Ремонт форсунок Рено

9 товарів.
Відображення 1 - 9 з 9 товарів

Ремонт форсунки на Рено

На французьких автомобілях Рено дизельні системи використовуються переважно на вантажній техніці. Прецизійні вироби поставляються сторонніми компаніями, основною з яких є Bosch. Запчастини фірми обходяться дорого, тому багато власників шукають альтернативні способи відновлення системи уприскування. "ЧДА" пропонує провести ремонт форсунок Рено в Харкові на вигідних умовах. Ми швидко і якісно усунемо дефекти практично будь-якої складності, надавши гарантії якості на послуги. Замовлення приймаються в усіх містах України. Доставка відремонтованих запчастин виконується транспортними компаніями в короткі терміни.

Особливості реставрації

Спосіб ремонту форсунок Renault в Києві підбирається після діагностики виробу. Це допомагає знайти найбільш недорогий варіант відновлення, який забезпечить надійність і довговічність запчастини. Зазвичай реставрація проводиться наступними методами:

  •         відновлення геометрії шляхом нанесення металевих сплавів;
  •         очищення запчастини від бруду хімічними розчинами;
  •         заміна елементів ущільнювачів (шайб, РТI).

Також для відвертання передчасних поломок рекомендується періодично проводити профілактику виробів. Це виключить ризик впливу твердих часток на вироби, зводячи природний знос до мінімуму.

Для яких автомобілів доступна реставрація форсунок?

«ЧДА» має в розпорядженні повний комплекс передових верстатів і інструментів, які практично не обмежують наші можливості по ремонту форсунок Рено в Дніпропетровську. Ми приймаємо в роботу виробу для машин:

  •         Magnum;
  •         Master;
  •         Midlum;
  •         автомобілів з системами Common Rail і інших.

Ми здатні провести реставрацію прецизійних виробів практично для усього модельного ряду Renault Trucks і лінійок легкових автомобілів.

Вартість реставрації

Ми є виробником дизельної апаратури, тому розбираємося в особливостях і якості відновлення запчастин. Ціна ремонту форсунок Renault в Одесі в середньому складає 300 гривен. Дорожче обійдеться реставрація деталей для Common Rail (близько 1800-3000 гривень). Проте це все одно економить бюджет клієнтів, дозволяючи отримати якісні запчастини для відновлення системи уприскування пального.

Останні відгуки про товар

Ремкомплект ГТВ 773.1111-01 Чехія
Дважды заказывал, все ок
18.02.2022
Форсунка EJBR04001D, 28232248, 1.5 dCi, на авто Renault Kangoo, Megane, Scenic, Nissan Євро 3
брав форсунки на Nissan Micra дуже сподобалась якість і відповідальність компанії
12.01.2022
Мультиплікатор форсунки (клапан зі штоком) F 00V C01 380, F00VC01380
очень срочно нужны были именно эти мультипликаторы отправили в праздничные дни за что отдельное спасибр качество отменное. вы супер очень благодарен
11.01.2022
Клапан форсунки Делфі 9308-622B DELPHI EURO-4
брав на рено кенго все підійшло дякую,
10.12.2021