Ущільнювальна шайба форсунки

26 товарів.
Відображення 1 - 24 з 26 товарів

Фільтрувати за:

Купить шайби ущільнювачів на форсунки

Система уприскування палива на дизельних двигунах вимагає високої герметизації вузлів. Її забезпечують шайби ущільнювачів, які застосовуються при установці ряду деталей. До них відносяться форсунки, які є основним елементом системи уприскування пального. "ЧДА" пропонує замовити шайби ущільнювачів для дизельних форсунок в Вінниці, Харкові за вигідною ціною. Ми продаємо сертифіковані вироби в широкому діапазоні розмірів. Доставка товарів здійснюється по усій Україні.

Переваги замовлення продукції в «ЧДА»

Наша компанія пропонує купити шайби ущільнювачів в Україні, Дніпропетровську поштучно або оптом. При замовленні великих партій ми робимо клієнтам знижки. З нами ви отримаєте:

  •         найкоротші терміни доставки;
  •         допомога у виборі шайб;
  •         зручні способи оплати і багато що інше.

Ціна шайб ущільнювачів на форсунки в Києві, Одесі складає 0,3-2,5 гривень з урахуванням матеріалу виробництва і параметрів виробу. У каталозі є великий вибір товарів для конкретних типів форсунок, а також продукція універсального призначення.

Останні відгуки про товар

Пильник форсунки МТЗ, ЮМЗ 240-1111036-Б
Всегда заказываю пыльники на форсунки Мтз и другие запчасти для своего мастера уже больше года, сказал, что хорошие, нареканий нет. Присылают в Киев новой почтой, оплачивает бухгалтер по безналу. Очень довольны сотрудничеством. Советую!
04.03.2021
Ремонт плунжерній пари ротора VRZ (ВРЗ) Mitsubishi Pajero (Мітсубісі Паджеро)
Майстер з паливної апаратури зняв з мого митсубіши паджеро вагон 3 запчастину і каже це ротор врз, моя мобілка глючит шукай в інтернеті номера телефонів заводу Чда, більше ніхто не зробить якісно, а новий стоє штани знімеш. Вислав зі Львова по новій пошті та на 2 день дойшло, обміняли на реставрований та обійшлось 3500 гривень. Дуже довольний роботою майстрів та особисто Юрію. Дякую
04.03.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Ніссан Альмера
Обзвонил по интернету более 20 сервисов, как только говорю, что нужно ремонтировать тнвд вп44 Nissan Almera, сразу говорят не делаем. Нашел что ЧДА в Чугуеве принимает по адресу Харьковская 249, узнал время работы, привез на польке и оставил на ремонт топливный насос и форсунки сразу. Настояли помыть систему, поменять фильтра по месту жительства на любом сто или самому сделать. Через 4 дня позвонили, что все готово, к оплате 4000 грн. Я попросил отправить в Полтаву новой почтой, наложенным платежем, где живу. Поставил на машину, тихо стала работать без вибрации. Очень доволен, рекомендую. Респект спецам!!!
20.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ VE Фольксваген Пассат, Вента
У мужа на машині Фольксваген Пассат заклинив паливний насос, а друзі тіки робили паливну на ЧДА та дали телефон сервісу в Чугуєві. Передали новою поштою і получили після ремонту тнвд добре упакований новою поштою, біла дома де мешкаю в Одесі, оплачували на карту приват. Обійшовся в ремонті 6000 грн, не набагато дорожче за рахунок заміни вала (посипався). Муж задоволений, дуже вдячні робітникам та компанії ЧДА за швидке обслуговування.
14.02.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Рено Магнум рядний
Вислав паливний насос тнвд та форсунки на рено магнум новою поштою зі Львова в суботу та не розраховував що в понеділок буде зроблений. На картці не було грошей і попросив оплатити при отриманні. Дякую фахівцям ЧДА, дуже нормальна тяга при цому економічний.
14.02.2021