Ремонт плунжерів VE

17 товарів.
Відображення 1 - 17 з 17 товарів

Ремонт плунжерних пар VE

Дизельна апаратура, що має в назву артикул VE, - це продукція компанії Bosch, яка розробляється для ПНВТ з унікальною системою подання палива. Деталі для насоса цього типу відрізняються складним пристроєм і рядом особливостей, властивим модифікації ПНВТ. Купівля запчастин для відновлення насоса обходиться дорого, тому вигідніше проводити реставрацію дизельної апаратури. Компанія "ЧДА" виконує ремонт плунжерних пар VE в Харкові на вигідних умовах. Наші ціни допоможуть заощадити бюджет на купівлі нових запчастин без втрати якості відновлення ПНВТ. Замовлення приймаються по усій Україні, а відремонтовані запчастини доставляються клієнтові транспортними компаніями.

На яких машинах використовується апаратура VE?

Прецизійні вироби цього типу є присутніми на більшості сучасних імпортних автомобілів. Запчастини найбільш характерні для паливних систем:

  •         MAN, Iveco, Scania;
  •         BMW, Volkswagen, Audi i Mercedes;
  •         Toyota, Mazda, Isuzu;
  •         KIA, Ford, FIAT і інших марок машин.

Ми проводимо ремонт плунжерних пар Bosch VE в Києві для усіх вказаних автомобілів. На підприємстві є повний спектр устаткування для відновлення геометрії дизельної апаратури, усунення дефектів, люфтів і інших недоліків. При цьому наші майстри виконали безліч замовлень по реставрації та ремонт плунжера бош ве деталей цього типу, що дозволяє швидко і ефективно проводити відновлення практично будь-якої складності.

Скільки коштують послуги?

Облаштування запчастин фірми Бош досить складне, тому вартість реставрації дещо вищий, ніж на деталі інших марок. Ціна ремонту плунжерних пар VE в Одесі на підприємствах "ЧДА" в середньому складає 850-900 гривень. Щоб скоротити витрати клієнтів, ми проводимо діагностику запчастин перед відновленням і робимо індивідуальні розрахунки.

Наші переваги

Оскільки наша компанія спеціалізується на виробництві дизельної апаратури, ми дорожимо своєю репутацією. Усі відновлені запчастини проходять строгі перевірки. Тільки переконавшись в надійності і якості ремонту плунжерних пар Бош ВЕ в Дніпропетровську, ми відправляємо деталь клієнтові з гарантійними термінами.

Останні відгуки про товар

Розпилювач форсунки тракторний СМД-60, -67 6А1-20с2-80 V (02) ремонт
я фермер собралось много распылителей отправил все сделали попутно приобрел рем комплекты сэкономил хорошую сумму и приятно что работаете по безналичному расчету
15.09.2021
Ремкомплект секцій РТІ 337.1111-01 ЄВРО КамАЗ
хорошие кольца без брака но отправили на следующий день
15.09.2021
Манжета МТЗ, ЮМЗ 17-004А
буру по-многу манжеты, сухри, рем. комплекты никогда не подводили молодцы!
15.09.2021
Ковпачок транпортіровачний для форсунки d14
работаю на сто очень часто отправляю на ЧДА форсунки на ремонт все делают качественно и не дорого. беру у них эти колпачки цена хорошая организация ответственная. всем рекомендую
15.09.2021