-900 гривень. Щоб скоротити витрати клієнтів, ми проводимо діагностику запчастин перед відновленням і робимо індивідуальні розрахунки.

Наші переваги

Оскільки наша компанія спеціалізується на виробництві дизельної апаратури, ми дорожимо своєю репутацією. Усі відновлені запчастини проходять строгі перевірки. Тільки переконавшись в надійності і якості ремонту плунжерних пар Бош ВЕ в Дніпропетровську, ми відправляємо деталь клієнтові з гарантійними термінами.

Останні відгуки про товар

Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Беру їх на постояні основні плунжера супер но хотілося би бачити маркіровку на них
24.03.2024
Клапан на форсунку SIEMENS VDO, оригінал
Дуже швидко прислали , не очікував таку швидку роботу
26.01.2024
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ман ТГА
Виконали роботу по ремонту ТНВД MAN EVRO3, ремонт проведений швидко, якісно та за адекватну ціну! Авто працює відмінно! Дякуємо за співпрацю!!!
20.12.2023
Ремкомплект 1417010003 Bosch
не було в наявності
08.11.2023