Ремонт форсунок Рено

8 товарів.
Відображення 1 - 8 з 8 товарів

Ремонт форсунки на Рено

На французьких автомобілях Рено дизельні системи використовуються переважно на вантажній техніці. Прецизійні вироби поставляються сторонніми компаніями, основною з яких є Bosch. Запчастини фірми обходяться дорого, тому багато власників шукають альтернативні способи відновлення системи уприскування. "ЧДА" пропонує провести ремонт форсунок Рено в Харкові на вигідних умовах. Ми швидко і якісно усунемо дефекти практично будь-якої складності, надавши гарантії якості на послуги. Замовлення приймаються в усіх містах України. Доставка відремонтованих запчастин виконується транспортними компаніями в короткі терміни.

Особливості реставрації

Спосіб ремонту форсунок Renault в Києві підбирається після діагностики виробу. Це допомагає знайти найбільш недорогий варіант відновлення, який забезпечить надійність і довговічність запчастини. Зазвичай реставрація проводиться наступними методами:

  •         відновлення геометрії шляхом нанесення металевих сплавів;
  •         очищення запчастини від бруду хімічними розчинами;
  •         заміна елементів ущільнювачів (шайб, РТI).

Також для відвертання передчасних поломок рекомендується періодично проводити профілактику виробів. Це виключить ризик впливу твердих часток на вироби, зводячи природний знос до мінімуму.

Для яких автомобілів доступна реставрація форсунок?

«ЧДА» має в розпорядженні повний комплекс передових верстатів і інструментів, які практично не обмежують наші можливості по ремонту форсунок Рено в Дніпропетровську. Ми приймаємо в роботу виробу для машин:

  •         Magnum;
  •         Master;
  •         Midlum;
  •         автомобілів з системами Common Rail і інших.

Ми здатні провести реставрацію прецизійних виробів практично для усього модельного ряду Renault Trucks і лінійок легкових автомобілів.

Вартість реставрації

Ми є виробником дизельної апаратури, тому розбираємося в особливостях і якості відновлення запчастин. Ціна ремонту форсунок Renault в Одесі в середньому складає 300 гривен. Дорожче обійдеться реставрація деталей для Common Rail (близько 1800-3000 гривень). Проте це все одно економить бюджет клієнтів, дозволяючи отримати якісні запчастини для відновлення системи уприскування пального.

Останні відгуки про товар

Трубка стендовая 600мм, 6 мм x 2 мм на стенд Common Rail на давление 2500 бар Гайка М12-М14
Брал трубку на стенд комон синею , очень долго искал в Украине нашол на ЧДА не намного дороже чем купить с Китая , но на след день она была у меня
24.06.2021
Капітальний ремонт насоса ПНВТ Мерседес ОМ 364, 366
сделали ремонт быстро, дали гарантию!!!!
24.06.2021
Ремкомплект паливного насоса рядний Євро 2 PW2000 A
мне все понравилось. претензий нет. спасибо
24.06.2021
Клапан (мультиплікатор) пьезо форсунки F00GX17004 Bosch (набір для ремонту пьезофорсунок)
ціна просто чудова. у інших набагато дорожче. якість добра
24.06.2021
Розпилювач форсунки MAN DLLA 134 P 180 0 433 171 159 BOSCH
Распылитель форсунки MAN DLLA134P180, цена и качество соответсувует!
24.06.2021