Плунжерна пара КамАЗ Євро 1

2 товарів.
Відображення 1 - 2 з 2 товарів

Плунжерна пара на КАМАЗ Євро-1основний елемент паливної системи, що складається з поршня і втулки. Функціональне призначення механізму полягає у визначенні необхідної кількості дизпалива і його подачі під тиском до форсунок, а також визначення оптимального режиму уприскування палива в камери згорання силового агрегату. Плунжерная пара виготовляється з високоміцних, загартованих металів, і підганяється один до одного з високою точністю. Проте навіть довговічні елементи зношуються і приходять в непридатність.

Щоб замінити плунжерную пару на автомобілях КАМАЗ, двигуни яких відповідають стандарту Євро-1, замовте її в нашій компанії. Об'єднання «Чугуївська дизельна апаратура» більше 15 років займається виробництвом комплектуючих до паливних систем, пропонуючи своїм клієнтам високоякісні вироби за доступною ціною. Відправка товару здійснюється в усі міста України.

Євро-1

Стандарт Євро-1 встановлював допустиму норму вихлопу для бензинових і дизельних автомобілів. Перші загальноєвропейські стандарти викидів (ЄВРО) були введені в липні 1992 року, і тоді в дизельних двигунах перевірялися лише вуглеводні, оксид азоту і тверді частки. У нас даним стандартам відповідали восьмициліндрові v-образні дизельні двигуни 740 (і модифікації) Камського автомобільного заводу, які встановлювалися не лише на автомобілі КАМАЗ, але і на техніку інших марок.

Ремонт дизельних машин в Україні

Власники дизельної техніки в Україні часто стикаються з проблемою пошуку комплектуючих для паливної системи автомобіля. Компанія «Чугуївська дизельна апаратура» пропонує купити плунжерні пари КАМАЗ ЕВРО-1 за доступними цінами. У каталозі ЧДА присутні вироби власного виробництва і виробництва Ярославського заводу дизельної апаратури:

  •          337.1111150-11 або 337.1111150-10 перетином 11 мм і максимальним ходом поршня 13 мм;
  •          337.1111150-11 ЯЗДА перетином 11 мм для серії ТНВД КАМАЗ, 337, V-36.

Оформити замовлення можна прямо на сайті або подзвонивши нам по вказаних телефонах. Товар може бути відправлений до Харкова, Одеси, Сум, Дніпра і інших міст України.

Останні відгуки про товар

Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021
Ремонт керуючої форсунки Бош
Отправлял на перемотку управляющую форсунку Ауди, сделали быстро, оплатил наложкой 2800, пока работает отлично ?, спасибо за работу, Удачи ЧДА!!!
03.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Zexel VRZ Pajero Мітсубісі Паджеро
Обращался за помощью по ремонту, сделали в кротчайший срок, качеством остался очень давольным, спасибо ребятам большое, супер!!!!
26.01.2021