Ремонт плунжерів VE

17 товарів.
Відображення 1 - 17 з 17 товарів

Ремонт плунжерних пар VE

Дизельна апаратура, що має в назву артикул VE, - це продукція компанії Bosch, яка розробляється для ПНВТ з унікальною системою подання палива. Деталі для насоса цього типу відрізняються складним пристроєм і рядом особливостей, властивим модифікації ПНВТ. Купівля запчастин для відновлення насоса обходиться дорого, тому вигідніше проводити реставрацію дизельної апаратури. Компанія "ЧДА" виконує ремонт плунжерних пар VE в Харкові на вигідних умовах. Наші ціни допоможуть заощадити бюджет на купівлі нових запчастин без втрати якості відновлення ПНВТ. Замовлення приймаються по усій Україні, а відремонтовані запчастини доставляються клієнтові транспортними компаніями.

На яких машинах використовується апаратура VE?

Прецизійні вироби цього типу є присутніми на більшості сучасних імпортних автомобілів. Запчастини найбільш характерні для паливних систем:

  •         MAN, Iveco, Scania;
  •         BMW, Volkswagen, Audi i Mercedes;
  •         Toyota, Mazda, Isuzu;
  •         KIA, Ford, FIAT і інших марок машин.

Ми проводимо ремонт плунжерних пар Bosch VE в Києві для усіх вказаних автомобілів. На підприємстві є повний спектр устаткування для відновлення геометрії дизельної апаратури, усунення дефектів, люфтів і інших недоліків. При цьому наші майстри виконали безліч замовлень по реставрації та ремонт плунжера бош ве деталей цього типу, що дозволяє швидко і ефективно проводити відновлення практично будь-якої складності.

Скільки коштують послуги?

Облаштування запчастин фірми Бош досить складне, тому вартість реставрації дещо вищий, ніж на деталі інших марок. Ціна ремонту плунжерних пар VE в Одесі на підприємствах "ЧДА" в середньому складає 850-900 гривень. Щоб скоротити витрати клієнтів, ми проводимо діагностику запчастин перед відновленням і робимо індивідуальні розрахунки.

Наші переваги

Оскільки наша компанія спеціалізується на виробництві дизельної апаратури, ми дорожимо своєю репутацією. Усі відновлені запчастини проходять строгі перевірки. Тільки переконавшись в надійності і якості ремонту плунжерних пар Бош ВЕ в Дніпропетровську, ми відправляємо деталь клієнтові з гарантійними термінами.

Останні відгуки про товар

Клапан нагнітальний МТЗ УТН-5-1111220
клапан держит на ура качество отличное, отправка очень быстрая. спасибо
13.06.2022
Плунжерна пара УТН 4УТНМ-1111410 V Ø9 ремонтна
очень качественный плунжер, втулка все работает как часики не клинит остался очень доволен. рекомендую. Цена отличная
12.06.2022
Розпилювач форсунки КамАЗ 214.1112110-60 (А-01-008-00) АЗПИ
Дуже якісний розпилювач, не очікував за такі гроші! Швидка відправка є в наявності так що без очікувань. Всім раджу звертатись надійна компанія.
21.05.2022
Плунжерна пара МАЗ Н05.1111074 ЯЗДА
зробив великий заказ, все вчасно відправили якість на вищому рівні рекомендую.
19.05.2022
Комплект для ремонту ПНВТ МТЗ Плунжерная пара і клапана
Спасибо за хороший набор. цена хорошая, доставка быстрая в общем остался очень доволен! Мастер взял телефон магазина
17.05.2022